Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezenty pod choinke tanie

Polecane posty

Gość gość

Dajemy wszystkim syrop do kawy i nydlo w plynie. Hehe. Po 10zl prezenty. Jaja co. Nie mamy kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwalisz sie czy żalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zrobić prezenty tanie, o chociaż zrób takie z klasą. Upiecz pierniczki czy podobne ciasteczka w różnych świątecznych kształtach, własnoręcznie je udekoruj i zapakuj do słoików lub pudełek ładnie przyozdobionych. Potrzeba tylko odrobinę chęci i fantazji i można zrobić rodzinie super prezenty od serca, których koszt będzie groszowy. To o wiele lepsze niż jakieś kiepskie mydło i kiepski likier do kawy. bo wybacz, ale dobrej jakości mydło w płynie i porządny syrop kosztowałyby każde z osobna wiele więcej. Gdybyś wybrała dobre, niebadziewne produkty to za taki zestaw dałabyś min. 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze robię prezenty własnoręcznie :) Taką mam już zasadę :) W tym roku tylko dziadkom kupuję pościel na http://lavaro.pl/posciel-posciele , bo wiem, że o takiej marzą, a innym domownikom piekę ciasteczka, robię wycinanki, plecionki itp. Wszyscy są zachwyceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my się składaliśmy rodzinnie i kupowaliśmy większe i bardziej wartościowe. Zrzutka po 20 zł i super reprodukcja dla dziadków od DCN Gallery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×