Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tesciowa narzekajaca !!!!

Polecane posty

Gość gość

tesciowa wiecznie narzeka "NIE MAM PIENIEDZY " wiecznie !! cokolwiek sie nie wyarzy narzeka..narzeka.... oczywiscie to nie prawda. pieniadze zbiera w skarpete . pracuje sobie dorywczo , emerture ma . wiecznie jezdzi na wycieczki ,sponsoruje corke . mieszka z nami NA NIC NIE WOŁAMY OD NIEJ PIENIEDZY a ona i tak ble ble ble... NIE MAM PIENIEDZY . za jakis czas ma urodziny 50-te kupilismy jej fajny prezent,mowie do niej,że moze sie zrobi cos do jedzenia..upiecze placek do kawy ale ona swoje.."nie mam pieniedzy " . czy po wyplacie czy przed TYPOWY TEKST ! czasami mam jej ochote to wygarnąć,oczywiscie sie obrazi... ale no ile mozna ! slysze to od lat "nie mam pieniedzy " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją. Pewnie liczy, że zorganizujesz jej imprezę. Ja na Twoim miejscu bym jej niczego nie organizowała. Niech się przeliczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozemy ci pomoc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie podobnie na szczescie mieszkamy w 2 róznych miejscach w Polsce .Ona nie ma wiecznie pieniedzy bo nie umie oszczedzac jak ma 2000 zł to rozwali i do 10-tego nie ma jak ma 1000 to tez rozwali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×