Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdds

Depresja a pomoc

Polecane posty

Gość sdds

Jak pomóc osobie która ma depresję, co robić gdy nie ma się już siły pomagać i ma chęć zostawić to wszystko? Nie mogę znieść tego,że czuję się bezsilny, bezradny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń tu do tego szpitala wojewódzki szpital neuropsychiatryczny im. ŚWIĘTEJ JADWIGI WODOCIĄGOWA 4 OPOLE (JA TAM PRZEZ 10 DNI W TYM MIESIĄCU BYŁEM) BO MAM DEPRESJĘ I LEKI MI PRZEPISALI BYŁEM NA OBSERWACJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy kim jesteś dla tej osoby. Jeśli tylko znajomym, nawet dobrym to nie wiele możesz zdziałać. Choruję na depresję od marca, tzn wtedy dostałam diagnozę. Było ze mną już bardzo źle, wpadłam w narkotyki, alkohol. Teraz trochę lepiej, z tym nie mam problemu ale jeszcze nie jestem zdrowa. Przyjaciółki starały mi się pomóc, zerwałam z nimi kontakt bo zwyczajnie nie miałam siły na ich pomaganie, nawet zwykłe wyjście do kina czy odwiedziny, nawet na rozmowę co słychać. Od rodziny tez się odsunęłam żeby wszyscy mi dali świety spokój. Za to mężczyzna którego kocham wrócił, pomaga mi stanąć na nogi, odbudowuje mnie. Przy nim czuje spokój, nadzieje na szczęśliwe życie, potrafie sie smiac. innych niestety mam gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PL źródło zła
jaki powód depresji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pomoc ? Znajść dobrego lekarza ktory dobierze odpowiednie leki Widocznie ta chora osoba nie ma dobrych lekow,mnie zanim lek pomógl minelo sporo czasu,ponadto wskazane są wszelkie badania od głowy po stopy U mnie oprocz depresji wykryto padaczke stany lękowe nadczynnosc tarczycy tachykardie .... Depresja ukrywa wiele innych chorob Chora osoba czuje sie ciagle zle i nie chce zyc a wokolo ludzie mysla ze dana osoba nie da sobie pomoc, a prawda jest zupelnie inna Gdyz depresja ma swoje zrodlo i tego zrodla trzeba odszukac, w moim przypadku to byla padaczka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Opolu tutaj byłem szpital ładny przyjemny oddziały bo ich sporo jest są małe ale jasne przytulne przyjemne fajne miłe pokoje łazienki wszystko miło przytulnie a w dodatku są tam lekarze psychiatrzy terapie zajęciowe itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×