Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

Emigracja do szwecji nowe zycie

Polecane posty

Mam dosc wszystkiego chce uciec i uciekne do Szwecji mam tam szwedke. Za 3-4 lata ta emigracja. Byc mize sovie tez wyrobie angielskie obywatelstwo jak bede mial 25. Ktos tam zyje stad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Szwecji nie ma sensu,poczytaj co tam sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie niby dzieje? A w polsce co sie dzieje? Nic sie nie dzieje wszedzie korki autobusy co spozniaja sie po 30 minut. Pustki w miastach polacy tepi w autobusach a tam co sie dzieje ty idioto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze jesli chodzi o bydlo ciapackie emigranty uchodzy co spotykam w grach szwexow i niemcow i oni nie maja pojecia o pakolach. Ostatnio gralem w diablo 2 z niemcami z hamburga i oni mi mowili ze w waszych polskich mediach klamia bo sa ciapaci ale niewiele albo wcale. To wy zyjecie w zaklamaniu ogladajac telewixje z tych swoich zapierdzialych sof jak pytam szwedow o muzlumanow to nie wiedza o co mi chodzi. Moja szwedka mowi mi ze w szwecji nie narzeka a ona w moim wieku. Obok mam sasiada starego z polski w oslo. Wiec co ty mi bredzisz zebym poczytal?? Widziales ze wiesz?? Tez se moge napisac ze muzulmanin zgwalcil krolowa elzbiete i co uwierzysz debilu?? Jak mnie ten polski narod wkurwia wariuje tu. Tam w anglii jak widze jednego co gada po polsku to juz przejawiam objawy szalenstwa i agresji a tutaj wszedIe kurwaaa. Polacyyy... i zobqczcie do czego ten kraj doprowadziliscie nawet o swoj nsrod nie potraficie zadbac i zyje sie tu jak w nedzy nawet majac miliony na koncie i palac z mercedesem za milion dwiescie. Wiec wypieerdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta szwedka wie że jesteś psychicznie chory i jak nie weźmiesz leków to zaczniesz za nią z nożem biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie bo to dzieki niej zniszczylem kompa pod koniec 2013 i wyjechalem do anglii gdyby nie ona to to wszystko by sie nie dzialo :). I ona wie ze bylem w szpitalu i w ogole wszystko o mnie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćKatowice dziś to wypie**alaj cwelu i nie wracaj, żebyśmy nie musieli więcej twojego buraczanego ryjka oglądać! Krzyż na drogelapka.gif X Nie sposób się z Tobą nie zgodzić Kotaaarbaaaa ;-) Cynik to gnida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjebane mam mieszkano owczarka niemieckiego z jamnikiem, ja tu jestem tylko dla mojej gwiazdy wrednego malpiszona ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ     Dobra  Dupa
autoryzuje wpis z 22:15 :P Cynik jak ty możesz gadać, że jesteśmy biedaki? Znasz nas? Takiego chooya pajacu. Biedak to jesteś ty gó‪wnolicy pedale, siedzisz na garnuszku mamusi, gdyby nie Justynka to wylądowałbyś pod mostem, albo na dworcu dając dupska starym pedrylom za miche ciepłej szamy, pseudo-perkusisto z rybimi wargami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ     Dobra  Dupa
A Kotaaarrrbaaa ma racje że chce cie je‪bać w ten ciulowy pysk, gość owszem ma schize co do HIM, ale oprócz tego konkretnie je‪bie takie ohydne lewactwo jak ty Matuszczak, jednostrzałowy cieciu w pedalskich ciuszkach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy polak to biedak, ja na szczexcie polskosci sie wyzbywam z siebie bo byc polakiem to jak byc dnem :). Oczywiscie nie moge mowic ze polska to zly narod ale to jej obywatele doprowadzili ten kraj do ruiny :). Ja z polakami nie chce miec nic do czynienia bo obywatele tego kraju to zwykle tepe bydlo anglicy bez szkol maja wiecej oleju w gliwie niz polacy z doktoratem. Polacy to dno i gnoj. Ja na szczescie w tym samym gnoju co polskie swinie sie nie taplam hehe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska jako kraj jest super ale niestety nie powien tego o obywatelach bo bym klamal tepy cirmnogrod ktory do tej pory tkwi w epoce sredniowiecza buahahah. Kazimerz wielki juz nie zyje patalachy. J****e kstolixki narod, zydzi to jedyna prawidlowa religia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ     Dobra  Dupa
Śmieciem to jesteś ty Matuszczak. Jesteś właśnie typowym gorszym sortem Polaka, o których mówił Kaczaffi, taki który poleci gałe zrobić zagranicy, niż być dumnym ze swojej ojczyzny. Takie upośledzone bydło jak ty Filipku nie ma prawa zabierać tlenu normalnym ludziom, powinieneś zdechnąć pseudo-peskusisto 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popiszcie se poki mozecie, mnie tu kiedys nie bedzie a wy caly czas bedziecie tkwic w tym samym gvwnie :D🖐️. Nawet nie czytam waszych kup bo brzydze sie jezykiem polskich przez takich jak wy hehe. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z reszta co wy macie za problem biedaki ja sie tu w tlum wpajam zle nie wygladam nie to co wasze kobiety ubrane jak wiesniary w torebki z bazarow, ja prawa nie lamie ani nikomu przestrzeni zyciowej nie zajmuje, na czerwonym swietle nie przechodze a szlugi wyrzucam do kosza a nie na chodniki ;). Na jezdnie nie pluje ani nie smiece. Kraju nie okradam bo ja nawet nie place podatkow hehe bo nie robie. Dodatkowo mam na papierze schizofrenie paranoidalna czyli to tak jakbym nie istnial ;). No warujcie patalachy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tymczasem PL MA JEDNĄ WIELKĄ wadę: tu jest zdecydowanie za dużo Polaków. Ale to się niedługo zmieni. Muzułmanie są już w drodze. Oni was nauczą rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polakow jest nie tylko za duzo tu bo i w anglii. Nie musze mowic ile sie ostatnio karpii zywych dusi w plastikowych torbach przez to gvwno ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×