Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

Wczoraj bylem na piwku i cos jeszcze

Polecane posty

Jaralismy szlugi na koncu osiedla. I potem idziemy na przystanek a tam jakis typ glosno gada przez telefon i za chwile na mnie sie patrzy i cos gada ja sie spojrzalem na kumpli bo poczulem strach i bezradnosc ze gosciu moze mnie zalatwic wkasnie zaraz, gada cos co my tu robimy o tej porze ze g****imy dziewczynki ja nixmcnie rozumialem co on gada nie docieralo to do mnie wzial szluga i co powiemy ze co tu robilismy ja mowie on tu mieszka wzial szluga i poszedl i jeszcze nas pizegnal z usmiechem gosciu za chwile ze to nozownik byl :O. Ja p******** jaka schiza to brak slow. Gadal po polsku niewyraznie moze to ukrainiec tamten gadal ze to mafia byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mu mowie ze ja nie stad. Masakra. Tutaj w polsce mam schizy wiecznie szczegolnie jak jestem na dworze i widze piwo otwarte. Szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szykuja sie na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co chodzilo jaod razu sie zastanawialem a co nie mozna se chodzic kvrwa po ciemku na osiedlu? A ten mysli ze na sziewczynki 5 letnie polowanie mielismy :O on chyba o mnie myslal ja jestem prawiczek to niby jak xd. Paulinka wredny malpiszon mi swiadkiem bedzie gdy strace dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×