Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EwelinaRadom

Matka grzebie w moich rzeczach jak jestem w pracy

Polecane posty

Gość EwelinaRadom

Kiedyś jej zwróciłam uwagę żeby nie myszkowała w moim pokoju jak mnie nie ma ale ona nic sobie z tego nie robi i wiem że nadal grzebie w moich rzeczach podczas moich nieobecności m.in.dokumenty bankowe i inne pisma ale nie tylko układa mi też ubrania w szafie tak jak jej pasuje i inne rzeczy. Strasznie mnie to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż zamek i zamykaj pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaRadom
Chyba żartujesz! To jej mieszkanie i pewnie jakbym założyła zamek to w ten sam dzień by go usuneła i pewnie by się nie odzywała dobrze mnie przez kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tak samo.. Pójdę się myć mój telefon idzie w obrót, wyjdę że znajomymi torebka przeszukiwania, jestem w innym pokoju przeglądanie szafy NIE MA NIC GORSZEGO najgorsze jest to że takiej osoby nie można zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaRadom
Jest szansa i w styczniu zaczynam szukać mieszkania. Jest jeszcze coś innego co mnie wkurza np.jak oglądam telewizję lub czytam książkę późnym wieczorem to matka wpada do pokoju i mówi żeby zgasić światło bo jutro muszę rano wstać albo jak rozmawiam przez telefon to przycisza telewizor w swoim pokoju żeby słyszeć o czym i z kim rozmawiam albo po prostu wchodzi mi do pokoju i udaje że podlewa kwiatki albo poprawia firanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:13 Trzeba sobie blokować telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, do stycznia mało zostało. Myślę,że wyprowadzka będzie lekiem na "całe zło". Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha,ha wyprowadzać się z tego powodu że mama ci szuka w rzeczach?! gdyby to była teściowa to rozumiem ale co masz do ukrycia przed mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie matka otwiera listy z banku i co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ma wibrator schowany w szafie a co nie wolno miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkajcie dalej z rodzicami ludzie 30+ a potem płaczcie na forum jak was kontrolują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13:57.jedyna metoda to ostro sie wywalić bo inaczej nie zrozumie.mąż miał taki problem z listami które przychodziły do niego na adres zameldowanie(do jego matki).mieszkamy w innym miejscu ale często korespondencja przychodzi na adres zameldowania i jego matka bezczelnie wszystko otwierała.w końcu mąż ją delikatnie zjebał to przestała ale obraziła sie stara kwoka jakby to on nie miał racji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysyznysy
Czyste s************o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynajme pokój
szukają narkotyków u was i patrzą z jakimi badboyami gadacie, całkiem normalne że się o was boją i interesują wami, niestety troche przeginają, jesteście dorosłe i możecie nawet bez gumy roohać i nie powinny się dowalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamontowałem kamere w pokoju i jak jestem w pracy to widzę czy matka robi kipisz w pokoju ale nic nie szuka mi po meblach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×