Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolejny smutny sylwester

Polecane posty

Gość gość

Podczas którego będę przygnębiony patrząc na szczęśliwe pary ...Dosyć mam już tego. Tak samo wiecznie w święta i walentynki. Cierpię ,dusi mnie to. Ludzie mogę mieć normalne relacje rodzinne,szczęśliwe związki ,a ja jak ostatnie ludzkie ścierwo muszę to wszystko oglądać. Chciałbym kochać i być kochany,ale niestety. 22 lata stuknie niedługo,a ja jak taki odrzutek. Bez osoby ,która byłaby dla mnie wsparciem.Bez osoby,którą budziłbym rano delikatnym pocałunkiem,a wieczorem zasypiał przy niej spokojnie. Bez osoby,która wniosłaby radość do mojego przygnębiającego życia. Bez kogoś,komu za wszelką cenę chciałbym dać to,czego sam nigdy nie miałem. Nienawidzę świąt .Każdy normalny człowiek cieszy się z nadchodzącego Bożego Narodzenia,natomiast ja ...mam ochotę ciskać przedmiotami,ponieważ wiem,że będzie to samo co zawsze.Spory,cyrki,kłótnie... Nie cierpię swojego życia,bo jest bezsensowne. Widocznie jedni ludzie są stworzeni tylko i wyłącznie do szczęścia,a drudzy do odczuwania bólu,smutku,przygnębienia,do ,,kopania'' przez życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skopany przez życie, bo nie ma dziewczyny. Żałosny płaczek. Nie wiesz co to znaczy być skopanym przez życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka alkoholik na stanowisku,agresywna itd,itp. Nie będę zresztą jakiemuś j******u pajacowi opowiadał tutaj całej swojej historii życia . Napisałem kiedyś atrapę scenariusza mojego życia w języku południowosłowiańskim (cyrylicą) gdzie zawarłem wszystko ,co przeszedłem w swoim życiu,a dla jakiegoś kafeteryjnego przypału i z**** nie będę się produkował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo najwięcej tu się produkują jadowite kafeterianki,które chcą zniszczyć ludzi z depresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora: świat i twoje życie nie zależy od człowieka, który z tobą jest. To ty tworzysz świat, to twoje życie i tego nie jest w stanie zmienić inny człowiek. Tak że, huśtaj się z tą twoją przygnębiającą duszą na wyższą gałąź duchowości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bliskości jednak brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończą się hejty starych pasztetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogadaj z rodzicami na temat bliskości, jak brak jej u nich, to i u ciebie też brak. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma z kim ,uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam trochę podobnie z tym że jestem pare lat starszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkohol w rodzinie to podcina skrzydła na wiele lat...i nie chodzi tu wcale na uzalanie sie nad soba tylko masz deficyt podstawowych uczuć... a jak czegos nie dostałesto jak masz coś dać no jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz,dałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można być zwykłym śmieciem, który nigdy nie wychodzi z domu, brak kolegów, koleżanek, dziewczyny, dwóch kolegów brało mnie na pieska, zabierali mi też kanapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To współczuję,ja aż takiego przypału nie miałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie i dałbys ale myślę ze byłoby Ci ciężko...bo ggdzies tam z tyłu głowy...czujesz sie gorszy,musisz zmienic myslenie popracować nad swoimi mocnymi stronami,uwierzyć w siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×