Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ale wpadka chłopak mnie przyłapał jak się masturbowałam

Polecane posty

Gość gość
wstyd jednak zawsze pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GGGB super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minęło już ponad 10 lat ale siostra to chyba tez pamięta. Cos takiego nie zdarza się codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno po pijanemu to robiłam ale nic nie pamiętam. Ale siara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie bym to zrobił przed niaznajomą kobietą ale na storego grubego to żadna nie popatrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stresuj się!!! Powinien się przyłączyć do zabawy i heja. Jak nie to mu sama kiedys zaproponuj i bedzie po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszystkie kobiety wstydzą się masturbacji przy partnerze? Ja bardzo i jeszcze tego nie zrobiłam a narzeczony błaga mnie. Jak się przemóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym to zrobić przy mężu, ale nie mam jakoś okazji, bo on codziennie domaga się seksu i zwykle jest tak napalony, że pewnie nie wytrwalby do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli sie wstydzisz tak bardzo to zacznij przy zgaszonym swietle. Pozwoj mu siebie slyszec. Potem przy np swieczce. Jego zachwyt na pewno doda Ci pewnosc siebie i moze niedlugo sama zainicjujesz sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zazdroszczę ci bo wreszcie to zrobisz. Czujesz taką potrzebę, czy chcesz to zrobić bo wiesz, że podnieci cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka weszła to nie zamkniętej łazienki a ja rozchylona daję prysznicem a matka juz wiem dlaczego rachunki za wodę tyle haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może komuś to się przydarzyło w sylwestra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, Wy naprawde serio z tym wstydem? Pewnie generalizuje, ale wg. mnie faceci kochaja seks w roznej postaci, i tylko nasze wychowanie sprawia, ze sie jego wstydzimy. Ja od poczatku zwiazku wstydzilem sie rozmawiac o seksie i teraz tego zaluje, gdyz doszlo do tego, ze moja malzonka utracila calkowicie ochote na seks, a ja stalem sie mega nerwowy. Masz ochote, to super! Wstydzisz sie? Sprobuj moze w formie żartu wybadac swojego faceta, obstawiam ze bedzie zachwycony, a jeszcze Tobie pomoze. Naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie przyłapała koleżanka jak byłyśmy pod namiotem. Bylysmy po imprezce lekko podpite i myslalam, ze śpi a ona czekała aż solidnie się napalę i mowi ty zboczucho napaliłaś mnie i tez musze sobie ulzyc. Wtedy juz bez przykrycia i ubrania ulzylysmy sobie. Nigdy nie powtorzylysmy tego. Bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka forma przyłapania to sama przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko wpadnij do mnie rafaellloooo@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przyłapalam kiedys chlopaka w moim kibelku. Glupio mu bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochote zwalić przed sąsiadką zaproponowałem jej to ale ona nie chce choć sama mi kiedyś zwaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się składa, ze chciala bym pokazac jakiemuś fajnemu facetowi jak się masturbuję ale nie mam komu wiec robie to w samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.12.28 Mieszkam z chłopakiem od kilku miesiecy. Wczoraj wieczorem przysnąl przed tv więc mówię wezmę szybki prysznic i tak mnie rozgrzala ciepła woda, ze zaczęlam sama się piescic to rączką to prysznicem. Bardzo szybko doszłam, odwracam się a on stoi i obserwuje. Strzeliłam takiego buraka jak nigdy. Nie słyszałam jak wszedł do lazienki. Boshhhh co za wstyd. Tak mi głupio a on mi mówi ze to takie piękne było i seksi i mam to powtórzyć. Przyłapał ktos was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez trzepie przy zonie jak nie ma o choty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona to robi przy tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona mie przylapala na zdradzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno z masturbacji trzeba się spowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba trzeba to grzech ciężki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przyłapał mąż kiedy wrócił po komórkę a ja stoję w kabinie i pieszczę się sluchawą. Ale siara. On nie chciał wyjśc do pracy tak się napalił chacha. Za karę musiałam w łożeczku rozchylona na maksa pokazać jak się masturbuję. Miałam mega odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała aby mnie przyłapał, niestety jestem sama. Jak mnie kiedyś zapyta czy masturbuję się to bez sciemy potwierdzę. Czego się wstydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Ci powiedział jest to piękne i bardzo podniecające. Z******ty widok moja żona raz dała się namówić w czasie seksu ale więcej nie chce a to mnie jara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.17 Mnie przyłapał mąż kiedy wrócił po komórkę a ja stoję w kabinie i pieszczę się sluchawą. Ale siara. On nie chciał wyjśc do pracy tak się napalił chacha. Za karę musiałam w łożeczku rozchylona na maksa pokazać jak się masturbuję. Miałam mega odlot Piekna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×