Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ms______

14 lat więcej, dziecko i wspólna rodzina.

Polecane posty

Gość ms______

Patrząc na kategorie już temat był poruszony. Facet jest 14 lat starszy ode mnie. Jest wybitnie pociągający, z resztą od zawsze mi się podobał. Ma klasę, jest przystojny i ma rozbrajający wzrok no ale....właśnie jest ale. Pierwsza rzecz z którą jakoś się pogodziłam to wiek, mówie "OK" to tylko liczba jeżeli oboje się lubimy i pociągamy, dobrze czujemy sie w swoim towarzystwie i świetnie się dogadujemy to wiek nie jest problemem. Córka, dziewczyna zaczyna już logicznie myśleć i widzi że coś się dzieje. Do tego wszystkiego dochodzi rodzina, moja i jego świetnie się znają, ba powiem nawet że na każdej imprezie rodzinnej się spotykamy. Zawsze kierowałam się głosem serca, a teraz rozsądek zaczyna płatać mi figle i zaczynam zadawać sobie pytania, czy to aby na pewno wypali? Czy jestem gotowa na taki typ związku? Czy nie pakuje się znów w coś, co znów mnie zrani? Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpusc sobie On rodziny na bank nie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież on nie ma rodziny? Ich rodzinny się znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boisz sie że ZNÓW coś cie zrani? Czyli ty grasz w te klocki już nie pierwszy raz. Hmmmm Czy ty aby nie jesteś starsza od tego gościa? Jeśli chodzi o przebieg sexualny. Oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byś jego kochała, nie miałabyś takich dylematów. A tak poważnie... Szkoda Twojego życia dla takiego staruszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×