Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak prezentu

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się z kimś juź prawie rok. Oboje po 30stce. Przykro mi jak koleżanki w pracy opowiadają jedna przez drugą co dostały od mężow ,chłopaków na gwiazdkę. Ja nie dostałam nawet głupich czekoladek ,a facet dobrze sytuowany. Przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w święta? Nie chciałam kłamać - odpowiedziałam koleżankom z godnie z prawdą ,że nic. Trochę się zfziwiły. Więcej niż trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to nie Jego święto ;) Macie Walentynki,Dzień Kobiet i urodziny. No i miesięcznice i rocznice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nic nie dostalam, ale tak sie umawialismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja drobny podarek wręczyłam. Poczekam nate inne święta jak ktoś tu radzi. I zobaczymy. Tak mi zwyczajnie przykro było jak wróciłam do babińca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero prezentów
prezenty to idiotyzm, wymyszanie niepotrzebnych wydatków, a wy durne baby tylko pchacie ten biznes niepotrzebnie wymagając różnych pierdół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idź do matki na dzień matki z pustymi rękami mądralo. nikt nie mówi tu o brylantach lecz o pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście pisty na tej kafeteriinie przechodzą. Ten piwyżej napisal pewnie jakiś facet, który na Dzień Matki idzie się najeśćdo mamusi zamiast z kwiatami a na mieście nawet kobiecie gałki loda w upał nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam takich cymbałów , jak ten wyżej :-) Cóż jest złego w miłym geście w stosunku do osoby, którą daezy się uczuciem ? Nie wiesz jakie to uczucie ? Nie dziwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero prezentów to cymbał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za miłe słowa. Tak się wczoraj stresowałam ,że dziś moje koleżanki będą znów się nade mną użalały jaki to skąpiec ten mój chlopak,ale juź spokój. Zaczęła się szara rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero tolerancji dla prezentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty mu coś kupiłaś ? Ja kupuje i oczekuję prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, kupiłaś "drobny podarek". Całe szczęście, że nie wyskoczyłaś z czymś konkretnym. No cóż, chyba trzeba z nim porozmawiać. Nie oczekuj, że sam się domyśli. Jeśli nie ma zamiaru obdarowywać ukochanej to albo to zaakceptujesz albo z niego zrezygnujesz. Taka osoba może być też skąpa na dobre słowo, nie tylko na pieniądze i prezenty. Być może on nie nic przeciwko temu, żeby obdarowywać ukochana ale..ty nią nie jesteś. Ludzie są ze sobą z różnych względów a z miłości raczej rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swieta to szczegolny czas. I dla tych chlopcow co sie tu wypowiadaja, wlasnie w swieta Bozego narodzenia powinno sie obdarowac chociazby upominkiem najblizszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam krawat i butelkę alkoholu. To naprawdę nie chodzi o duże prezenty tylko o pamięć. Nie czuję się kimś wyjątkowym tylko zwykłą znajomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w przyszym roku tez mu nie kup zadnego prezentu i sprawa rozwiazana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Dzień Kobiet czerwone wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero prezentów
gość wczoraj to idź do matki na dzień matki z pustymi rękami mądralo. nikt nie mówi tu o brylantach lecz o pamięci. Zgłoś na dzień matki ( z pamięcą ) dzwonie i rozmawiam z matką, NIC nie kupuje, czy was pojèbało na każdą "okazje" wydawać kase na jakieś pierdoły, a potem puste kieszenie i długi do spłacania, ale tak myślą ekonomiczni niewolnicy i przegrańcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero prezentów
gość wczoraj Uwielbiam takich cymbałów , jak ten wyżej usmiech.gif Cóż jest złego w miłym geście w stosunku do osoby, którą daezy się uczuciem ? Nie wiesz jakie to uczucie ? Nie dziwię się. Zgłoś To nie gesty tylko wasze mózgi zostały wyprane, bo TV wam debilom gada że MUSICIE kupować i konsumować, wy zero własnego umysłu macie, wszystko zaprogramowane, nawet mi was debili nie szkoda, wy nie kontaktujecie o co tu chodzi, to jak rozmowa z głuchym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z zero prezentów. Ja swojej też nic nie kupiłem bo szkoda mi kasy na pierdoły. Zamiast tego wolę ją gdzieś zabrać i mieć z tego miłe wspomnienia zamiast rzeczy, rzeczy, rzeczy... Jeszcze trochę i wszyscy potoniecie w tych rupieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Kupiłam krawat i butelkę alkoholu. To naprawdę nie chodzi o duże prezenty tylko o pamięć. Nie czuję się kimś wyjątkowym tylko zwykłą znajomą. Zgłoś Jak ma liczyć się pamięć to po cholere "trzeba" coś kupować??? Pamięć nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durni ludzie w hipnozie
gość wczoraj zero prezentów to cymbał. Zgłoś tak, dalej dorabiaj żydów, bo TV ci każe na każde "okazje" wszystkim prezenty kupować, a ty haruj potem po 60+ godzin tygodniowo aby inni cie nie obgadywali hahaha.... a ja wole olewać i na to samo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dziękuję za miłe słowa. Tak się wczoraj stresowałam ,że dziś moje koleżanki będą znów się nade mną użalały jaki to skąpiec ten mój chlopak,ale juź spokój. Zaczęła się szara rzeczywistość. >>> jesteś durna peezda, mam nadzieje że cie ten facet oleje, bo straszny pustak z ciebie panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceta trzeba sobie wychowac i to nie jest nic strasznego,gdy nie daje prezentow znacz ze nie dawal ich nigdy wiec trzeba mu powiedziec oco chodzi, brak rozmowy to nie jest dobre rozwiazanie bo w dalszym ciagu problem jest miedzy wami a facet moze nie rozumiec tego,Ja 20 lat temu dostalam kwiatka z doniczka z Lidl-a i potraktowalam go o podloge, to byla dobra nauczka bo przez nastepne lata dostawalam prezenty w malym pudeleczku ze zlota kokardka,faceta trzeba nauczyc kultury !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czy was pojèbało na każdą "okazje" wydawać kase na jakieś pierdoły, a potem puste kieszenie i długi do spłacania, ale tak myślą ekonomiczni niewolnicy i przegrańcy" Nie wszyscy zarabiają tysiąc złotych jak ty :/ niektórych stać na to, zeby wydać 30 czy 50 zl na prezent dla bliskiej osoby. Rozumiem, ze sobie też nigdy nie kupujesz zbędnych rzeczy typu lepszy telefon, plyta, fajne ciuchy, lepsze jedzenie, bilet do kina etc. bo to zbędne wydatki wykreowane przez tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jest biedny a ciągle mi cos kupuje, na pierwszą gwiazdkę kupil mi smartfona, z tych tanich ale jednak. Mam go juz trzy lata i działa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, Powiedz mu wprost jak się poczułaś. Moze on rzeczywiście nie jest przyzwyczajony do dawania i brania prezentów. Czy poza tą kwestią wasz związek jest udany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×