Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak prezentu

Polecane posty

Gość panny to egoistki
X antrypa dziś pracujesz w propagandzie, ahem, marketingu konsumpcji gòwna z chin przez bydło pospolite? Wychować to sobie możesz psa a nie faceta, co za pojèbane feministki i egoistki, wszystko dla nich, oczywiście kosztem innych, a hooj wam w doope śmierdzące śledziem księżniczkowate szpary, szkoda tylko tych debili facetów ale hooj, czym mniej debili tym mniejsza konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozum a nie piana
gość dziś ty masz k****a rozum czy piane z coca coli??? Nie trzeba zarabiać "mało" aby nic nie kupować na "prezenty". Nie kupuje zbędnych rzeczy ani sobie ani innym, i jak się komuś nie podoba to gòwno mnie to obchodzi, leje na to rozumiesz. Ale tylko tępe peezdy nie kumają tego, niestety nie wszyscy mogą być inteligętni, bo na debilach jest zawsze największy zysk, bez mas debili nie było by bogatych. A "święta" i inne "okazje" to szansa dla bogatych aby strzyc masy debili z kasy i ich zadłużać aby potem jak niewolnicy jèbali po 60+ godzin tygodniowo na spłaty, buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczki to bankructwo
gość dziś Mój jest biedny a ciągle mi cos kupuje, na pierwszą gwiazdkę kupil mi smartfona, z tych tanich ale jednak. Mam go juz trzy lata i działa super. Zgłoś Twój jest biedny bo ma ciebie i skubiesz go z kasy!!!!! co za palant!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście totalnymi zerami
Tylko tępe suki uzależniają swoje szczęście i oceniają związki od dostawania prezentów, trzeba być totalnym pustakiem czy debilką z ujemnym IQ z wypranym przez TV i babskie czasopisma mózgiem i głupią peezdą aby coś takiego robić i "wymuszać" na innych dawanie im prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten powyżej to nie powinien miec nawet kanarka , mamy nadzieje chamski prostaku ze jesteś samotnym gnojem co chla z kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X antrypa wczoraj Mojego nie trzeba wycjowywac. Sam mnie zaprasza i kupuje prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×