Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mój chłopak to seksoholik ?

Polecane posty

Gość gość
Nie,zdejmuje zeby sie nie poplamily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ono ono ono
Chciałaś mieć patola to masz. Trzeba było poznać wykształconego, inteligentnego mężczyznę, który potrafi nad sobą panować a nie napalonego trzmiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:21 Nie wydaję mi się, dwie dodatkowe rzeczy nie zbawiłyby go, jakiś podkoszulek i jakieś spodenki krótkie, a odrzuciłyby mase moich podejrzeń. Ja ci mówię serio teraz, jak kiedyś 3 dni w domu siedział, to do spania bokserki, do chodzenia po domu bokserki i tak przez 3 dni, dobrze, ze je chociaż zmieniał, dosłownie przez te kilka dni nie miał po za tymi bokserkami ani jednego ciucha na sobie. Znasz kogoś drugiego takiego ? Bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:30 Jaki by zboczony nie był, to jednak wykształcenie ma i to wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jest jak najbardziej normalny, tylko z tobą jest coś nie teges. Za parę lat będziesz marzyła żeby on się do ciebie tulił i miał na ciebie ochotę od samego rana. Ale wam babom to nigdy nie dogodzi, jesteście tak skonstruowane psychicznie że w każdej sytuacji potraficie znależć najmniejsze negatywy i wyolbrzymić je do monstrualnych rozmiarów. Uwielbiacie bowiem być nieszczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:43 Za pare lat, czyli za ile lat nastanie ten szczęśliwy dla mnie dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mowilam :D Babka sie czepia, ze facet chodzi w bokserkach, ale fakt, ze musi krzyknac, by facet zrozumial 'nie', to 'jedno co dobrze' (Jedno co dobrze, to przynajmniej rozumie słowo NIE i chyba jak mu naprawdę wykrzyknę - swoja droga bardzo nielogicznie to napisane). Tu jest sedno twojego problemu, a nie jakis naciagniety seksoholizm. I wcale nie musi to znaczyc, ze z niego taki niewyzyty potwor, bo mozliwe, ze to ty nie potrafisz stanowczo powiedziec nie, tylko przechodzisz od niesmialego narzekania do krzyczenia. Tu moim zdaniem lezy prawdziwy problem w waszym zwiazku. Mozliwe tez, ze roznica w waszym libido jest za duza zeby ten zwiazek dalo sie naprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ono ono ono
17:30 "Jaki by zboczony nie był, to jednak wykształcenie ma i to wyższe." A więc inteligencji brak i samokontroli. Napalony, wykształcony studencik trzmiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, Twój chłopak wydaje się normalny ;-) Mój po 16 latach bycia razem śpi w samych bokserkach, przytula i oczekuje seksu co noc a czasami jeszcze powtórka rano. Wiem, że z moim coś nie tak, ale zanim mi się odpowiada to jest ok, Ty się ciesz że nie masz impotenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety lubią dyskutować o tym jak facetowi stoi pala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:51 Ale tu nie chodzi tylko o spanie. Miałaś np kiedkolwiek taką sytuację, że przez 3-4 dni kiedy siedział w domu, dosłownie niczego innego nie założył oprócz bokserek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie zdarza pol dnia chodzic nago, albo caly w pizamie, krociotkiej sukience czy koszulce i majtkach, to dalej nie ma nic wspolnego z seksem. Rzadko, ale to dlatego, ze nieczesto spedzam tyle czasu tylko w domu. Masz prawo tego nie akceptowac, ale nie jest to zadne zaburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeszcze to spanie w samych bokserkach dosłownie, kilka razy to mi do kuchni tak przyszedł, a w lecie prawie codziennie tak jadał śniadanie. Czy nadal sądzisz, że to normalne ? " JAKIES P***B, KTO NORMALNY TAK ROBI, a tak na serio, autorka jest przyj****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ten facet jest nienormalny. Napala się na taką zrzędliwą, upierdliwą, oziębłą babę. Że mu się chce ciągle namawiać taką lodową górę na seks i nie przeszkadza mu to, że ona robi to z łaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chciałabym takiego faceta. Nie niszcz mu życia autorko. Ty mu nie dasz, da mu inna. On jest jak najbardziej normalny. To z Tobą coś nie halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, powinnas sie cieszyc. Bedziesz miala bujne zycie seksualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, i za każde dziecko +500 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio myślisz, że staje nam tylko z powodu ochoty na seks? Widać, że nie masz pojęcia o tym co mówisz. Poranny wzwod? Mówi Ci to coś? Jest to nie kontrolowane. Z automatu rano wstajesz a tu konar płonie :D Nie raz sam potrafi jakoś wstać. Przynajmniej ja tak mam. Kolejną sprawą jest przytulanie. Co w tym złego? Pokazujesz uczucia, czułości źle. Nie pokazujesz też. Moja rada jest jedna. Doceń to co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale wiem, ze facetom staje tylko z jednego powodu. Nigdy facetowi nie stanie np przy pralce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest jeszcze bardzo dziecinna i niedojrzała. A jej chłopak jest normalnym, młodym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypraszam sobie takie teksty, doskonale wiem jakiego chcę faceta, a jakiego nie. Dziecinna osoba, jak dziecko nie mogłaby się na nic zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ajsza
Jak byłam przed 30 to sex dwa razy dziennie to norma.Teraz koło 40 to jest problem ja bym chciała codziennie Ale chłop wymieka .Przestań się czepiać chłopaka normalny jest.A Ty coś na libido sobie kup.Ile ja bym dała żeby mój trzy razy dziennie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję się normalnie, nie musze brać żadnych leków, na to będzie czas na emeryturze, że będę wykupować pół apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ajsza
A tak poważnie autorko jeśli bierzesz tabletki antykoncepcyjne to one zabijają libido.Ja jak brałam to miałam obrzydzenie do seksu.odstawiłam po paru miesiącach.i odrazu ochota wróciła. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę i muszę brać, jeszcze tego by brakowało, żeby przy takim facecie nie brać tabletek. Nie chcę być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ajsza
To może poczytaj które naj mniej obniżają libido.Albo spirala taka zwykła ., nie ingeruje w nasze hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest wina tabletek, dlaczego tak sądzę ? Po prostu nawet przed zażywaniem jakoś mnie do tego seksu nie ciągneło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ajsza
A tulenie się w nocy jest super.Nawiązujące więź. Zobaczysz po latach nie będziesz mogła zasnąć bez tego.Ja tak mam., nie umie zasnąć bez mojego męża. I to jest właśnie wyjatkowe.Trzymam go często za penisa przed snem.., lub w nocy.Dziwne co.? A on mnie maca po cipuni nawet przez sen .Żyć bez tego bym nie mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:19 Ja właśnie przez to co ty piszesz zasnąć nie mogę. Ja nie chcę faceta seksoholika. Bardziej zastanawiam się czy go nie zostawić, nie czuję się przy nim szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×