Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jednak pasożyty

Znajoma szuka męża bo ma dosyć pracy i zapierniczania na wszystko

Polecane posty

Gość jednak pasożyty

ona chce faceta co na wszystko zarobi a ona tylko dorobi, i takie właśnie są baby, facet bankomat tylko im potrzebny, dadzą szpary może 2x w miesiącu i zadowolone, a facet ma jèbać po 60+ godzin tygodniowo i na wszystko zarobić, baby to pasożyty jednak, dodam że znajoma ma ponad 40, aha i szuka 'młodszego'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO ja chętnie ja wezmę. Tylko dwa warunki sex zawsze kiedy chce i ma być posluszna. Wtedy to moge ja utrzymywać całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak pasożyty
gość dziś TO ja chętnie ja wezmę. Tylko dwa warunki sex zawsze kiedy chce i ma być posluszna. Wtedy to moge ja utrzymywać całe życie. Zgłoś ale ona nie chce seks maniaka, tylko takiego co po ciemku pod kołdną na misjonarke, i żadne zobczenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby przez te swoje wymagania wlasnie zostaja same. Dla nas na szczescie co roku rodzi sie troche mlodych cialek ktore mpzna zaliczac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i chooy cie to obchodzi! nie twoja sprawa a moze chodzi o twoja zone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ma racje!!!! ze ma dosyc lenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak pasożyty
Czarny Księżyc dziś Sobie może pomarzyćjezyk.gif .A dokładniej to w jakim wiekujezyk.gif ? >>> pod 50tke podbija( choć wygląda jeszcze całkiem nieźle ), 2ka dzieci starsze nastolatki już, ex mąż pijak, ex chłopak drugi pijak, teraz szuka z********acza, najlepiej bez nałogów, choć może nawet palić (?), ma nie klnąć, roohać tylko pod kołdrą bez dziwactw, no i pracować na wszystko a ona tylko dorobi, aha i najlepiej młodszy tak z 10 lat hmmm, czy ona ma za duże wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, ze zmadrzala i pijaka w doope kopnela!!! po co sie meczyc? a ze chce mlodszego? dlaczego nie jezeli dobrze wyglada??? zazdroscisz jej? zal ci doope sciska? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak pasożyty
gość wczoraj dobrze, ze zmadrzala i pijaka w doope kopnela!!! po co sie meczyc? a ze chce mlodszego? dlaczego nie jezeli dobrze wyglada??? zazdroscisz jej? zal ci doope sciska? jezyk.gif Zgłoś Nic doopy nie ściska, ale trzeba być realistą a nie bujać w obłokach, a ona buja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie twoja sprawa! zajmij sie swoim zyciem, przyglupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO ja chętnie ja wezmę. Tylko dwa warunki sex zawsze kiedy chce i ma być posluszna. Wtedy to moge ja utrzymywać całe życie to ja chce!!!!! mogę się pieprzyć ile wlezie, charakter mam zgodny i niekłótliwy. I sama na siebie zarabiam. Bardziej mi zależy na dobrym regularnym seksie z facetem, który to lubi i wie co robic niż na utrzymywaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jej smierdzi z pipy.po co zona z smierdzaca pipa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wachasz pipy kolezanek z pracy...ciekawa praca...albo niezwykle fascynujace hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pod 50tke podbija( choć wygląda jeszcze całkiem nieźle ), 2ka dzieci starsze nastolatki już, ex mąż pijak, ex chłopak drugi pijak, teraz szuka z********acza, najlepiej bez nałogów, choć może nawet palić (?), ma nie klnąć, roohać tylko pod kołdrą bez dziwactw, no i pracować na wszystko a ona tylko dorobi, aha i najlepiej młodszy tak z 10 lat hmmm, czy ona ma za duże wymagania? " Ale to marzenia ściętej główki:P.Ja w ostateczności bym pomógł się solidnie dorobić ale nie takiej i bez przesady:P. TO ja chętnie ja wezmę. Tylko dwa warunki sex zawsze kiedy chce i ma być posluszna. Wtedy to moge ja utrzymywać całe życie to ja chce!!!!! mogę się pieprzyć ile wlezie, charakter mam zgodny i niekłótliwy. I sama na siebie zarabiam. Bardziej mi zależy na dobrym regularnym seksie z facetem, który to lubi i wie co robic niż na utrzymywaniu " Co to za dziwna płeć:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:57 wiekszych bredni dawno nie czytalam jeden wielki BELKOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez gwintu bez siana
marzenia każdy mieć może, troche lepsze lub troche gorsze, a realia to realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.12.31 wachasz pipy kolezanek z pracy...ciekawa praca...albo niezwykle fascynujace hobby x śmierdzącą pipe to masz ty dlatego od dawna nikt cię nie tknął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smierdzacym alkoholikom MOWIMY WON!!!! nich sie Sami mecza!!! sluszna decyzje podjela twoja znajoma a ty pewnie jestes najlepszym przyjacielem tego pijaczka KOLEGA OD FLASZKI SIE WYPOWIEDZIAL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki prymityw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze, ze pogonila smierdzacego pasozyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oceniaj kobiet wg twojej znajomej, widac ze jakas patologia bo takie myslenie nue jest normalne. Ja sie obracam w srodowisku pracujacych kobiet i niejedna jest bardziej ogarnieta niz faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, patologoczne srodowisko!!! omijac duzym lukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×