Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawionaona124

mnie popularne sklepy z ubraniami

Polecane posty

Gość zaciekawionaona124

Hej! Nie lubie sieciowkowego stylu i szukam czegos innego. Najlepiej jakby to byl sklep internetowy z wlasnie troszke inna odzieza. Jeden z moich ulubionych to http://thehiveclothing.eu/pl/ - dobra jakosc, ciekawe rzeczy i spoko ceny. Macie swoje ulubione sklepy tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, my możemy się na pewno polecić jeżeli poszukujecie sklepu z modą męską. Obiecujemy, że nie polecamy się bezpodstawnie! ;) A w internecie znajdziecie nas tutaj --> www.ombre.pl Szybka realizacja zamówień, ogromny wybór, a przede wszystkim bardzo fajna jakość modnych ubrań i to w rozsądnych cenach. Warto oczywiście ocenić nas samemu i bardzo do tego zachęcamy, gwarantujemy, że każdy wyjdzie od nas zadowolony :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zaopatruję w ciuszki od www.4friko.pl . Modna odzież po bardzo atrakcyjnych cenach, każda kobieta szukająca stylu koniecznie powinna zainteresować się ich ofertą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InatkaInatka
Jeśli szukasz mniej znanych sklepów z odzieżą online, polecam www.kostium.com . Przede wszystkim dlatego, że produkty są warte swojej ceny i naprawdę dobrze uszyte. To, co skusiło mnie również do zakupu, to fakt iż ubrania projektują Polacy, a sklep rozpowszechnia właśnie nasze, rodzime marki. A na koniec daję Ci link do bardzo ładnej sukienki: https://www.kostium.com/odziez-damska/sukienki-damskie/sukienki-wieczorowe/sukienka-model-17120-black

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, można dobrej klasy rzeczy znaleźć na www.internetowy-sklep.net . Dużo marek, których ja akurat na co dzień nie kupuję, bo są za drogie, ale tutaj już mi się udało kilka rzeczy za fajne pieniądze znaleźć, choćby torebkę Vuitton-a. Dobra obsługa, zapakowali torebkę porządnie tak żeby nic tam po drodze nie ucierpiało. A jednak trzeba uważać, bo poczta różnie traktuje przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WoW Fashion Butik - oryginalne i super jakości ciuchy. Sami je projektują i szyją. Na fejsie znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×