Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Gość Karolcia76
Witam. Ja też zaplanowałam dziś pracowity dzień. Pościele wyniesione, pranie się robi, zakupy zrobione. Teraz będzie kawa i sprzątanie w domu bo po południu jak większość dzisiaj planuję wyjście do ogrodu. Trochę cięcia i grabienia dobrze mi zrobi pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dużo ćwiczę, co prawda sama w domu, dodatkowo staram się jeść o tych samych porach zawsze i wspieram się suplementem IQacai co pomaga mi w zrzuceniu zbędnych kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w suplement diety IQacai, który stosuje już 2 miesiące, a już jestem 6 kg chudsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Kurczę, mam wrażenie, że skopię ten weekend po pracowitym tygodniu :( Już zjadłam 2 kawałki sernika z kruszonką i 3 kajzerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Czarna
Witam U mnie piękna pogoda,zachęca do spacerów ale ja nie czuje się dobrze, muszę siedzieć w domu , dziś po raz pierwszy zjadłam zdecydowanie za dużo ale mąż upiekł pyszny pachnący chlebek i z masełkiem owaliłam 3 kromki już mam wyrzuty sumienia. Jutro nie staje na wagę ale postaram sie odpokutować dzisiejsze grzechy. dobrze ze dziś są skoki narciarskie zajmę sie oglądaniem, kibicuję chłopakom przez cały sezon maja świetna pozycje 4 naszych w czołowej ósemce dziś liczę na medal drużynowy najlepiej by było gdyby udało się złoto zasługują na to, trzymam kciuki. Was serdecznie pozdrawiam , miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nnmnbnb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bbbfghfh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisów nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Hej ja dzisiaj grzecznie z jedzeniem.Nawet nie ciągnie mnie specjalnie.No jakby mi ktoś postawił przed nosem serniczek to tez bym pewnie spróbowała.Oj świeży chlebcio z masełkiem tez:) Byłam 50 min na fitnesie ale tak bardziej" brzuszki" itd wiec uznałam ze się za mało zmęczyłam i zostałam 45 min na biezni( sybki marsz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christian
Czerwony Punkt Film w jakości HD dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Czerwony_Punkt Czerwony Punkt w reżyserii Patryka Vegi to film krótkometrażowy, który powstał jako etiuda promocyjna serwisu VOD Showmax wchodzącego na polski rynek. Produkcja jest historią biznesmana, który otrzymuje niepozorny prezent, którym jest wskaźnik laserowy. Wkrótce okazuje się, że wskaźnik przysporzy bohaterowi wielu problemów. W najnowszym filmie Patryka Vegi występują Ewan McGregor, Olga Bołądź, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Tomasz Oświeciński, Piotr Stramowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline1444
Hej dziewczyny. Dalej trzymam się diety. U mnie problemem jest to, że mało piję. W sumie to zawsze mało piłam. Mam wrażenie, że wszystko mi się przez to zatrzymało i waga stoi. Chodzę teraz z butelką i pilnuje się :) Nie wiem też czy nie jem za mało. Czytałam, że to też nie dobrze. Ale czy mam jeść i pić na siłę? Zjem trochę i jestem najedzona. Poza tym muszę kupić sobie porządną wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline1444
Meliska podziwia, że tak ćwiczysz. U mnie ciężko się za to zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melislaaa
Ewelinę jak ja nie znosiłam aktywności fizycznej , nawet wkurzało mnie jak ktoś mówił o endorfinach po ćwiczeniach.Ja czułam tylko ze czekam żeby już było po ćwiczeniach.A teraz nawet mnie ćwiczenia cieszą i jestem spokojniejsza ze robię to co powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i melduje sie wieczornym sprawozdaniem dietowym. Dzien zaliczony na 100% jakos z poczatkiem miesiaca tak dobrze leci. Dzis dostalam @ caly dzien mnie glowa boli ale mimo to skorzystalam z pogody i poszlam na spacer z dziecmi. Oni na rowerach a ja za nimi. Milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Witam przy kawusi.Na sniadanko twarozek do kawy. Wczorajszy dzien tez zaliczony bez wpadek. Dzis piąty dzien powrotu na dobra drogę.Juz czuję sie lzejsza. Obyśmy wszystkie mogły sie pochwalić sukcesem w walce z oponkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline1444
Hej dziewczyny. Ja dopiero śniadanie zajadam. Dziś niedziela to poleniuchowalismy dłużej w łóżku. Tak więc owsianka na mleku z jabluszkiem i cynamonem. Całość ok 250 kalorii. Miłej niedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Hej u mnie taka piękna pogoda że chciałoby się wyjść na spacer ale ja dalej chora .... szkoda.Milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh, weekend, czyli u mnie znów grzeszki. Ja za bardzo rozpieszczam męża w weekendy i potem jem razem z nim burgery, śląski obiad niedzielny, panna cotta ;( jadę na zakupy, żeby cały tydzień mnie nic niezdrowego nie ciągnęło :) p.s. zazdroszczę Wam tych ogródków, mnie musi wystarczyć osiedlowy balkon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Hej a u mnie bardzo dietetyczny weekend- nie pamietam kiedy był taki ładny, Ja też rozpieszczam meża on je golonkę z piwem , ja piers z grilla z warzywami i woda, mąż ciastka maślane a ja dietetyczne owsiane i tak sobie dogadzamy. U mnie juz tak blisko tej 6 z przodu ,że szkoda mi grzeszyć- tym bardziej,że od początku marca zero grzechów- całe 5 dni hahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Dzisiaj zrobię sałatkę owocową na jutro, póki co siedzę w autobusie na postoju, ale jak wrócę to pójdę so biedry i kupię kiwi, bo mi brakuje. No i wiadomo ze od jutro caly czas dieta i cwivzenia znowu na silce. A tak w ogóle to czekam az mi wlosy odrosną :( Ścielam się w lecie, na razie mam srednie ale marze o dlugich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline1444
Hej Edzia ja też ścięłam latem na krótko a miałam do pasa. I teraz się tak zastanawiam czy znów ściąć czy zapuszczac. Dziewczyny jecie regularne posiłki o tych samych godzinach i ile kalorii na dzień Wam wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny .. melduje ze jestem i trzymam sie diety )) chociaz z regularnoscia jedzenia szwankuje ((ostatnio mam trudne dni ..zachorowal kroliczek synka ... najpierw weterynarz potem klinika .. ale niestety nie udalo sie (( rozpacz synka , placz .. ehh..kroliczek Baks byl jak czlonek rodziny ((( dzis na dzialce synek rozwalil sobie kolo brwi(( polala sie krew , oko spuchniete ((..mam nadzieje ze co zle to za nami ..przez weekend popracowalam na dzialce tak intesywnie ze pot sie lal .. wczoraj bylo cieplutko 18 stopnie ..ehh jak ja lubie ciepelko .. )))..teraz relaksik ..)))jakis filmik i spac ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline1444
My dzisiaj byliśmy tylko przejść się na działkę. Wiosny za bardzo nie widać. Tylko przebiśniegi cieszyły oko. W myślach już planuję co posadzić w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja tez sie melduje i wrocilam na wlasciwe tory,jutro okaze sie czy cos to pomoglo. W dodatku cos juz zaczelo pylic a ja jestem alergikiem i chodze z czerwonymi oczami jak krolik i gilem po brode;). Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie rowniez dzien zaliczony. Spacerek tez byl. Pogoda piekna to i dietowac sie chce. Ja pilnuje jesdzenia co 3- 4 godziny. A kalorii staram sie nie przekraczac 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia, Elka - ja również ścięłam włosy z bardzo długich na takie do połowy szyi, teraz wielkie zapuszczanie, jednak w długich czuję się bardziej kobieco. Jem 1500 kcal dziennie, w 5 posiłkach o w miarę stałych porach, na tyle na ile praca mi pozwala. Często piątego już nie jem, bo jestem najedzona po całym dniu. A golonkę bym zjadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Eveline- a jakiej długości włosy masz teraz? Ja mam do ramion zaledwie :o Suplementuję się, wcieram, mam szampon na porost, ale i tak rosną 1cm na miesiac :o Moj limit kalorii to 1300 kcal, ale prawie zawsze go przekraczam :classic_cool: może ustawię sobię 1500 Elcia- szkoda króliczka :( współczuję Paprotka- ja jestem na wszystkie pyłki uczulona hehe, ale chodzę od 2 lat na odczulanie. Czekam na lato, zobaczymy czy coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Dzisiaj u mnie ok1700kcal.Ale i tak jestem zadowolona bo byliśmy ze znajomymi w restauracji i zajadłam tylko zupę grzybowa a wszyscy jedli kaloryczne pyszności.Dzisiaj bez cwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Waga dzis pokazala 65,5 czyli jest dobrze. Dzis kolejny pracowity dzien. Jak narazie na dworze ladnie ale zapowiadali deszcz. Popijam kawe i mysle za co sie najpierw zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×