Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Gość Edziaaaaaaaa
Meliskaa- nie, na pewno od tego obżarstwa mnie pokarało dzisiaj ;) przecie ja w siebie wepchnęłam 6 pączków, więc nie mogło być inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Ale dzisiaj smiennie pokutowałam na siłowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline 1444
Dziewczyny prowadzicie tu jakąś tabelkę ktoś coś wspominał...? Oj żeby u mnie była już ósemka z przodu ale nie ma tak łatwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline 1444
I jak zrobić się na niebiesko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Ja bym chciała 4 z przodu, ale wiem, że na razie nie ma co liczyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Eveline- na niebiesko to musisz się zarejestrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala6600
Gość - z tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ))) no czas pupcie spinac , zostalo 5 dni i wpiujemy wagi do tabelki ))) nie ma folgowania sobie ))..do swiat wielkanocnych duzo czasu ,wiec nie ma usprawiedliwienia ze zjadlam wiecej ))) dieta jest dieta i trzeba sie jej trzymac )) ... nie bedzie chwalenia za przybranie na wadze)))))) .. ktos to musial napisac a zrobilam to ja ))), bo sama w lutym sobie pofolgowalam chociaz paczka nie zjadlam , to i tak zadowolona z siebie nie jestem bo nie cwiczylam tak jak zaplanowalam ....... milej nocki ...))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----------------------------01.03 - Lato za pasem 164cm(84,5) cel 58kg Marina76 (82.0) cel 60kg Ardo 73cm (63.1)cel 57kg Baaaasia 180cm (83.5)cel? Basii 165cm (65)ce l? Czanka 165cm (69.5)cel? Edziaaaaaa 152cm(53)cel45kg Elcia44 172cm(120,10)cel 79 kg Elfka86 165cm (89)cel 65kg Elka42 170cm (73.6)cel 65kg Fiale 177cm (77.9)cel 65kg Goscmyszka 173cm (107.9)cel 72kg Gosckinia 160 cm(83)cel? Jakobina 169cm (100.5)cel 65kg KKKaczucha 158cm(59)cel 52kg Mała88x 155cm(90kg)cel? Meliskaaa 164cm (94.6)cel? Misialina55 172cm (60)cel? Parasole 173cm (77.4)cel? Pola39 Pppkkk 178cm (85)cel? Sabinka10 155cm(78)cel55kg Ssmanka 175cm (105)-cel 68kg ZielonaPap89 163cm (71.4)cel-55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze tabelka.. kto ma ochote sie dopisac to prosze ..)) aa dziewczyny gdze paprotka??? bo ja nie widze jej ...paprotka!!!! gdzie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline  1444
Hej. Ja już po śniadaniu i popijam sobie zieloną herbatę. Próbowałam kilkakrotnie wpisać się do tabelki metodą kopiuj wklej ale nie wyświetla się mój post. Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.cos kafeteria sie zacina((( wczoraj pisałam a nic nie ma((( dziewczyny spinać sie bo ważenie za 4 dni))) nie ma podjadania)))) nikogo nie będziemy usprawiedliwiać) dieta jest dieta)) jestesmy tu prawie 2 miesiące ,i jest nas coraz więcej )) mam nadzieje ze wszystkie osiągniemy swój cel)))ja musze osiągnąć mój cel by ważyć mniej niż mój mąż))) milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCudu
Witam U mnie byl jeden pączek ale nie wyrobiłam się z ćwiczeniami. Wczoraj ok. Dziś mam plan odrobić tamte ćwiczenia choć planowo mam dzień wolny od treningu. Czuje że mi się miesiączka zbliża bo nerwowo nie wytrzymuje i wycisk bardzo mi się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Czarna
Wpadłam na chwilkę bo nie czuję się dobrze mam problemy żołądkowe , dieta rozwalona ale nie jem niczego niedozwolonego kalorie też nawet po niżej normy tylko ruchu zero , Waga po malutku spada ale zważę się jak wszyscy 1.03 i mam prośbę do Elci 44 aby dopisała mnie do tabelki. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Elcia swiete słowa ,ja ostatnio tak sobie bibam,ze wagisie boje. Obstawiam,że to co zrzuciłam wróciło i jak tak dalej pójdzie to schudne do maja ale nie wiadomo którego roku ehhh A z 5 kilami to powinnan sobie poradzić w 2 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Ja na przykład jestem na siebie cholernie zła, że to już prawie trzy miesiące, a mi się nie udało nic schudnąc, mimo diety (tylko przez miesiąc, ale jednak coś powinno ruszyć) i ćwiczen. Dlatego uznalam, że zamiast wysilkowych będę robiła aeroby na siłce i teraz musi się udać. I wznawiam dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie waga pokazuje 97.5kg czyli nic nie schudlam. Ciesze sie ze nie przytylam. Tez bym chciala wazyc mniej od meza. Ja dzis pierwszy dzien ze wspomagaczem. Zobaczymy. Pisalam wczoraj. Ale wpisu brak. Do tej pory dietowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, u mnie drgnęło! dziś miałam 79,5 kg, więc myślę, że waga stała przez okres. No i od paru dni mam mnóstwo leków do łykania, więc kto wie... Także, nie poddawajcie się! Ja mam chyba pierwszy weekend z dietą, taki bez grzechów normalnego jedzenia i piwa :P Gotuję sobie gulasz wołowy, żeby mieć na jutro i parę dni :) Ale słodkie za mną chodzi, oj... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie dziś jak do tej pory, całkiem grzecznie.... oby tak dalej... też nie liczę na duży spadek w lutym, ale nie spisuję go jeszcze na straty... walczę do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Jakonino i jak się czujesz masz mniejszy apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----------------------------01.03 - Lato za pasem 164cm(84,5) cel 58kg Marina76 (82.0) cel 60kg Ardo 73cm (63.1)cel 57kg Baaaasia 180cm (83.5)cel? Basii 165cm (65)ce l? Czanka 165cm (69.5)cel? Edziaaaaaa 152cm(53)cel45kg Elcia44 172cm(120,10)cel 79 kg Elfka86 165cm (89)cel 65kg Elka42 170cm (73.6)cel 65kg Fiale 177cm (77.9)cel 65kg Goscmyszka 173cm (107.9)cel 72kg Gosckinia 160 cm(83)cel? Jakobina 169cm (100.5)cel 65kg KKKaczucha 158cm(59)cel 52kg Mała88x 155cm(90kg)cel? Meliskaaa 164cm (94.6)cel? Misialina55 172cm (60)cel? Parasole 173cm (77.4)cel? Pola39 Pppkkk 178cm (85)cel? Sabinka10 155cm(78)cel55kg Ssmanka 175cm (105)-cel 68kg ZielonaPap89 163cm (71.4)cel-55kg Gosc Czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc czarna .. dopisalam ale nie znam wagi .. i celu .. wiec prosze dopisz .. kopiuj wklej a potem dopisz .. ja nie zawsze z kompa pisze a z telefonu wiec nie moge skopiowac (( mozemy umowic sie tak ze pierwszego wszystkie napiszemy wage jaka mamy 01.03.2017 )) a ja wpisze wszystkim wieczorkiem by byla jedna tabelka bo kafereria i tak sie zacina a jak wszystkie zaczniem slac tabelke to na tydzien kafe zablkokujemy ))) nie chcialam a jestem pani TABELKOWA ((( ehhh.... ja dzis *********** ze hohoho, bo cieplej i popracowalam 4 godziny w ogrodzie , fajnie ze juz cieplej .. ja zaczynam czuc ze zyje ))) ehh jeszcze tylko te kg .. oby lecialy w dol))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedziec. Napewno latwiej jest mi trzymac przerwy 3 godziny. Zauwazylam ze moge zjesc mniej i czuc sie najedzona i wytrzymac te 3 godz. Czuje sie dziwnie jak by nacpana. Troche sie zawieszam i lapie dziwne doly. Ale jestem pezed okresem wiec to chyba nirmalne. Przeszlam obojetnie obok wafelkow. Choc oczy ciagly to jakos tak obojetne mi byly. Bardzo dziwne odczucia. Bylam rano w saunie 1 godzinke a wieczorem planuje cwicYc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się przyłączyć ? :) 1 lutego urodziłam synka i musze schudnac kilkanaście kg :/ po dwóch ciazach trochę się nazbierało tych kg. Dzisiaj rozpoczęłam dietę norweska a później planuje zdrowy tryb życia i mądre odżywianie. Jak na razie ważę 88 kg :/ a jeszcze przed drugą ciaza ważyłam 73 a szybciej 65 i do tej wagi chce dojść w przeciągu 3,4 miesięcy. Mój wzrost to 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na konsultacje on-line www.edietetyk.com.pl. Zdrowe odchudzanie od 0,5 kg do 1,5 kg tygodniowo bez suplementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline 1444
Witajcie dziewczyny. Wczoraj zrobiłam jeszcze trening o 22 a dziś dostałam @ i czuję się jakby mi z 10 kilo przybyło :( Na obiad zrobiłam ryż brązowy zapiekany z jabłuszkiem i cynamonem. Pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Witajcie. Kolejny dzień dietki zaliczony. Oglądałam dzisiaj z dziećmi albumy ze zdjęciami. Jak się napatrzyłam na siebie szczupłą i piękną to mam jeszcze większą motywację. W środę się zważę i podam wagę do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
W sumie jednak stwierdzam, że jednak coś osiągnęłam po tych kilku miesiącach. Widać już jakieś mięśnie na ramionach i prawie umiem zrobić szpagat. W ogóle bardziej wygimnastykowana się zrobiłam i czuję się lepiej jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Czarna
Witam wszystkich. Wpadłam się przywitać , dieta kalorycznie zachowana jednak bardziej lekkostrawna, ale wadze to chyba nie przeszkadza zobaczymy co pokaże w środę, jestem dobrej myśli. Elcia 44 masz rację dobrze by było gdyby tabelke pisała jedna osoba ja jestem za tym aby wszyscy podali wynik ważenia 1.03 i ponawiać ważenie co jakiś czas (np co 2 tygodnie) , czekam na wasze opinie . Nikoagus witaj powodzenia . Dobrej niedzieli , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem, Nikoagus witamy i powodzenia w naszej walce. Ja dziś jestem kilo lżejsza, ale to tymczasowe - pół nocy się męczyłam w łazience po nowych lekach, masakra ;/ ta waga to jedyny pozytyw jak na razie :D Postanowiłam w nagrodę za wytrwałość wypić teraz kawę i zjeść czekoladę! Gorzką, 3 kostki, ale zawsze coś :D Obiad wczoraj ugotowałam ( dietetyczny gulasz wołowy), więc mam niedzielę dla siebie. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×