Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

90% angoli jest zbyt tępa aby samemu zupe czy obiad w domu przygotowac

Polecane posty

Gość gość
Nie podoba się jednorodny naród i białą rasa? Słowianskie wartości przeszkadzają? To łap za koran i burkę i won na zachod do stref no-go. Bo w anglii jak nie ustepujesz ciapatym to od razu w leb. Nie podoba się że po dobrej panstwowej uczelni można godnie żyć? Nie podoba się że srednia pensja wynosi juz 4000zł i ciagle rosnie? Ze za ciężka pracę w PL opłacają powyzkami i awansem? To łap się za gacie i won do uk robić se bachory, kasować benefity bo inaczej nie da się wyżyć i marnuj se życie wsrod muslimów. Nie podoba się jedna kultura slowianska o tysiacletniej tradycji? To won, w uk jest rozwalenie społeczeństwa i każda próba ucywilzowania ich kończy się muslimami gwałcacymi biale kobiety i wybuchami bomb jak w manchesterze. Ciapate pały aż się świeca w sloncu. Nie podoba się że ludzie chodza do kosciola z dziada pradziada? Ze jak cos umiesz to masz duzo znajomych? Won do uk - tam lizodoopstwo królowej to narodowe hobby. Nie podoba się że w Polsce wypada nauczyć się języka i szanować innych ludzi? Won do uk - tam nie szanuje się nikogo. Papa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bredzisz kolego. Tak sobie tłumacz, ale zaklinanie rzeczywistości w niczym ci nie pomoże. Ot polskie barachło jesteś, jak ktoś słusznie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ne każdy imigrant w UK dostaje benefity na dzieci. to są brednie Oczywiście, sporo dostaje, ale skoro Ty znasz tylko takich, co się dziwić, że tak myślisz, że każdy w UK kiepsko zarabia? :O Ja i mój mąż owszem, kiedyś dostawalismy dodatek chld tax credit na dziecko. Od prawie 3 lat nie dostajemy, ba - w grudniu 2016 skończylimy spłacać to, co dostalismy w ostatnim roku otrzymywania tego dodatku. Musieliśmy oddać 3 tysiace funtów, rozłozone na raty po 150/miesiac. Ze względu na nowe prace z dużo lepszymi dochodami. Mam znajomych - też imigranci, akurat Włosi - nie wiem ile dokladnie zarabiają ale uwierz mi - DUŻO. mają dziecko i ZERO DODATKÓW na to dziecko, mimo że chodzi do prywatnego przedszkola cały tydzien a to koszt ok 1 tysiaca miesiecznie na naszym mieście. inni - para Szwed i Czeszka - też mają dziecko, też świetne prace, zero dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do gotowania obiadów, poznalam róznych ludzi, poznałam Angielkę której szczytem umiejętności było zrobić jajecznicę lub spaghetti napoli (to juz wyższa szkoła). Znam jednak Brytyjczyków, którzy umieją świetnie gotowac. Kolega z pracy mojego męża zaprosił nas na kolajcję jakoś w lutym to chyba było - gotował on i jego żona, też Brytyjka, podali domową pieczeń z sosem żurawinowym z cytryną i miodem, cudo. zupę brokułowo-czosnkową też pyszną. moja dawna sąsiadka, ale nadal jestesmy w kontakcie, Irlandka pod 60-tką, piecze domowe chleby na własnym zakwasie. pa! idę oglądać serial i napiję się "paskudnego" piwa Innis & Gunn , warzonego w beczkach po whisky, o cudwonym smaku i aromacie. nigdy nie piłeś, to się nie rzucaj -Ty tylko carling, fosters czy inne sikacze znasz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo niektórzy umieją gotować inni nie. Ja jestem strasznie zabiegana i praktyczne spędzam 15h poza domem, często 6 dni w tyg. Do tego wyjścia, imprezy, no i trzeba mieć czas na sen. Od pn do sob wychodze z domu o 6 a wracam o 9 wieczorem. Nie mam czasu żeby jeszcze gotować ;) Nie znaczy to że nie umiem. Jak zrobię ciasto to przetrwa w moim domu lub pracy max 10minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lv Lata komuny są juz odrobione. Dlatego Polacy wracaja i będą wracac. Każdy europejski zachodni kraj oznacza wydatki czterokrotnie większe niż w PL. A w niektórych krajach nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yu Emigracyjne swinie w uk dalej nie macie kasy. Chroniczne podwyzki i walka z islamistami. Jak przyjadę do was to widzę wasze skwaszone mordy i rozbiegane oczka w pogoni za każdym groszem. Smutek panie smutek u was. Uśmiech na twarzy u was rzadko gości. Dobrze wam tak obszczymury angielskie. Myśleliście że w kapitalizmem każdy będzie milionerem a tu brexit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yb Moje miejsce na ziemi jest tam gdzie jest moja rodzina, pieniądze, zdrowie i dobrobyt. Wiec mogę was zapewnić że nie jest to uk. Sedno sprawy to bezpieczne panstwo bo wy w uk aż jąkacie się z zazdrości jak widzicie jak u nas na ulicach dzieci sa bezpieczne. A wy żyjecie od wypłaty do wypłaty i nie możecie nawet domów otynkowac ani pieknego ogrodka mieć. I takie macie gooowniane życie w uk. Oj jakżesz mi przykro. Trzeba było zostać i pokazać co potraficie. A z resztą nie! Męczcie się dalej w tym smierdzącym uchodzcami grajdołku dumnie zwanym uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wc Emigracyjne swinie w uk dalej nie macie kasy. Chroniczne podwyzki i walka z islamistami. Jak przyjadę do was to widzę wasze skwaszone mordy i rozbiegane oczka w pogoni za każdym groszem. Smutek panie smutek u was. Uśmiech na twarzy u was rzadko gości. Dobrze wam tak obszczymury angielskie. Myśleliście że w kapitalizmem każdy będzie milionerem a tu brexit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yi PL to Eldorado w porównaniu z uk. Emigranci mają conajmniej pięć razy wyższe ceny niż w PL za tą samą pracę więc mogą sobie na mniej pozwolić. Mnie się nawet nie chce przyjechać do uk bo za te same pieniądze jest tyle innych, ciekawych miejsc do zwiedzenia. Jak sobie przypomnę te wasze angielskio irlandzkie wiecznie chciwe mordy i wasze bezustanne importowanie ciaptych to żygać mi się chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ur W PL złotowki leżą na ulicy. Trzeba je tylko podnieść. Tak tanio jak jest w PL to w uk nigdy nie będzie. Bo PL to duma, bogactwo, kultura i setki lat tradycji a uk to rabowanie i napadanie. A wy uki co macie? Takewaye? Cuchnące mieszkania? Buehehehhehe ale beka z debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vb Emigranci to dziady w porównaniu z polakami ktorzy maja piekne domy i działki w PL. Każdy emigrant wydaje wielokrotnie więcej niż Polak w PL. I to właśnie jest piękne! To jest sedno życia w PL. Nie poplujcie się z zazdrości mściwe emigracyjne miernoty bo to i tak niczego nie zmieni :classic_laugh: Brak uchodzców w PL rządzi a z tym u was w uk cieniutko :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xj Bogacąca się PL jest jak paznokieć w oku angolom . Oni tego nie mogą znieść bo pracują, pracują i gooowno z tego maja. A Polacy wyprzedzają ich inteligencją o 200 lat. Mentalnie jeszcze więcej. PL to metropolia świata. Polak dominuje świat a anglik to lewak bez umiejetnosci. Smutny, zadufany w siebie z zagryzioną ze wściekłości wargą :classic_laugh: I wielki płacz! :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×