Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Ile lat ma ta Marta? Na zdjęciu z YouTube młodziutka, tyle kasy na prezenty miala?plus przesyłka do Anglii około 150 złotych no halllo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaa ta Marta ma na Facebooku ze mieszka w Aberden a to jest Uk Anglia! Hahaha Kurfa to mieszka w angli i jej śle to? I chwały. Ja nie mogę chyba yebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
***Chałwy****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wlasnie na paczkowym filmie Brandy wyglada dosc ladnie,nie wierze,ze to napisalam,ale Jestem obiektywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet jeszcze filmiku nie wiedziałam, może po obejrzeniu zapali mi się lampka. No mogło być tak że prosiła tą Martę że niby to od niej itp. ale ta Marta to musiałaby być kimś naprawdę jej bliskim, bo Brandy obawiałaby się przeciez gdyby taka prawda wyciekła, że ta paczka to ściema. Ale kto ją tam wie, może nawet o tym nie myśli, tylko ślepo dąży do tego co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy zapoda vloga na bank gdzie Oli wybiera sobie takie papcie hahaha hahahaah. Bo juz dziś powiedziała ze takie jej kupiła wczoraj hahaha yhym taak taak juz przewiduje co we vlogu ma hahahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie to ona by wyglądała z normalnym kolorem włosów, ubrana jakoś stosownie. Ona nie jest brzydka tylko nie zadbana. Jakby zmieniła styl ubierania ,zadbała o włosy naprawdę wyglądała by o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, pomarańczowa na fejsie, szminka za jasna do tego podkładu, ale zgodzę się tylko dlatego, że nie jest po spożyciu, to i powieki nie opadają więc może być że przez to wygląda lepiej niż zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesssu, słucham jak czyta list, a w nim "Aguś, dla innych mogłabyś być wzorem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość111112
Film walentynkowy Brandy.... kicz, dziadostwo, lipa + TO zdjecie Brandy w.czerwonym kaftanie, jak lezy na dywanie... Przeciez to oglądają jej dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki filmik z Pawiankiem Sweet foteczki... Czyzby juz nie byla samotna matka? A czy w urzedachz ktorych pobiera benefity o tym wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovebrandy
Ręce opadają... posklejane zdania ze stronek typu mysli.pl, kto wchodzi na takie strony i czyta jakiś cytatów z d**y, nie mających odzwierciedlenia w rzeczywistości. Tylko Brandy nadal wierzy w złote myśli... do tego jedna klatka z napisem " dziękuje, że jesteście, koffam was" przecież ona ma mentalność 12-latki. Candy naprawdę opanuj się i zachowuj jak dorosła osoba. A co do jej związku z Pawianem, to przecież nie jest już samotną matką, ale w swojej małej ciasnej głowie uważa, że benefity jak najbardziej jej się należą. Dlaczego? bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiem jak skomentowac ten filmik walentynkowy. Obciach, zenada, wiocha, wstyd, debilizm, idiotyzm, kretynizm? Moja reakcja na Brandy w czerwonym wdzianku byla: O JA PIERTOLE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotka Corega się nie podda :-) Możecie jej nie oglądać, ale ona zablokuje co się gdzie da, będzie nadal królową obciachu, nie odda podium innej O nie! Ona jest jedyna :D Wzrusza się dziewczyna, bo ma list, a jak znajomość nie przetrwa to ona sobie list poczyta hahahah czy ona się słyszy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdzianko wdziankiem, ale jaką tam miała minę, dosłownie jak po zaliczeniu klienta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzę i nie wierzę, że to się dzieje serio???! Ona w tym czerwonym kostiumie tam jest na poważnie? Wrzuciła to na kanał? Ja się muszę uszczypnąć! Nie no nie działa, Ona tam jest! hahahahahahahahaah Takiego zdjęcia bym nie pokazała nikomu, nie mówię,że nie można się bawić, ale to są prywatne zdjęcia! Na serio, ona ma mentalność mojej córki z gimnazjum! Nie co ja gadam! Moja córa jest mądra już dziewczyna, za nią się nie powstydzę, a za to prukfa idzie po bandzie i czekać tylko jak zrobi live na żywo " jestem seksi, ściągam majty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połowa z nas robiła niespodzianki dla partnerów, bielizna itp ALE TO SĄ RZECZY PRYWATNE w życiu bym.nie dala sobie zdjęć robić a pokazywać publicznie tym bardziej. ( TE ZDJĘCIE MUSI BYĆ LATA WSTECZ BO NIE MA ZMARCHOW NIE JEST TAKA WYCHUDZONA NA BUZI ) cały ten filmik jest żenujący jak na kobietę 37 letnia. Ona jest chora na głowę i opóźniona w rozwoju, dlatego jej ciuchy są podobne do tych które nosi jej 12 letnia córka, tak samo widać to po zakupach jak biegnie po przelewie odrazu wydać kasę. Ona ma upośledzenie jakieś. Film powstał bo Fabian dał na botoks ..Ale jaka miłość ona nie wie co to jest, po co szopka komedia następna? Robi z siebie posmiewisko, tak tandetnym filmem i tak obróbka plus te.napisy jak dzieci które prowadzą złote myśli i pamiętniki w gimnazjum! Tak się zachowuje dorosła kobieta? I ktoś powie ze ona nie patologia? Walentynki 8 go lutego zapadaje? ?? Żart. A tym listem to yebla ona już z góry zakłada ze znajomość nie przetrwa? Sobie wtedy list wyjmie? Hahahaah ona ma naprawdę oblakane myśli. A co do filmu z paczka to od dawien dawna w końcu trzeźwa nagrała odrazu widać różnicę. W zachowaniu i wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6.33 Dzieci oglądają haha ale już wiadomo po co jej zasowki w pokojach dzieci. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, mozna sie bawic, fikusna bielizna jest dla ludzi, ale kuuuurfa co to ma byc? Candy Brandy Burdelmama? Wstyd dla dzieci, szkoda mi ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te babsko jest upośledzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna podejrzewalam, ze ona jest poyepana a ten film tylko mnie w tym utwierdzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy pod walentynkowym filmem juz łapki ukryla hahaha Candy ty głupioloku daj sobie na wstrzymanie z YouTube na jakiś czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burdel mama hahahaahhahahaah CANDY BRANDY POYEBANA BURDELMAMA no śmiech przez łzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają ponad rok czasu kanał pouczając inne VLIGERKI jak nagrywać ona wstawia filmik który mogłaby zmontowac jej córka sama dla niej. .. To jest dojrzała kobieta? Opisy jakieś rodem nastolatki. Dziś znów jakiś tag nagrała a na miniaturce durne napisy niebieskie, niech ona sobie kupi zeszyt naklejki mazaki i niech prowadzi w domu złote myśli, bo na YouTube to ona się nie nadaje. Tym zdjęciem kurefskim to już przesadzila naprawdę! Żeby coś takiego puścić publicznie. Bez wstydu za.gorsz wstydu nie ma to to no trudno nazwać ja ,bo nawet słowo kobieta do niej nie pasuje! Dziecko, ? Może mietła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic dodać, nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da się coś odzobaczyć co sie zobaczyło ? oooo masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej ale ona tak w formie zartow wrzuciła ten film walentynkowy??? jak malo komentujacych jest w tym filmie... he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda i styl tag Hejo hejo. Mania tagow. Odpowiada na tagi. Bynajmniej ;) na te na ktore jest otagowana. Moda i styl. Ona nie podaza za moda. Ona nie sledzi pokazow mody, nie lubi. Ewa Minge. Ona stawia na elegancje, seksownosc, seksapil. Prostota. Elegancja. Seksapil. Primark musi byc. Czapki nigdy nie zalozy. Obcislosci nosi. Krop topy nosi. Lubi siebie we wzystkim. W leginsach. W czyms bardzo luznym. Nie opietym. Dresy. Luz. Nie rozumie noszenia pizamy do pracy na wyjscie z domu...(hmmm?). W trendzie pizamowym sie nie widzi. ;) W skajowych rzeczach tez nie. W swiecacych nie. Moda to dla niej wolnosc. Deklaracja jej wlasnej wolnosci. Leginsy woli. Do trampkow. Do szpilek. Koturny lubi. Mysli ze trendem jest efekt moro. Polyskliwosc. Opalizujace metaliczne jej sie podoba. Metaliczne wydanie w ciuchach. Naszywki! Emodzi. Wycinane wszedzie ramiona. Podoba jej sie. Bluzka. Bluzeczka. Bluza. Torebka. Bluzka. Bizuteria. Plisowanek nie rozumie. Fredzle. Dzwony. Hipisowskie nie dla niej. To na tyle. Lapke w gorze. Bajooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tym filmikiem pokazała jak bardzo ma wasze opinie w d***e hahahah i na prawdę ma wywalone po całości co wy o niej myślicie, robi swoje i ma w d***e i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×