Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość voytazz

Moja była dziewczyna

Polecane posty

Gość voytazz

Witam. Jestem mężczyzną w wieku 23 lat. Za czasów gimnazjum miałem "dziewczynę", która mieszka niedaleko mnie. Byliśmy razem 2 lata ale jakoś wspólny los nie był nam pisany. W pewien sposób mnie "olała" ale to nie jest teraz istotne. Parę lat nie utrzymywalismy kontaktu (przynajmniej ja), bo jej zdarzało się od czasu do czasu coś napisać jakiegoś sms-a.. Można powiedzieć, że wtedy ja zacząłem ją olewac. Dwa lata temu wzięła ślub. Parę miesięcy temu urodziła dziecko. Życie można powiedzieć ma już poukładane. W ostatnim czasie znowu do mnie zaczęła wypisywać dziwne rzeczy. "Że byłem w jej śnie, i chciałaby zebym dalej się jej śnił) trochę nie gramatycznie ;p no i ostatnio zaczęła wspominać nasz związek pisząc na FB . Szanowne Kobiety pytanie do Was : po co to? Co to ma oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze w obecnym zwiazku jest jej żle i z sentymentem wraca do czasów, kiedy byliście razem- ale jesli nie chcesz wchodzic z butami w jej zycie, ani nie widzisz swensu by wracac to ją zignoruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rozwód jak ma ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś zj*****a panna i to po całości mąż i dziecko a do kolesia wypisuje. Daruj sobie ją chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki gołyd***ec z ciebie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×