Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja mama chodzi ciągle w obcisłych spodniach

Polecane posty

Gość gość
Chodzi w spódniczkach sukienkach albo co najlepiej dla mnie wygląda w leginsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoja jest mlodo kobieto jeszcze pewnje moja juz w sr wieku po50 no niewiele52 a ten namolny sosiad k60 ale widac napalony nanjo ktos zasugerowal ze jo juz ***** ja mysle ze jo jeszcze urabja ale kwestja czasu kiedy mu ulegnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 42 i lubi się ostro pieprzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mezatko zdradza ojca? Skont wiesz o tym nakryles jo juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama też często chodzi w spodniach, ma ładną pupę także faceci na ulicy oglądają się za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jest niewysoka ale raz jak szla to faceci pod sklepem cmokali pokazywali ten gest reko jak by jo jechali i smieli sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdradza taty bo przeważnie robi to z tatą w trójkącie albo jeszcze z większą ilością facetów a jak czasami bez taty to on o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzie to sieodbywa slyszales czy moze widziales co znjo robjo? Jake masz odczucia ona sama taka goroca siedaje im podn cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam w domu to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niewiem czy msz dobze czy nie ja zauwazyl ze mnje coraz czesciej zaczyna podn jak widze jak on siebieze donjej sieopiera jemu ale jak jo mocno obejmie to jo lapnie i potszyma tr tu i tam,mnie zare staje jak widze jego lape pod jej spudnico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomatomiasty
To daj jej klapsa i bedzie chodziła w kalesonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz czesciej lapje sie natym ze chcem zeb on jo wkoncu w sypialce p******* a ja by pocichu podg jak jej to by robil on wiekszy chlop od ojca pon180 cm ojciec niema tyle ma bzuszek wazy moze kolo120kg pewnje ma wiekszego jak ojca ona mala 160cm wazy k60 kg by jo takidobze meczyl pewnie az by plakala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktos podobnie fantazjuje jak bieze jo jakis facet ostro az lozko podskuje a onajeczy podnim i poplakuje mnietob podn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama często chodzi w dzinsach, wygląda bardzo atrakcyjnie, ma 55 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spodniarkowa
Po pierwsze na zgrabnej i ładnej pupie obcisłe spodnie ( czy to dżiny, czy z materiału milusiego w dotyku lub lekko połyskującego) leżą niesamowicie podniecająco na facetów. Sama lubię jak facet ma ładną pupę i podkreśla ją, nienawidzę jak mu pory wiszą na tyłku do kolan. Przywiązuję wagę do tego jak wyglądam i jak jestem odbierana poprzez strój przez otoczenie, dlatego jak kupuję spodnie to zawsze patrzę jak z tyłu na mnie leżą. Poza tym podkreślają długość i linię nóg, a to też jest powód do tego, aby się w nich dobrze czuć i stąpać w nich z uśmiechem i pełnym zadowoleniem. Po trzecie w wielu sytuacjach ( spacer, rower, spotkanie w knajpie na piwie, jakaś impreza integracyjna) spodnie są po prostu wygodniejsze, ale warunkiem ich założenia, zawsze, jest to, że leżą dobrze i podkreślają kobiece kształty. Po czwarte jest w nich cieplej. Dobre samopoczucie i zadowolenie ze swojego wyglądu to podstawa, aby czuć się swobodnie, otwierać się na ludzi, utrzymywać kontakty z innymi. Każdy dobiera sobie taki strój w jakim czuje się najlepiej i jest mu najwygodniej. Jak masz dobre samopoczucie to i łatwiej jest skupić się na innych ważniejszych sprawach typu zdobywanie wiedzy, załatwianie spraw służbowych, wykazywanie się w pracy. Umysł się wtedy robi jakiś taki bardziej chłonny i otwarty, bo nie ma dodatkowych problemów w postaci kompleksów. Jeśli chodzi o mnie to nie noszę spodni zamiast spódnic- chadzam też w spódniczkach, nawet zimą, wystarczy bardzo długi płaszcz do kostek i wysokie kozaczki - też jest ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×