Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szybka pożyczka

Polecane posty

Dnia 1.12.2018 o 09:29, Gość buffalos napisał:

Czy w wonga przechodzi się procedurę weryfikacji tożsamości?

 

Witam! Buffalos, tak. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, eliminując przypadki, w których niepowołana osoba użyje Twoich danych osobowych. Upewnij się, że podane przez Ciebie dane osobowe są poprawne.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tani.kredyt

Pożyczka bez wychodzenia z domu 
Szczegóły:
0% prowizji
Stałe oprocentowanie 7%
Kwota do 4600 zł, okres spłaty do 2 lat
Spłata od 3 do 24 miesięcy
Oferta tylko online i bez zaświadczeń
RRSO 7,23%
Złóż wniosek bez wychodzenia z domu trzyw.pl/844e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoToPozyczka

Zerowe odsetki pozyczki?
Dostepne w ofercie promocyjnej na www.botopozyczkajest.pl :
-na dowolny cel
-nawet w 15 min
-od 100 do ponad 25 000 zl
-splata do 360 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożyczka

Pożyczka od 800 zł do 15 000 zł z okresem kredytowania od 3 do 36 miesięcy.Minimalna ilość formalności, pełny wniosek online i błyskawiczny przelew na konto. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 78,35 %.
Złóż wniosek online https://bit.ly/2SRDGZi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

No ja standardowo polecam od www.vivus.pl bo tam zero problemów, u innych to już znam parę osób które się przejechały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanna Isabella

Jak otrzymałem pożądaną kwotę pożyczki od wiarygodnej firmy pożyczkowej (martinlucianoworldwideloans@hotmail.com) lub WhatsApp Phone: 1 (706) 609-5241).
Witam wszystkich, Nazywam się Romanna Isabella, pochodzę z Montany w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby potwierdzić, że otrzymałem pożyczkę od Martina Luciano World Wide Loans Financial Services z adresem e-mail: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com lub WhatsApp Phone: +1 (706 ) 609-5241). po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj na tym forum, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie dali mi pożyczki, dopóki znajomy nie przedstawił mi Martina Luciano World Wide Loans Financial Services , który obiecał mi pomóc z pożyczką mojego pragnienia i naprawdę zrobił to, co obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie potrafię uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni i uczciwi pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem się z tą pożyczką, która naprawdę pomogła mi z pożyczką i zmieniła moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż jest wielu dobrych pożyczkodawców, ale doradziłbym ci, szukając pożyczki, aby skontaktować się z nimi dzisiaj, ponieważ są troskliwi i wyrozumiali. Nie wiesz, czy potrzebujesz pilnie potrzebnej pożyczki lub chcesz uzyskać finansowanie dla swoich projektów, więc skontaktuj się z Martin Luciano World Wide Loans Financial Services na swoim firmowym adresie e-mail (martinlucianoworldwideloans@hotmail.com) lub WhatsApp Phone: +1(706)609-5241).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editho

Ja szybką pożyczkę brałam w LoanMe, naprawdę ekspresowo działają. Nie mnożą papierków, nie szukają dziury w całym, kasa jest szybko. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście długo szukałam dobrej oferty z której bez obaw będę mogła skorzystać. Na bank nie mogłam liczyć, dopiero w firmie Provema udzielono mi finansowego wsparcia. Kredyt na prostych zasadach, minimum formalności, ze spłatą także nie miałam najmniejszych problemów. Elastyczni, bardzo dobre i indywidualne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako przedstawiciel Wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. Możesz także zamówić rozmowę na stronie internetowej www.wonga.pl. Nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maverick

Ja wolalem future capital,rzetelni i nie sciemniaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maverick

Ja wolalem future capital,rzetelni i nie sciemniaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malicki
Dnia 5.04.2019 o 15:14, Gość maverick napisał:

Ja wolalem future capital,rzetelni i nie sciemniaja!

noo powiem szczerze ze mialem watpliwosci a szybka gotokwa byla potrzebna, narazie jest dobrze ,mam nadzieje ze sie nie rozczaruje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Ja też mogę Future Capital polecić, narazie sie nie zawiodłam, mąż się pyta skąd ta dodatkowa gotówka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolata30

bardzo szybką pożyczkę uzyskałam na SprintCash 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom wiele osób decyduje się na pożyczenie pieniędzy w firmach pożyczkowych prywatnych. Jak można poczytać sobie w tym reporcie:

http://plobank.pl/kto-pozycza-w-sieci/

Powody to

łatwość uzyskania pożyczki

szybkość pożyczki

jak również to , ze firmy takie nie wymagaja podania informacji o dochodach przy mniejszych kwotach pożyczek

Dobrą promocję obecnie wiele firm dla nowych klientów. Jest to promocja w postaci pierwszej darmowej pożyczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martoo

Online, to możesz wziąć np. na stronie https://smartpozyczka.p Podobnie znajdziesz w sieci różnego rodzaju rankingi takich pożyczek. Jak masz czas, to możesz również przejść się i odwiedzić biura takich firm pożyczkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka

W reklamie jest mowa, że oferujecie pierwsza pożyczkę za 10zł. Następna na jakich warunkach jest udzielana i jaki ma koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

Sprawdzona wyszikiwarka pożyczkowa to sprintcash.pl jak sama nazwa wskazuje gotówkę dostałam szybko i równie szybko była zaksięgowana na moim koncie. Dodatkowo całkiem dobre firmy można znaleźć na tej stronie. Minimum formalności co ciekawe, a wszystko bezpieczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2019 o 13:51, Gość werka napisał:

W reklamie jest mowa, że oferujecie pierwsza pożyczkę za 10zł. Następna na jakich warunkach jest udzielana i jaki ma koszt?

Witam! Werka, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej

W tym temacie polecam od siebie vivusa. Najlepsi jeśli chodzi o chwilówki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swang

jak potrzebujesz pożyczki na szybkości to tylko mogę polecić vivusa. Kasa od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia

Czy mogę mieć w wonga więcej niż jedną pożyczkę w tym samym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.09.2019 o 10:58, Gość andzia napisał:

Czy mogę mieć w wonga więcej niż jedną pożyczkę w tym samym czasie?

Witam! Andzia, jednorazowo możesz wziąć w wonga.com tylko jedną pożyczkę. O kolejną możesz wnioskować od razu po spłacie pierwszej.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

jak pierwsza pożyczka to vivus ma spoko ofertę do 3 tysięcy i można załatwić przez neta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda

vivus ma sobrą ofertę i bardzo szybko wysyłają pieniążki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa88

Korzystał może ktoś z Was z oferty dampozyczke.pl ? 

Poleciła mi znajoma z pracy ale chciałabym poznać więcej opinii czy warto im zaufać i czy pieniądze będą szybko na koncie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Hej Ew88a, ja korzystałam i smiało polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryspin

Mnie bardzo pomógł vivus bo akurat miałem taką sytuację, że potrzebowałem kasy na teraz zaraz i szybko wysłali na konto. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dizzy

Myślę właśnie nad drobną pożyczką w vivusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×