Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiolaaaa

Powiększanie piersi

Polecane posty

Gość fiolaaaa

Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was powiększala piersi u doktora Stepniewskiego w kobylnikach k. Poznania? Jeżeli tak to jakie są Wasze opinie i ile wyniosla operacja włącznie z implantami? Lub jakiego polecacie chirurga w Poznaniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie pomoge w tej kwestii. ja robiłam w Łodzi więc całkiem inne miasto. ale na pewno są tutaj dziewczyny poznanianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
Ja z kolei moge cos powiedzieć na temat kliniki we wrocławiu u dr andrzeja Bieńka ;) Takze co do poznania nie pomoge ;) szukaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkaaaa
Byłam na konsultacji u dr Kubasika ale koszt mnie trochę przeraził 17.800 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkaaaa
Eolka ile płaciłas za zabieg ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkaaaa
Do Wrocławia w sumie nie jest tak daleko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chore by ingerować w organizm. Mój chłopak mi masował i teraz również masuje by nie było raka zawsze po okresie. Stały się większe i jędrne. Gdy zrobisz operacje i wstawić tworzywo to musi być z boczny partner by podziwiał i dotykał sztuczny silikon! !! Nam zalecił ginekolog bo zawsze przy każdym badaniu mam swoją połówkę i wspierała porody nie jestem zacofana by się wstydzić partnera skoro mamy do jego obecności prawo nawet w szpitalu bo zawsze decyduje pacjent o swej intymności a nie z boczny ginekolog. Co do zboczonych lekarzy ostatnio onkolog , urolog. ....Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek !!!!!!! Dlatego powinien być ktoś bliski podczas badań i zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
dokładnie, operację piersi robi się dlatego że Ty tego chcesz a nie że partner :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×