Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_a_a

Czy to są dobre i godne swojej ceny rzeczy?

Polecane posty

-pampersy premium care; -chusteczki Nivea Soft Cream i Pampers Sensitive; -kosmetyki Oilatum; Uzywaliscie, polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _a_a
Dziękuję za odp ;) mam jeszcze kilka wątpliwości co do butelek i materacyka do lozeczka. To moje gg 61216184, napisz jeśli masz ochotę popisać ze mna ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikiloska
Jeśli chodzi o kosmetyki zwracam uwagę głównie na skład, bo z cenami to różnie bywa. U nich dostaniesz bardzo dobre komsetyki i niedrogie jak Bell Secretale Puder rozświetlający Nude Illuminating https://www.amfora.pl/bell-secretale-puder-rozswietlajacy-nude-illuminating-skin-prasowany-932205/#div4 . Nie zawsze drogie oznacza lepsze. Sprawdza się to nie tylko jeśli chodzi o kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Akurat uważam, że Anex za którego zapłaciłam 2000 tysiące jest jednym z najlepszych zakupów jakie zrobiłam dziecku. Jest funkcjonalny i posiada wszystko to czego oczekiwałam od wózka. Warto wydać tą sumę , żeby być zadowolonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym zakupem jaki dokonałam dla dziecka był wózek. długo wybieraliśmy ale zdecydowaliśmy się na Anexa Sporta. Poza aspektem wyglądu, który jest ciekawy i nowoczesny przekonał nas do siebie prostotą obsługi i jakością wykonania. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×