Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dać zatęsknić?

Polecane posty

Gość gość

Witam, Od kilku miesięcy spotykałem się z pewna dziewczyną, znajomość układała się dobrze, ona dzwoniła, ja tez rozmawiało się nam bardzo dobrze. Sama tez mówiła ze bardzo mnie ceni. Od jakiegoś czasu przestała się odzywać, wogole nie zaczyna rozmowy, mało co odpisuje i wszystko bez powodu. Co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaleźć inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepska porada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odzywa sie bo nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie poznała kogoś. Nie narzucajj się jej i zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednym słowem nic już nie mogę zrobić. A tak cholernie mi zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odzywaj sie do niej tez z kilka dni i wtedy zobaczysz co ona zrobi albo po prostu zapytaj ,napisz smsa dlaczego sie nie odzywa ,co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dac zatesknic.. ale ona nie teskni:( Przykro mi to pisac, ale typowe zachowanie kiedy nie chcemy kogos w naszym zyciu... Niektorzy dochodza do tego po jednym spotkaniu i grzecznie dziekuja, a niektorzy potrzebuja wiecej czasu i mysla, ze zauroczenie przyjdzie,,,to nieprawda. Ona nie czuje potrzeby sie zToba kontaktowac, widywac. Inaczej by pisala non stop i dazyla do spotkan. Widac liczy, ze to, ze rozejdzie sie po kosciach... Wiesz, nie ma sie czym chwalic, ale jesli potrzebujesz dam Ci na swoim przykladzie - zawsze, gdy facet nagle zaczal coraz mnie sie odywac i odpisywal ylko, gdy ja pierwsza pisalam, nie porpnowal nic, to juz wiedzialam, ze jest po znajomosci. a sama, lata temu, spotkalam sie ztkaim chlopakiem, rozmawialo sie ok, odprowadzil mnie i pocalowal...ehhh jeden z najgorszych pocalunkow w moim zyciu,totalnie mnie od niego odrzucilo. Potem unikalam go na gg, dzwonil, a ja tchorzylam i nie odbieralam, bo nie wiedzialam jak wybrnac..ale w koncu musialam sie jakos wytlumaczyc, powiedzialam, ze nie jestesmy sobie pisania i przepraszam, przyjal to normalnie, co mial zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez przyjął to do wiadomości gdybym tylko wiedział o co chodzi, a tak to było naprawdę dobrze aż nagle z dnia na dzień zupełnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie zachowałeś sie jak ostatni a teraz zd****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chlop czy guma od kaleson jestes? Kurde co za czasy. Zamiast zachowac sie jak mezszxzyzna porozmawiac z kobieta w otwarte karty on na babskim forum watek zaklada! Madra dziewucha wyczula popapranca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało ci jeszcze? nie odzywa sie to nie jest dla ciebie jasne ze nie chce z tobą gadac? jakich dowodów jeszcze potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popaprańca a skąd takie wnioski? Czym złym jest przywiązanie się do kogoś, pomaganie mu, długie, rozmowy o życiu, o problemach? W życiu dostałem już wiele razy po dupie wiec kolejnego kopa tez wytrzymam. Można tylko to było zakończyć z szacunkiem dla drugiej osoby bo ja tej dziewczynie ufałem w pełni i szanowałem, nadal szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poolewaj ją ty też teraz, zobaczymy, jak zareaguje. W żadnym razie nie wydzwaniaj, nie pisz, nie kontaktuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy kobiety tez są tego zdania ze powinienem teraz przestać się odzywać skoro przez ostatni tydzień robiłem z siebie durnia martwiąc się i pisząc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak naprawdę chcesz wiedzieć co ona myśli i czuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, to już wole się pomodlić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjkg677jk
Zrobiłes pewnie cos co sprawiło ze nie chce mieć z Tobą kontaktu...przemysl wszystkie zachowania od początku znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×