Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Pod magnezem...rozumiem...byś była bliżej mnie to bym Cię odwiedziła chętnie...Ale dobrze że można chociaż przez neta popisać.ja i rodziców siedzę całymi dniami sama i też trochę szajby dostaje bo jednak jak się jest tam gdzie się ns wszystkie swoje rzeczy to człowiek się czymś zajmie a tak siedzi i szuka zajęcia na siłę.tymbardzuej ze tu sklepów nie ma nic bo to pogranicze miasta.niby plusy ze wyjdę do ogrodu posiedzieć chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod magnezem...rozumiem...byś była bliżej mnie to bym Cię odwiedziła chętnie...Ale dobrze że można chociaż przez neta popisać.ja i rodziców siedzę całymi dniami sama i też trochę szajby dostaje bo jednak jak się jest tam gdzie się ns wszystkie swoje rzeczy to człowiek się czymś zajmie a tak siedzi i szuka zajęcia na siłę.tymbardzuej ze tu sklepów nie ma nic bo to pogranicze miasta.niby plusy ze wyjdę do ogrodu posiedzieć chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem dużo słodyczy to fakt.Ja się zastanawiam nad cesarka. Ma ktoś wskazanie od ortopedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale krzywa cukru robiłaś?ja póki co do ortopedy nie mam.do okulisty miałam czy mogę rodzić naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam krzywą i jest ok. Zastanawiam się czy ból kręgosłupa jest wskazaniem do cc, nie ukrywam naprawdę mnie boli. Czasami ból jest nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałaś te bóle już przed ciaza?musisz iść do ortopedy.gin itak Cię skieruje żeby ci zaświadczenie wydali na cesarke jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam. Teraz to nie usiedze z bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w ciąży tak nieraz jest.może ucisk ns nerwy idzie.ja też mam np teraz szum w uchu taki dziwny cały czas w ciąży az i laryngologa byłam dwa razy i nikt nie jedyne stanie powiedzieć Coto .cyyba naczynka nabrzmiewaja.musisz isc fo lekarza chociaz moze kazac Ci poczekać jeszcze jeśli chodzi o cesarke bo może ból ustąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja leze poki co bo dali mi leki na wstyrzymanie dzisiaj puls dziecka byl w zlym stanie...lekarz powiedzial prosze byc przygotowanym na najgorsze,leze jak na szpilkach Ciesze sie ze u Was wszystko dobrze ten ktos specjalnie nas prowokuje bo naprawde fajna grupka nam sie utworzyla...:) Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela...to dobrze ze jesteś dobrej myśli to bardzo ważne.będzie dobrze.informuj co mówią lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela czyli jaki był puls dziecka? Za wysoki, za niski, słabo wyczuwalny? Jakie dostajesz leki? I co miał na myśli lekarz z tym przygotowaniem na najgorsze, bo nie rozumiem za bardzo? :( Ja dzisiaj dostałam drugą dawkę sterydów na rozwój płucek, zdrętwiało mi pół ciała po nim, a po 2 godzinach miałam taką dziwną falę gorąca, że byłam pewna, że to wody mi już odeszły, ale na szczęście było sucho, choć przestraszyłam się strasznie, jeszcze nigdy nie miałam takiego uczucia :o Pytałam potem położnej to powiedziała, że po połączeniu tych sterydów z magnezem może tak być. Oczywiście krew mi towarzyszy przy każdej wizycie w toalecie, ale jest ciemna, a to podobno dobrze, bo znaczy, że organizm wydala i oczyszcza się ze starej krwi, świeża by była jasna i groźna. A gorąco w tym szpitalu, że paść można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tak mi Was szkoda, ze lezycie w szpitalu... mam nadzieje, ze poczujecie sie lepiej i bedziecie mogly jeszcze na spokojnie cieszyc sie ciaza w domu. Ja dzis mam wizyte u kardiologa zeby skontrolowac to klocie w sercu, ale mam nadzieje ze lekarz mnie uspokoi i bedzie w porzadku, bo ogolnie to czuje sie bardzo dobrze. A na jutro zapisalismy sie na usg 3d, dlugo sie wahalam ale jednak stwierdzilam ze chce miec taka pamiatke razem z filmikiem na plytce zeby kiedys malej pokazac jak szalala w brzuchu ;) mamy taka pamiatke tez z 12 tygodnia wiec teraz bedzie komplet :) jestem tez ciekawa czy mala nadal jest ulozona dobrze do porodu sn czy moze jednak sie odkrecila. Bo codziennie tak szaleje w brzuchu ze cos nie sadze zeby byla w tej samej pozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez przy 1 ciazy musialam duzo lezec- mala pchala sie na swiat juz w 27 tc.lekarze walczyli 4 dni i udalo sie ja utrzymac az do konca ciazy.wtedy moze pomogla tez akupunktura i muzyka relaksacyjna.sprobojcie moze u was tez zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelka i jak u ciebie? Krwawienie ustalo??? A ty Elu odezwij sie szybko bo tez ciekawa jestem co znaczylo przygotowac sie na najgorsze nie moze byc gorzej juz masz lezec a maluch wskoczy wyzej:-) dajcie znac dziewczyny co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi niestety od niedzieli, gdzie miałam szyjkę 31mm do dzisiaj się skróciła do 23mm :( i kazali mi tylko leżeć... Nie było dzisiaj mojego lekarza, może jutro uda mi się go dorwać to się coś więcej dowiem... Lekarze na wizycie wzruszają ramionami i idą dalej... Czytałam o tym krążku (pessar czy jakoś tak), może byłaby opcja, żeby mi go założyli, bo jak mi się w takim tempie będzie skracać szyjka to aż się boję myśleć co będzie, a maluszek ma dopiero 800 g, to dużo za szybko na poród :( Ela odezwij się, napisz jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelka duzo ci sie skrocila i to w szpitalu gdzie większości czasu sie lezy i odpoczywa :-( niech ci zakladaja co chca byle by podzialalo i zatrzymalo malucha w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź ich opierdziel albo coś już dawno powinni Ci założyć pessar albo szew. szew chyba można do 30 albo 32 tyg założyć. Nie wiem na co oni czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A krwawienie ustąpiło? Infekcji żadnej nie ma? Szyjka miękka czy twarda? I czy zamknięta? Dopytaj się o ten szew i pessar bo zaraz ostatni dzwonek na założenie a nikt nie chce żeby się dzidziuś tak wcześnie urodził. Dziwni Ci lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Trzymajcie się dziewczyny i walczcie o swoje!!! ŁAski kurcze nie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie wiecie co to znaczy Przygotować do na najgorsze"? Co chwila jakaś się znajdzie, która potrzebuje uzasadnienia, bo chce się zagłębiać w czyjeś nieszczęście a w rzeczywistości ma w nosie innych i sztucznie pociesza i dalej pisze juz cos innego. Jak potrzebujecie sensacji to kupcie sobie gazetę, a nie jeszcze dołujecie dziewczynę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Hej. Martwię się o Ele. :(( mam nadzieję że wszystko będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Raczej to ze ktoś się interesuje kimś nie jest oznaką wredności czy czegokolwiek lecz martwirnia się i myślenia o drugiej osobie. Forum może poruszać różne tematy wiec różne wątki są równocześnie poruszane. A dzielenie się wiedzą doświadczeniem z innymi nikomu jeszcze nie zaszkodzilo☺nikt na sile nie każe tutaj nikomu wchodzić i czytac wiec Bezsensu takie komentarze gościu. Wsparcie dla dziewczyn zapewne jest ważne...ja trzymam kciuki żeby wszytko dobrze się skonczylo☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na ból kręgosłupa można mieć wskazanie do cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu kolejne pretensje...takie posty jak twój wprowadza ha nerwowa atmosferę.każdy pyta o co chce.aa tu dziewczyny które piszą że sobą od kilku miesięcy i zaglebianie się w temat na pewno nie niesie na sobą chęci knucia fałszywych spekulacji.Boże kochany...i nikt tu nie ma kupować gazety w celu oglądania sensacji.jak ktoś chce należeć do forum gdzie aa poruszane tylko tematy typu piekne imie dla dziecka,pomysł na pokój dziecięcy albo jakie pampersy najlepsze to pomylił forum.od paru miesięcy ele "znamy" i szczetze czekamy m wieaci od niej.i nikt nikogo tu nie doluje.sorry ale nie będzie ktos pouczal o co mamy kogos pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciuraczej zapytaj oto swojego gin.pewnie musisz iść do ortopedy.bo kazfy bolm jwst inny i inna jest jego specyfika więc to lekarz już musi zdecydować.jakieś przypadki m pewno sa podstawa do cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak i miałam przed laty powiedziane że przez astygmatyzm będę miałacc kiedyś a poszłam do okulisty i powiedział że to nie jest aż taka wielka wada żebym musiała miec cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak i miałam przed laty powiedziane że przez astygmatyzm będę miałacc kiedyś a poszłam do okulisty i powiedział że to nie jest aż taka wielka wada żebym musiała miec cc. I jeśli chce to mogę siłami natury i dostałam zsdeiadczenie ze mogę próbować naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak i miałam przed laty powiedziane że przez astygmatyzm będę miałacc kiedyś a poszłam do okulisty i powiedział że to nie jest aż taka wielka wada żebym musiała miec cc. I jeśli chce to mogę siłami natury i dostałam zsdeiadczenie ze mogę próbować naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betty czyli rodzisz naturalnie? Mi gin stwierdził że jak mu dam zaświadczenie to mi zrobi cc. Dlatego pytam czy ból kręgosłupa jest wskazaniem do cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×