Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość Październik2016
Napisałam post i sie nie pojawił :/ pisze wiec jeszcze raz. Betty, jeśli chodzi o ruch to działa on zapobiegawczo przeciw zatrzymywaniu wody w organizmie, jeśli dużo leżysz to niestety i krążenie jest słabsze. Inna sprawa, że skoro już przed ciążą miałaś skłonności do obrzęków to niestety tym bardziej teraz będzie Ci trudno ich uniknąć niestety... Musisz to dokładnie obserwować, bo problemy z krażeniem są niebezpieczne. Poszukaj sobie w internecie prostych ćwiczen na poprawienie krazenia w nogach, nam na szkole kilka pokazywali typu kręcenie kółek stopami itp. Jeśli chodzi o ćwiczenia na piłce to nie wyobrażam sobie żeby mogły na cokolwiek zaszkodzić, bo są naprawdę mało inwazyjne i spokojne, a jednak odciążają kręgosłup i wzmacniają mięśnie, więc dużo dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciężko mi będzie cokolwiek z tym zrobić.a poza tym to moje koleżanki miały w ciazy tak samo i nikt im nic nie mówił...dlatego się zdziwiłam wczoraj...bo obrzeki to rzecz dość normalna w tym stanie.i nawet w aptece i tym gadalam.ciśnienie mam ok...białka w moczu nie mam...także jakichś poważniejszych schorzeń nie mam związanych z obrzekami.a mam tak odkąd tylko się cieplej ciut zrobiło.i lekarz nawet mówił żeby więcej nabiału jeść ale ze tego tak czy siak się nie uniknie.więc co lekarz Co położna to inna ideologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że na sali porodoweej jest Klima.we wrześniu mogą być jeszcze gorączki.ktowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
hej dziewczyny co do obrzęków to ja nie mam skurczy tez raczej nie ale jak po chodze dłużej w butach w te upały to mam trochę spuchnięte stopy...ale to tyle byłam dziś u kardiologa w sumie to wszystko ok przepisała mi dopygyt na wszelki wypadek gdybym miała wysokie ciśnienie ale u niej miałam nie spełna 130/70 wiec ok Ela ja pamiętam po 1 porodzie że miałam pizame pod koniec pobytu w szpitalu tylko ja byłam 5dni chyba i 4 i 5 dnia śmigałam w piżamie tylko że ja nie miałam nacięcia i mi się bardzo szybko goiło wszystko nie musiałam jakos wietrzyć specjalnie krocza itd.no ale na początku na pewno koszula jest wygodniejsza.no i wszystkio swoje miałam podpaski majtki siateczkowe koszule pieluchy dla dziecka chyba tez ale teraz chyba będę rodzic w innym szpitalu wiec musze zobaczyć co tam wymagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paelka
Ja cały czas w szpitalu, mam nadzieję, że jak najdłużej uda mi się donosić ciążę... Myślałam, że cesarka jest najgorszą rzeczą, która może mi się przytrafić już teraz, ale po rozmowie z położną dowiedziałam się, że mogę nawet umrzeć razem z dzieckiem jeżeli łożysko mi się nagle odklei :( Próbuję być dobrej myśli, wierzyć, ale różnie z tym bywa... No i cały czas krwawię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
Paelka trzymaj się będzie dobrze :) który masz tydzień? miałaś przodujące łożysko albo coś nie tak z tym łożyskiem od początku czy to tak nagle wyszło bo już nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelka kazdy dzien jest na wage zlota dla dziecka trzymamy kciuki ! A tego krwawienia nie da sie nie wiem czyms zatamowac te lozysko odkleja sie nadal czy jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paelka trzymaj sie ... mnie dzis bfrzucha zaczal bolec okolo 1 wnocy tzn w wtorku na srode pojechalismy na SOR na poloznictwo zrobili mi usg ekg ginka byla akurat moja na dyzurze powiedziala ze plod juz prawie nacioska na pecherz w poniedzialek mam przyjsc do kontroli do niej jezeli juz bedzioe na skraju albo na pecherzu tniemy cc albo w najlepszym wypadku leze dp konca plackiem.... Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Ela, a ktory dokladnie masz tydzien i dzien? Moze jeszcze uda sie utrzymac dzidzie w brzuchu, kazdy dzien bedzie na pewno cenny... a jesli sie nie uda i zrobia cc, to oby sprawnie poszlo i zakonczylo sie szczesliwie! Trzymaj sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma termin na 3wrzesnia Ja naprawde uwazam nie dzwigam sie,snuje sie po domu mam nadzieje ze podolam... Powiedzcie mi prosze czy tez macie takie dziwne piersi typu albo opuchniete albo podniesione ja mam raz tak raz tak.. Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy sikaniu mialam wrażenie że dziecko chce mi wyjść. Tak mnie otarlo nisko. Jakby w szyjce. Nie wiem czy się tym nie pokoic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co niektorzy tu pisza skoro nie maja nic madrego do napisania tylko obrazanie to lepiej wcale nie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie obrażanie? Ja nie zauważyłam by ktoś kogoś obrażał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piersia raz nabrzmiale raz miękkie nie wiem od czego to zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
U mnie też z piersiami różnie bywa, raz napompowane raz luz:/ ale to chyba standard:) Ela i Paelka trzymam za was kciuki :) będzie dobrze:) już nie dużo nam zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam piersi miękkie i już nawet nie bolą od pewnego czasu.Tylko surli mam wrażliwe a tak to nie mam już tak jak jeszcze pewien czas temu ze dotknęła i ból był.ciekawe czy pokarm będę miała.Ela i paelka trztmajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak nacisniecie na piers to wylatuje wam juz siara bo mi sie pokazuja takie raz bezbarwne kropelki raz zoltawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym póki co mocno nie naciskam bo mam te sutki wrażliwe ze az mam dreszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
A mnie dopadła pierwszy raz w życiu zgaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidxiulkowo kilka razy miałam w ciazy...Ale uwierz mi ze zgaga to nic w porównaniu z niestrawnoscia spowodowana tym ze macica na żołądek naciska jak zie wszystko cofa bardxien niz przy zwyklej zgadze.jai pierdziele...znowu to mam po tygodniu przerwy.wszystko mi stoi w gardle...Nie wiem czy pić czy to czym popchnac dalej czy iść zwymiotowac...masakra.koper parze i pije ale normalnie Ci jest tak męczące że tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie nie wiem czy to zgaga, ale jak się kładę do spania to zaczyna mnie tak dziwnie uciskac w gardle pod gardłem. Drazniace uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja napoczatku ciazy mialam zgage ze pomagal tylko woda z wcisnieta cytryna a ja slyszlalam ze jak ma sie zgage po 5mscu ciazy to znak ze maluchowi wlosy rosna hehe tak jesli codzi o piersi to mam bialy zolta wydzieline... Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowa zgaga to takie pieczenie i palenie z dodaniem treści zplodkowej.a takie uczucie ciągle stojącego jedzenia w przełyku to bardziej refluks chyba.u rodziców siedzę teraz i nie mam wygodnego fotela więc często po jedzeniu się kladlam a nie powinno się.Tylko posiedzieć.może dlatego mi się tak robi.tragedia yo jest już jakiś czas temu tak miałam.gin mówił że może tak być.a w ciazy ogólnie bardzo przeżywa zmiany pogody a teraz i nas co godzinę jak nie upał.to deszcz to wiatr.Nie funkcjonuje normalnie.i te obrzęki też mi się przez ciśnienie i pogodę nasilaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Ja na zgage wypiłam mleko i przeszło na szczęście. A dzisiaj jak narazie mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
ja mam zgage prawie codziennie i pomaga mleko. codziennie wieczorem jem płatki z mlekiem także polecam mleko przetwory mleczne, macica się powieksza i uciska na zoładek dlatego soki zoładkowe podchodzą wyżej do przełyku i stad to uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie niepokoi ze mi tak dretwuwha palce u dłoni ze cały dzień mam takie spierzchniete oprócz najmniejszego palca a teraz dochodzą niekiedy do tego uda.i rękach mówiłam kiedyś gin mówiła ze tak może być teraz jeszcze nogi.niepokic mnie go zaczęło.a wizyta dopiero 22 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×