Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
co myślicie o kosmetykach ziajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khii
Wlasnie wskoczylam pod prysznic z maszynką i oooo matkooo! Jak wy sobie radzicie z takim brzuchem i depilacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czuja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khii
Masakra, az wstyd mi iść do ginekologa bo czuje ze coś niedogolilam i może to śmiesznie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Kosmetyki ziaji i ziajki maja slabe sklady niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu mi gin mówił akurat ze to się skóra napina i wiazadla.mi to nie przechodzi bo to nie sa skurcze.js nie wiem chyba po prostu już tak mam. Co do depilacji to rsz na jakis czas dokładniej mnie facet goli.ja sama to na wyczucie już od dawna bo nic nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog wie że raczej dokładnie tego nie zrobisz z dużym brzuszkiem i raczej nie zwraca na to uwagi. Mi moja gin to już pomaga wstać z fotela:) w poniedziałek pierwsze KTG. Ma mi dać już ostatnie skierowanie na morfologie i mocz i wymaz Gbs pobrać. U was już coś wspominał gin o KTG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w przychodni od 20tyg przed kazda wizyta polozna sluchala tetna dziecka i wpisywala do karty ciazy a od 36tyg co dwa tyg ma ktg przed wizyta u swojego ginekologa prowadzacego ciaze. Czyli 11 sierpnia przed wizyta bede juz miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wspominał o ktg, ktg zresztą jest wskazane od 35tc, i jest bezpłatne, więc jeśli ktoś czuje taka potrzebę by skontrolować skurcze to można się zgłosić. Nas sama położna ze szkoły zachęcała do robienia ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie moglabym z tesciowa mieszkac. Moja jest wladcza okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khui
Mi tez nic nie mowil o ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo na to nie trzeba skierowania i nie musi wam mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Ja na porodówce ... rozwarcie 2 cm i już szyjka do zera... dostałam na płuca i czekamy ... czy rodzimy, czy zmykamy jeszcze do domku :) przynajmniej Ktg miałam całą noc :) młody 2800 waży więc kruszynką nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby cię podtrzymali bo zastrzyk na rozwój płuc nie działa od razu, chyba do dwóch dub. Jakie miałaś objawy ze na porodowce wyladowalas? Bardzo boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Mama Maurycego o jaa cię :) miałaś skurcze ? czemu pojechałaś do szpitala ? trzymam kciuki jak cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maluchy już się niecierpliwością.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mama Maurycego co się wydarzyło ? Ja z twardości brzucha trochę lepiej się już czuję ale wczoraj znowu miałam doła bo się p oklocilam i pół nocy nie spałam.ciągle nerwowka. Jakoś wiek rzeczy chyba w ciąży wuolbrzymiam i jestem mega slaba psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zawsze nerwuska byłam i zlagodnialam w ciazy. Nie denerwuje się tak jak kiedyś. Mama Maurycego daj znać co i jak. Ja ostatnio też mam straszne bóle i może źle robię że niebjade do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Maurycego jak z dzidzia wszystko.ok to niech juz wychodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Bolała mnie bardzo głowa i nudności + kłucie przy pęcherzu aż nie mogłam się wyprostować:( a że u mnie ciąża przebiegała bezobjawowo to wolałam nie ryzykować:) już jeden dostałam w nocy dziś w nocy drugi plus jakiś rozkurczowy i zobaczymy co dalej :) zdania są podzielone ... na razie cisza i bóle minęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu to zazdroszczę bo ja byłam też nerwuska ale wcześniej lalam na niektóre kwestie i byłam taka stanowcze babka a teraz jestem taka mamalyga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×