Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmiech elity

Wasza agresja jest po prostu z przeludnienia i walczenia o te same ochłapy

Polecane posty

Gość gość
Dobrze tu ktos napsial, ze p***bku masz dziecinne pojmowanie rzeczywistosci; A Spehoa to dla ciebie super hiper sklep??? Extra, bo akurat niedawno tam pracowalam, we Francji; To niestety jest podobne do polskiego Rosmanna. Ale rozumiem cie polglowku, bo ciebie na oryginalne francuskie perdumy nie stac; H M i inne sieciowki sa wszedzie, a to wlasnie w Polsce ludzie sie tym jaraja; Genralnie w Polsce jest dziwne parcie na przebieranki i noszenie Bog wie jakich ciuchow. Europejczycy raczej sa praktyczni.A to, ze ktos ma meza i razem dochody maja to co w tym dziwnego? Za granica trzeba sie meza pozbyc, Idioto, ty jests skrajnie zdebilaly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytuje idiote "Ja po 38 latach pracy mam 1900 zł netto x Widocznie jestes nieudacznikiem od urodzenia i wiecej ci sie nie nalezy. Trzeba było sie uczyc a nie rzucac w szkole kamieniami ofiaro losusmiech.gif Ha ha! '' no to faktycnie dzieciak i buracyzsko, by tak napisac osobie starszej od niego, jasne ty za to skonczyles szkole, ciekawe jaka , jestes zerem, no i doskonale o tym wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Zgadzam sie z wypowiedzia powyzej. To w Polsce ludzie maja straszne kompleksy i musza nosic ciuchy z wielkim logo, glownie podrabianym, bo przeciez najwazniejsze co sasiedzi sobie pomysla na temat naszego stanu majatkowego. Ciuchy z H&M -- owszem tu tez sie je kupuje i nosi, alw nie jest to obciach ani podjarka. Po prostu ubierasz sie w to co ci wygodnie i na co masz ochote i nikogo to nie obchodzi, bo kazdego stac na drogie rzeczy, nawet biedna osoba jest w stanie odlozyc gdyby chciala. W PL batomiast wielka ekscytacja nieco drozsza kurtka czy perfumami, bo nareszcie mozna ukryc swoje konpkeksy. A skad wlasciwie ten matolek ma tak dokladna opinie na temat wad kosmetykow z Superdrugu? Widocznie regularnie kupuje ten asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mowisz cwelu bo ubierasz sie w primarku lub penneys gdyz innych alternatyw nie masz:D i nie masz takiego stylu jak my w pl mamy. Kazdy normalny chwali sie tym co na a ty cwelu wmawiaj dalej sobie ze nie:D bo jestes bezbarwna miernota i nie masz czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, i frustrat znowu nie ma argumentów, więc czepia sie osób żyjących w związkach... bo zazdrości, że inni są z kimś, a on sam biedaczek i musi sobie rączka pomagać :D a ja napisałam ,ze nam już po rachunkach i PO WYŻYWIENIU zostaje 1000 funtów. ktoś tam wyżej pisał że to po rachunkach i czynszu tylko, nie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja napisałam ,ze nam już po rachunkach i PO WYŻYWIENIU zostaje 1000 funtów. ktoś tam wyżej pisał że to po rachunkach i czynszu tylko, nie nie. xxx Haha to poten cie debil oskarzy ze tylko o kasie gadasz, mimo ze sam ciagnie temat. Bo go boli ze takim osobom jak ty sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli bez swojego fagasa nic ci by nie zostało :D HAHAHAHAHHAHA faktycznie cudowne zycie swinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie jak widac boli ze ludzie sie lacza w pary na ciebie nawet nikt splunac nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to ty szpanujesz swinio ze musisz miec fagasa i dawac dmu doopy zeby przezyc w uk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jest sam i sobie radzi za granicą (opinia debila trola : Na pewno sobie nie radzisz a ja z żoną zarabiamy AŻ 5 tysięcy, mamy kupę znajomych, kaszankę, podrobki adidasa i grila raz na rok). Ktoś ma partnera i sobie radzi (opinia trola: dajesz d**y). Serio? Seeerio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyc w UK to wyrok na wiecznia drozyzne fatalne zarcie i wyłudzanie benefitow przez 99% osrusów. No chyba że jesteś ku/rwa, złodziej czy ksiądz dobrodziej. Wtedy żyjesz godnie w uk. Reszta gnije na pokoiku i wysyła funty do PL bo w uka i tak ich nie umieja wydac. I PL pieknieje. Dzieki wielkie dopomyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wuefista, jak mieszkalem z kilkoma kumplami w pokoiku to w nocy dymalismy sie w doopy, tzn tak ze ja kumpla, on nastepnego, ten jeszcze nastepnego a ten ostatni mnie w doopke jepal. To bylo takie kolko wzajemnej adoracji. Mowie wam bylo cudownie, po prostu kosmiczne orgazmy wtedy przezywalem. Moj rekord to 7 w godzine. A na deser robilismy wielka kupe na srodku pokoju i tarzalismy sie w tym a pozniej wylizywalismy sie do czysta. Jak chcecie to wrzuce jutro filmik na youtube bo nagralismy nasza orgie. Ajjjj bylo nieziemsko az mnie ciarki przechodza jak o tym pomysle. Dlatego juz umowilsmy sie z kumplami na powtorke ale tym razem zrobimy to z wieksza iloscia kumpli. A po wszystkim zrobimy wielka kupe znajomych, wymieszamy to wszystko i ze smakiem zjemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyc w PL to wyrok na wiecznia drozyzne fatalne życie i jèbanie za bezdurno przez 99% osrusów. No chyba że jesteś ku/rwa, złodziej czy ksiądz dobrodziej. Wtedy żyjesz godnie w PL. Reszta gnije codziennie i gdyby funty do PL z UK im nie wysyłali to by zdychali z głodu . I w PL takie piękne? Dzieki wam dopomyje z UK w PL rodzinka może troche poszpanować przed sąsiadami i na mszy w niedziele. Niestety sami doopy nie ruszą tylko czekają na manną z nieba... buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpan przed sasiafami hihij ómarlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety kolego, ktory tu wszystko bosrywasz jestes osoba z lekka psychopatyczna o niskiej wyobrazni, taki typowy polaczyna. zawistby i wszystko wiedzacy lepiej. Nawet jesli czego nie znasz to i tak wiesz lepiej. Jesli ktos nie wie o cyzm pisze to akurat w tv moze sobie wypowiedzi pisowcow przealnalizowac To to samo. To ze ktos jest w zwiazku to dla ciebie dawanie d**y? Idiota. I jesli w Polsce ludzie sa super ubrani to ty chyba z chujem na lby sie zamieniles; Szarosc, bezguscie i nuda! Bbay wyfiokowane od rana , mimo ze na produkcji pracuja, faceci ubrani cala zimna w to samo; Nawet sie nie myja, bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze ciuchy z Primarka i wasze szpanerskie asidasy czy cokolwiek innego jest robione w rej samej pakistańskiej czy chińskiej fabryce. Po drugie to od kiedy ludzie w PL dobrze się ubierają? Ja jak jadę do Polski to oczy wywalają jakbym z kosmosu przyleciała. A ubieram się klasycznie (np teraz w zimę czarny wełniany płaszcz, buty, jakaś dzienna sukienka i czarne rajstopy). Najbardziej rozwalają mnie ruskie baby (rusko pochodne czyli Polki i Litwinki) które o 7 rano po******lają przez pociąg w szpilach, jeansach dzwonach i przykrotkich kurteczkach odslaniajacych wielkie płaskie tyłki. Do tego kurczowo trzymają torebkę pod pachą a na łbie trwała. Oczywiście zielona powieka i czerwona szminka to standard. Tak się pięknie ubierają nasze kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroscisz cwelu nam pieknych kobiet w pl bo krowy na polu w uk sa ladniejsze niz angielki :D:D idz sie kumpluj i rooochaj z angielskim pasztetem co odwiedza mcdonalda codziennie buehehehhehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zazdroszcze bo moja zona Polka; ale spojrz jak wyglada polskaulica, szaro i buro i nie gadaj wzdur, nei wspomne ze ciuchy z lumpeksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpan koorfa szpan
gość wczoraj Szpan przed sasiafami hihij ómarlam Zgłoś ...taaa, jakby to była nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście zielona powieka i czerwona szminka to standard. xxx Padlam. Strzal w dziesiatke po prostu. Boski opis. Jakbym tam byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedali was za grosze
to wszystko jest żałosne, do tego w teoretycznym kraju tylko z nazwy, bo reszta już nieistniejąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.07 Tak mowisz cwelu bo ubierasz sie w primarku lub penneys gdyz innych alternatyw nie maszsmiech.gif xxx Wydalo sie, najwyrazniej w UK nigdy nie byles, bo nikt, ale to nikt nie uzywa nazwy penneys. Masz te informacje z wikipedii? :-DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście debilami
koorfa, jestescie żałośni, walka szczurów o ochłapy, debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście debilami dziś x Ty jestes najwiekszym i twoi starszy smierdzacy cwelu na wygnaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pariotyzmu
Na jakim "wygnaniu"? co ty píerdolisz? Nie przyszło ci do głowy że ktoś może woli mieszkać poza krajem gdzie się urodził i może mu to pasować? Trzeba mieć sporo zawężony umysł aby myśleć że trzeba/można mieszkać tylko w kraju urodzenia, buehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pariotyzmu
jestem cwelem na wygnaniu ktory nic nie umiał w PL i gnije na garnuszku angolskich podatników:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pariotyzmu
Pisze posty tutaj o 4 rano bo potem musze zapi/erdalac na tyrke do magazynu, nie uczylem sie w szkole rzucałem w nia kamieniami wiec musze wstawac o 4 rano zamiast o 8 jak normalni ludzie w PL, dlatego jestem angielskim du/pomyjem teraz i jestem z tego dumny ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyszło ci do tego małego łebka, że może, moooże istnieje cos takiego jak różnica czasu? Świat nie kręci się wg polskiego czasu. To co pokazuje kafe to nie jest wyrocznia :D A co do polskich kobiet, co z tego że są pięknie i szczupłe jak robią z sobie chodzącą reklamę PRL-u ? Wąsate Mietki to lubią bo przypomina im to o młodości, bo tak ubierały sie ich matki ale proszę was...młode kobiety i taka tandeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pisze posty tutaj o 4 rano bo potem musze zapi/erdalac na tyrke do magazynu, nie uczylem sie w szkole rzucałem w nia kamieniami wiec musze wstawac o 4 rano zamiast o 8 jak normalni ludzie w PL, dlatego jestem angielskim du/pomyjem teraz i jestem z tego dumny ha ha" po 1 od razu widać, że koleś troll podszywa sie pod kogoś innego, :O po 2, ja mieszkam w UK, nie myję d*p (jedynie swoją - Ty nie myjesz d**y swej, jak rozumiem??) a mam ciekawą i fajną pracę umysłową, która mnie spełnia Mój mąż tak samo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No twoj mezus cie spelnia taaak sama to potwierdzilas niedawno swinio ze samej cie nie stac na zycie w raju zwanym uk buahahaaaaaa:D gnij w uk swinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×