Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielki mistrz podrywu

sztuka rozmowy

Polecane posty

Gość wielki mistrz podrywu

umiejętność rozmowy i zachowania , to magnez , któremu nie mogą oprzeć się kobiety - dlatego , kto opanuje tą sztukę , może w kobietach przebierać , jak w książkach - warunek jest jednak jeden - kobieta nie może przed rozmową odrzucić mężczyzny , za jego wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia ta dobra
Fajnie, a teraz ten nic nie wnoszący temat zwyczajnie ZAMYKAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
O tak mistrzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo w druga strone chlopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki mistrz podrywu
o taaak :) dobrze wygadana , oczytana i inteligentna kobieta - to normalny skarb do poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielki mistrz podrywu-dziś - MAGNES "mistrzuniu" nie MAGNEZ!!! No i kicha z Twojego podrywu ! U mnie już byłbyś skreślony!!! Naucz się poprawnej ortografii kolego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale małostkowa baba z ciebie ,nie trawie takich ,autor też odpada bo ja tez mogę przebierać w facetach a jednak mam podejście indywidualne i nie porównam facetów do książek które chcę masowo czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki mistrz podrywu
ej laleczko , daj luz z tymi "błędami orto" bo chyba nie testujesz błędów w mowie i rozmowie , która jest tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie jak tak! przecież to słychać z daleka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki mistrz podrywu
gość dziś porównanie do książek , jest jak najbardziej na miejscu po pierwsze - książki są bardzo wartościowe i ciekawe po drugie - bardzo mało osób je czyta i ma problemy ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki mistrz podrywu
inaccessible89 wolałbym , żeby zwracały uwagę na sens , niż na pojedyncze i nic nie znaczące rzeczy - szukanie "dziury w całym" w całym działaniu obsesyjnym , spowoduje , że nie widzisz człowieka , czy sensu , tylko jego błędy i dokąd Cię to zaprowadzi ? donikąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym masowo czytała wszystkie ciekawe książki które wpadają mi w ręce nic by ze mnie nie zostało,wybieram jedną najlepszą książkę bez zakończenia i to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chała; gniot; piśmidło; ramota; szmira; takie również bywają książki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielki mistrz podrywu dziś ej laleczko , daj luz z tymi "błędami orto" bo chyba nie testujesz błędów w mowie i rozmowie , która jest tematem oczko.gif xx Ale "orto" samozwańczy "mistrzuniu" dużo mówi o człowieku. Ja lubię "inteligentnych z klasą" a nie zwykłych bajerantów, którzy poprawnie pisać nie umieją i nie odróżniają "magnesu" jako elementu przyciągającego od "magnezu"- minerału serwowanego w tabletkach :) No i co, mistrzu słownej riposty :):) ??? Podrywasz dalej, czy odpuszczasz :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki mistrz podryw
gość dziś nigdzie nie pisałem o "wszystkich" , nie przekręcaj , jak kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podrywanie kogoś z innej galaktyki nie ma sensu ,muszą być jakieś punkty wspólne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez nieuwagę nie wpisałeś wszystkie",ale przyjmuję sprostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pod razeniem uuuU;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podrywanie kogoś z innej galaktyki nie ma sensu ,muszą być jakieś punkty wspólne xx Moim zdaniem. żeby podrywać- nie wszystkie punkty muszą być wspólne ale musi być zainteresowanie drugą osobą, a przynajmniej zaciekawienie, zaintrygowanie (jak zwać tak zwać). Pozdrawiam. "Mistrzyni orto".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mistrzyni orto my się nie znamy :/ to była opinia niezależnego gościa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawee
Coś w tym jest... A te twoje umiejętności są wrodzone czy nabyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście głupie zadufane p***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ,baby są nabuzowane i zarozumiałe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest jedno ale,jeśli odpisują to nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki mistrz podrywu
Ale "orto" samozwańczy "mistrzuniu" dużo mówi o człowieku. Ja lubię "inteligentnych z klasą" a nie zwykłych bajerantów, którzy poprawnie pisać nie umieją i nie odróżniają "magnesu" jako elementu przyciągającego od "magnezu"- minerału serwowanego w tabletkach usmiech.gif No i co, mistrzu słownej riposty usmiech.gifusmiech.gif ??? Podrywasz dalej, czy odpuszczasz usmiech.gif xxx Ty naprawdę chcesz być poderwana - nie sądziłem , ze aż tak bardzo - warunki tutaj nie służą ani poprawnej polszczyźnie , ani poprawnemu podrywowi - jeśli chcesz używać wiecznej poprawności , to nic z tego nie będzie ponieważ obsesyjne ocenianie za pomocą jednego, czy kilku błędów sprawia , że stajesz się nie do zniesienia , ani nie nadajesz się do zadnego nasienia - pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki mistrz podrywu
Ciekawee dziś Coś w tym jest... A te twoje umiejętności są wrodzone czy nabyte? pewne są wrodzone - reszta nabyta - pewnych rzeczy uczysz się latami - innych jeden dzień - reszty wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki z Ciebie Don Juan De Marco? Prosimy w takim razie o jakieś ciekawe przykłady twoich sukcesów w podbojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka sztuka taki podryw i rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×