Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evik12

Mój chłopak mnie unika.

Polecane posty

Gość evik12

Hej. Mam taki problem że mój chłopak od jakis kilku mieciecy mnie unika. Nie chce się ze mną wogóle spotykać... znaczy chce.. najpierw sie umawia na konkretny dzień a potem w ostatniej chwili mówi że coś mu wypadło albo wgl się nie pojawia. Nie wierze że coś mu wypadło i było coś ważniejszego bo to nie jest pierwsza taka sytuacja tylko to już trwa od ponad 4 miesiecy . Pytałam sie go wielokrotnie o co chodzi .. czy mnie juz nie kocha ..czy ma inna ... a on ze tak nie jest ..albo foch bo wymyślam i przez to się kłócimy. Ostatni raz widzieliśmy się ponad miesiac temu .. mam juz tego dość nie chce takiego faceta który nie umie mnie szanować.. bo ja specjalnie dla niego przyjezdżam a on mi pisze ze go nie bedzie.. i co wychodze na kretynke.. Powiedzialam mu ze to koniec skoro nie umie mnie traktować .. a on tak mi napisał "ciesze sie, widać jak mnie kochasz i na *uj było twoje gadanie, nie moża na cb liczyć" ... co mam dalej zrobić? skoro on mnie obwinia o to wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avik12
nwm czy z nim zerwac..czy dać mu szanse.. ale ja ciagle daje mu szanse ..ciagle czekam na to az przyjdzie do mnie i ze mna porozmawia i powie czemu sie tak zachowuje.... a tymczasem nawet na 15 minut rozmowy nie moge liczyc .. poweidział że ma już wyj****e i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś zerwać on się od ciebie dystansuje specjalnie. Po prostu chce zakończyć związek. Chcesz się dalej tak męczyć? I zastanawiać aż miną lata? Zakończ to zanim,on to zrobi. Ile jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś chora sytuacja, jak można mieć chłopaka i nie widzieć sie z nim miesiąc??? To dla mnie niepojęte. Ja bym zostawiła gościa. Powiedz mu, że skoro nie chce Cię widzieć i skoro od miesiąca się nie widzicie, to jest to dla Ciebie jasny znak, że on nie chce Cię widywać, więc po co się męczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avik12
jesteśmy juz ponad 10 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avik12
i na poczatku było wszystko git..sam zabiegał o mnie.. pytał co i jak ..czy wszystko okej.. a teraz leje na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo mało. Za mało na takie problemy. Sorry że zapytam ale jesteś pewna ze to związek? A nie kolneńskie spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zabiegał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliciel1982
Wiesz jaka jest prawda? Bardziej zależy Tobie niż jemu. Może też pragnąc się z nim widzieć, wywierasz nieświadomie na nim presję, a On też chce czasami trochę odetchnąć. Może też jesteś banalna i nudna - nie wiem. Nie polecam olewania, bo to dziecinne - o problemach powinno się rozmawiać. Jeśli dalej Ci zależy to przez jakiś czas spotykaj się z nim, rozmawiaj, ale rzadziej. Zadbaj o siebie, zrób coś dla siebie, wypełnij czas czymś co Cię rozwinie. Wiesz, gdy nie będzie on czuł presji z Twojej strony, poczuje, że może Ciebie stracić to wtedy może zacznie mu na nowo zależeć. Ale jeśli pomimo tego, nie zauważysz, że zaczyna się starać na nowo to cóż pora zerwać. Nie spotkać się z swoją dziewczyną przez 1 miesiąc - dziwne. Zastanów też się nad sobą - może też jesteś na spotkaniach nudna, może za dużo wymagasz. Ale to powinien facet powiedzieć Ci spokojnie w rozmowie. Warto popracować nad sobą, częściej się uśmiechać, być bardziej wyluzowaną osobą. Ale też nie możesz zmieniać się na siłę, stawać się kimś kim nie jesteś. Nie odpowiada mu Twój całokształt, a nie pewne wady, które można poprawić, to do widzenia. Uwierz mi, że facetów jest pełno i jeśli jesteś w miarę ładna oraz fajna to wokół Ciebie są faceci z którymi możesz być szczęśliwa, tylko Wy kobiety często ich nie zauważacie, bo nie jest cool, zaniedbany, a tak naprawdę to liczy się charakter, ciało do pewnego stopnia można poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to zaden zwiazek i zaden kandyda na chlopaka. po jego sms powinnas miec jasny obraz? nie ma nad czym myslec. tego nie ma i o juz koniec. daj sobie czas, poznasz kogos super, a nie jakiegos durnia, jeszcze ci zarucac,ze nie mozna na ciebie liczyc? haha aki typ to jeden z najgorszych typow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avik12
tak .. ale jak mam sie z nim spotkac jak on ciagle tylko odwołuje spotkania.. wiele razy mu proponowałam spotkanie.. chociaż na 5 minut by porozmawiac co dalej z nami itd.. to nie ciagle ma gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu kobiety są z takimi facetami to ja nie rozumiem? Typ ją olewa totalnie a ta jeszcze sie waha czy z nim być ... nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama przestań do niego pisać i dzwonić. To nie związek. Daj umrzeć tej znajomości naturalnie. On chyba do tego dąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avik12
kuzwa kocham go .. ale ja nie widze sensu tego dalej ciagnać .. tylko nie chce z nim zrywac przez telefon.. jeju to nie gimnazjum czy podstawowka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pewna że on uważa to za związek? Bo z tego co opisujesz on raczej widzi to jako luźne randkowanie, i to jeszcze z taką dziewczyną o którą nie musi się starać... Zakończ to bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro on nie chce się spotykać to on już podjął decyzję o zerwaniu. Za,co go kochasz? Tak krótko się znacie to co najwyżej zakochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocha go za to że ją olewa ... ręce opadają, jakby Cię uderzył to też byś za tym tęskniła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kobiety która będzie ze mną mimo że będę ją olewał, chętne ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avik12
ja juz sama glupia jestem wiem.. ale najbardziej boli to ze z nim spałam .. i nie był tego wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avik12
i boje sie tego ze nie bede potrafiła sie odnaleźć sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie boisz sie obecnej sytuacji? I to że może wydarzyć się coś przez co potem będziesz żałowała że byłaś z nim tak długo ? Dla mnie koleś który nie potrafi porozmawiać normalnie w 4 oczy bez spiny nie zasługuje na Ciebie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to on cię traktuje jak koleżankę na pukanko i pewnie nie jedną szkoda czasu na płacz i kochanie takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avik12
ale co mam mu w takim razie napisać ? jakies słowo wyjasnienia chociaz .. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowaj się tak jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno nic nie pisz. Po co? Po prostu się nie kontaktuj nic. Przecież nic mu nie jesteś winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avik12
ale chodzi o to ze ja nie chce byc taka jak on i chce mu cos wytłmaczyc .. i tu juz nie chodzi o mnie ..tylko o to zeby kogos w przyszlosci tak nie potraktowal jak mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli on Cie olewa i jeszcze sadzi się o to do Ciebie że masz o to pretensje, to co to za facet? Jak dla mnie chce w Tobie stworzyć poczucie winy że to Ty jesteś temu winna, więc tym bardziej z kolesiem jest coś nie tak. A Ty myśl głową bo przez to że jesteś wrażliwa uczuciowo (po tym co piszesz) nie umiesz racjonalnie ocenić sytuacji. Czasem lepiej odpuścić niż na siłę coś ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avik12
tak tylko jak ja mam o nim zapomnieć ? jak ? tak łatwo powiedziec spotykaj sie z kolezankami ..nie mysl itd.. to nie załatwia sprawy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty mu niby chcesz tłumaczyć? Że nie jesteś taka głupia,że będziesz siedzieć grzecznie na d***e i czekać aż Pan będzie miał ochotę się spotkać? Puknij się w głowę. Wy nawet nawet nie byliście parą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×