Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Popisze o matce itd

Polecane posty

Gość gość

Witam popisze o matce itd kot31wwa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani zadała dzieciom do domu wypracowanie, które miało się kończyć stwierdzeniem "Matka jest tylko jedna." Na drugi dzień pani każe dzieciom przeczytać co napisały. Małgosia czyta: - Mama jest kochana utula nas do snu wyprowadza nas na spacery kupuje nam rowery. Matka jest tylko jedna. - Piątka, siadaj! W końcu pani przepytała już całą klasę. Został tylko Jasiu. - A ty co napisałeś? - W domu balanga, wódka leje się litrami, goście rzygają na dywan. Matka mówi do mnie: Jasiu przynieś z lodówki jeszcze 2 flaszki. Idę, otwieram lodówkę i drę się: - Matka! jest tylko jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka to kobieta jak kazda inna kobieta ma c**e a c**a matki jest fajna do podgladania i walenia konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś postanowił się żenić, idzie rozmawiać ze swoja matką: - Mamo, zakochałem się i będę się żenił, ona też mnie kocha i będzie nam wspaniale. - Eh, no dobrze, ale muszę ją poznać. - To ja ją przyprowadzę, ale przyprowadzę też dwie inne koleżanki a ty zgadniesz, która jest moją wybranką. - Niech i tak będzie. Następnego dnia typ przyprowadza trzy laski. Dziewczyny siadają na kanapie, naprzeciw nich staje mama kolesia, przypatruje się chwilkę - To ta ruda pośrodku. - Dokładnie. Skąd wiedziałaś? - Bo już mnie w*****a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katachetka prowadzi lekcję religii w klasie: - Opowiedzcie, dzieci, jak sobie wyobrażacie Matkę Boską? - Dziewczynki opowiadają, że jest to śliczna panienka w błękitnej, długiej sukni, czysta, skromna, w wianuszku na głowie. Wstaje Jasio i przedstawia swoją wersję: - Matka Boska to jest niezła cizia - twarz jak tapeta, gorsecik, mini spódniczka, szpilki, cyc prawie na wierzchu. - Jasiu, na Boga, skąd Ci to przyszło do głowy? - Bo wczoraj jak przechodziłem koło kościoła, to wychodziła stamtąd taka laska, a ksiądz szeptał za nią:"Matko Boska, żeby Cię tu nikt nie zobaczył!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×