Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_migotka

Małe wesele

Polecane posty

Witam, z narzeczonym mamy taki problem. Chcemy wziąć ślub za okolo 1,5 roku. Nasuwa się pytanie: obiad ślubny czy małe wesele? Na obu tych imprezach byliby ci sami goście (rodzice, rodzeństwo, chrzestni, dziadkowie, przyjaciele), łącznie 35-40 osób. My nie lubimy tańczyć, ani nie przepadamy za atmosferą wielkiego wesela, jednak chcemy dać szansę naszym rodzinom, które lubią się bawić, tańczyć itd. Tylko martwie się, czy atmosfera nie "padnie". Będzie okolo 10 par młodych osób, rodzice i chrzestni tez pewnie z parkietu szybko nie zejdą.... Byliście może na takim małym weselu? Goście sie dobrze bawili? Czy może lepiej elegancki obiad slubny? Dodam, że wesela byśmy nie planowali do późna. Ślub okolo 16 i wesele do max 1....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, byłam właśnie na tak małych weselach. Nie przeszkadzało to w zabawie, było z 6-8 par ciągle zajmujących parkiet, dzieci też się bawiły pod sceną. Na jednym był zespół grający najpierw subtelnie do obiadu, potem do tańców do północy. Na drugim po prostu goście puszczali jakie chcieli hity z laptopa, wujek ogłaszał dedykacje i też było miło :) i wesele trwało tak do 1-2 w nocy. Dobrze wspominam te wesela, było kameralnie ale nie nudno, wytańczyliśmy się, można było spokojnie porozmawiać z całą rodziną, nie było nachalnych zabaw weselnych i tego typu wątpliwych atrakcji. Reszta gości też była zadowolona, zwłaszcza starsi wujkowie bawili się tak samo jak na wielkim wiejskim weselichu niezależnie od typu imprezy. Tak że myśle że nie ma co się obawiać że zabawa się nie uda jeśli rodzina jest rozrywkowa. Ale jeśli naprawdę nie lubicie tańców i nie chcecie ich na swoim weselu to też nie będzie problemu, elegancki obiad to też popularny pomysł na spędzenie tego wieczoru. Życzę udanego wesela, nie stresuj się tym zbytnio tylko dobrze baw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oba wyjścia są dobre - elegancki, uroczysty obiad i małe wesele mogą być super okazją żeby się spotkać, być razem i świętować :) To Wasza impreza i macie prawo zorganizować ją tak jak ją sobie wyobrażacie, byle ładnie ugościć innych. Ja akurat bardzo lubię tańczyć, ale wcale nie obraziłabym się, gdyby ktoś po ślubie zaprosił mnie na obiad, a nie wesele. Ważna jest ogólna atmosfera no i dobre jedzonko :) I tylko jeszcze taka uwaga gdybyś jednak robiła wesele: małe czy nie małe, wesele to ogólnie całonocna impreza i nie narzucisz gościom godziny wyjścia. Jeśli będzie fajnie (czego życzę!) i będą się dobrze bawić, to przygotuj się, że o 1 raczej wszyscy sobie nie pójdą, a przecież nie będziesz wypraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli w zaproszeniach będą zaznaczone godziny imprezy to raczej wszyscy będą na to przygotowani. Jeśli restauracja ma ustalone godziny o których kończą się imprezy to nie będzie się dało przedłużyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jeśli robi się w restauracji wesele (nieważne na ile osób) to lokal jest wynajęty na całą noc. Nie spotkałam się jeszcze z weselem, na którym ktoś by powiedział, czy pisał wcześniej na zaproszeniach, że impreza tylko do jakiejś konkretnej godziny. Ale może jest różnie w różnych miejscach, może się nie znam. W każdym razie Autorce powodzenia, szczęścia i jak najmniej stresu przy całej organizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie chcesz aby atmosferta była "drętwa" raczę unikac terminy obiad wselny - to nie kojarzy się z zabawą ;) Male przyjęcie, na którym bedze muzyka wypada zwykle bardzo fajnie:) Wiele sprawdzonych lokali na małe przyjecia weselne znajdziesz na http://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkka_85
Nie zapomnij tylko o zakupie wódki Weselnej, polecam tą z Polanina;) Teraz tez sezon na targi ślubne się zaczyna więc warto się wybrać - jakieś pomysły zawsze wpadną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też robiliśmy male wesele i wszyscy byli zadowoleni. U nas było około 50 gości. Kiedyś byłam na weselu u koleżanki gdzie było około 200 gości. Istna masakra...połowa to ludzie których nawet Panna młoda mało co zna bo to znajomi rodziców...no ale co zrobić wypada bo co ludzie powiedzą. Po weselu pojchaliśmy na kilka dni do super holtelu ze spa www.borowydwor.pl. Bardzo nam się podobało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria119
Powiem Ci, że wiele zależy od tego jak duża jest sala. My również nie organizowaliśmy jakiegoś hucznego wesela, a takie na 80 osób - dla najbliższej rodziny i znajomych. Chciałam, aby wszystko wyglądało oryginalnie i stylowo. Bardzo spodobały mi się zaproszenia na ślub robione ręcznie, które znalazłam na stronie https://www.jdstyle.pl/2-zaproszenia-slubne . Kupiłam również wiele stylowych dodatków, dzięki czemu na weselu czuć było taki unikalny klimacik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Klamka
Zależy też jacy ludzie i jak się będą bawić ;p bo tak naprawdę to ludzie tworzą klimat. Warto na pewno poszukać jakiś ciekawostek weselnych np w takim katalogu: http://katalogslubny.pl/baza-firm-slubnych-weselnych/ :) fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcecie wyprawić małe ale za to urocze wesele to wybierzcie takie miejsce w którym oprócz hucznej zabawy będziecie wraz ze swoimi gośćmi spędzić cudowny weekend. Bo np jak wybierzecie ofertę https://www.hotelponiatowski.pl/ będziecie mogli negocjować cenę noclegu i pobytu weekendowego wraz z weselną zabawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe wesele jak najbardziej, myślę, że niektórzy chętnie potańczyliby nawet jeśli wy nie lubicie, moze mała salka jakaś, taka, zeby było troche miejsca do tańczenia. W Playdjs są super dj więc moze warto pomyśleć również o takiej oprawie muzycznej, wyjdzie lepiej niż zespół..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś fajna restauracja, jak ktoś chętny, to możecie iść potanńczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas było raczej przyjęcie weselna dla rodziny i najbliższych przyjaciół. I postawilismy na Venge w Łodzi. Bardzo fajna sala, klimatyczna. Mają też przepyszne jedzenie tam i cenowo wychodzi bardzo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze wesele też właśnie było w Venge. Wolę takie mniejsze sale, nie chcieliśmy wesela na kilkaset osób. Była najbliższa rodzina i przyjaciele i było świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie kameralne wesele jest w porządku. :) ja zdecydowałam się wyprawić moje w http://zajazd-jonatan.pl/ - zajazd bardzo sympatyczny, dobre jedzenie i organizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas było przyjęcie weselne dla rodziny i najbliższych przyjaciół. I jestem zadowolona bardzo, że nie mielismy dużego wesela. NAsze przjęcie bylo w sali bankietowej Venge w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie mniejsze przyjęcie weselne bardzo fajna jest sala Venge w Łodzi. Ja tam miałam właśnie swoje wesele, a raczej takie właśnie przyjcie dla najbliższych . Sala rewelacyjna, bardzo klimatyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawiłabym na małe wesele, dużo niewielkich sal znajdziesz na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My właśnie celowaliśmy w małe przyjęcie weselne, takie dla rodziny i najbliższych przyjaciół :) I znaleźliśmy naszą salę idealną - Venge w łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, całym sercem wspieram małe wesela. To, że jest ono "małe" wcale nie znaczy, ze będziecie bawić się gorzej, niż na "dużym" weselu. Jeśli boisz się o atmosferę, dobrym pomysłem może być zainwestowanie w atrakcje dla gości i wprowadzenie odrobiny magii w uroczystość... Co powiesz o https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ ? Wydaje mi się, że jest to atrakcja, która z pewnością pomoże wprowadzić gości w odpowiedni nastrój, a przy tym będzie świetnie pasować do takiego "małego" wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na Twoim miejscu zrobiłabym wesele, możesz poszukać niewielkiego lokalu, wynająć dj i na pewno będzie to lepsze niż sam obiad. polecam zajrzeć Ci na www.gdziewesele.pl tam masz restauracje które posiadają niewielkie sale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim poszukującym ciekawego miejsca na swój wymarzony dzień polecam Zajazdu u Przemka. Znajdują się tam dwie eleganckie sale- Kryształowa i Brylantowa. Jedzenie jest zawsze przepyszne i różnorodne. Bardzo dużo miejsca dla gości przy stołach jak i na parkiecie. Na zewnątrz budynku jest również ładnie i przytulnie. Dużym udogodnieniem jest możliwość zarezerwowania noclegów na miejscu. Polecam wszystkim. salakrysztalowa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szirka

ja organizowałam małe wesele, nie chciałam ogromnego przyjęcia na kilkaset osób, bo to żadna przyjemność jak dla mnie – wybrałam lokal na Ursusie, który nazywa się Restauracja Ursus. To idealne miejsce na takie imprezy okolicznościowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×