Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja Balicka

SAMOTNE 40stki

Polecane posty

Gość Alicja Balicka

Pytanie skierowane jest do kobiet i do mężczyzn. Dlaczego jesteście sami? Co w Waszym życiu wpłynęło na taki stan rzeczy? Jaka jest Twoja historia? Prosze o wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem rozwódką. Tak naprawdę nigdy nie rozumieliśmy się z mężem, wyszłam za niego, bo wpadliśmy. Niczego nie żałuję, bo mamy cudownego syna, jednak teraz jestem szczęśliwsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź, a teraz może jakiś pan się wypowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem niestety samotna po 40tce,bo moj partner zmarl nagle ,tak wiec roznie sie zycie uklada.z perspektywy czasu wole jednak zycie w pojedynke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za paręnaście lat to będzie temat dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem po rozwodzie. Ostatnio troche mi zaczyna brakować znajomych bo do tej pory były dzieci... ale one zaczęły mieć swoje towarzystwo, a niedługo pewnie się nawet wyprowadzą. Możecie powiedzieć jak sobie radzicie z samotnością? Może odwiedzacie jakieś portale do rozmów jak http://snapczat.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza miłość- nieodwzajemniona, ot takie platoniczne zauroczenie ale długotrwałe drugi facet- rozstał sie dla mnie z dziewczyną, cos nam sie zaczęło układać i nagle sie okazało, ze jego panna jest z nim w ciązy- kiedy wyczuła ze on chce odejść to odstawiła tabletki. Zrezygnowałam z tej relacji zeby mógł do niej wrócić , bo na dziecku mu zależało, na niej nie, zreszta juz sa po rozwodzie trzeci - zmarł na serce czwarty - po póltorarocznej super znajomości wreszcie dosżło do seksu okazało sie ze po pierwsze nie staje mu, a po drugie pije i cąły czas płacze za pierwszą miłoscią, która już dawno ma swoja rodzinę. więc go pogoniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cie to moze obchodzic wscibski babsztylu? zajmij sie swoja doopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×