Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża ??

Polecane posty

Gość gość

Witam , staram się z mężem o dziecko już kilka msc. Ostatnio kochałam się z mężem zaraz po miesiączce, cykle mam 28 / 29 dni . Ostatnio trochę się okres spóźnial ok 3 dni . Miesiączkę mam mieć za 6 dni , wczoraj robiłam test i negatywny , czy jeszcze coś się może zmienić ? Wiem że za szybko test , ale bardzo chcemy mieć dziecko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolodzy polecają uprawiać seks przez kilka dni przed owulacją i w jej trakcie. Wtedy są najwieksze szanse na ciąże. Zrób badanie krwi i będziesz miała wynik bardzo wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie zbyt wcześnie na test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia , wiem , ale tylko wtedy mogliśmy :) warto było spróbować :) bo nieraz kochaliśmy się w dni płodne i nic nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w którym dniu cyklu to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było od 5 dnia cyklu do 10 kochaliśmy się codziennie :p 10 juz zaczęły się dni płodne . Dodam , że nie czuje kompletnie żadnych zmian w organizmie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh nie umiem się wyluzować niestety :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By doszło do zapłodnienia, stosunek musi odbyć się w dni płodne. Nie trać nadziei, bo owulacja zawsze może się przesunąć :) Możesz sobie kupić specjalny tester owulacyjny, np na ślinę i sama ją sobie wyznaczaj. Lepiej dzięki temu poznasz swoją płodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam ten tester, afrodytę. Fajne to urządzenie, widziałam już pierwsze paprotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chyba się na niego zdecyduję, ale ciekawa jestem na ile użyć on wystarcza? bo jest podobno wielokrotnego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarcza na ok 2 lata. Taka jest podobno zużywalnosc soczewki. W trakcie wystarczy wymieniać baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można to zrobić samemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że tak. Na youtubie jest filmik na którym pokazane jest jak można to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×