Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co byscie zrobily jakby facet was olewał przez miesiac a teraz napisał jakby

Polecane posty

Gość gość
12:17- no akurat z tym, ze jestem naiwna to nie ma racji z tego względu, że gdybym była polecialabym teraz na jego czułe słowka i bym sie cieszyła, że sie odezwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zmyślanie, że masz niby kogoś, jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam inaczej, przynajmniej wtedy on nie będzie myslal, ze jest pepkiem swiata dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn. jeszcze nie wiem co zrobie, ale albo jak mi tutaj wiekszosc radzi zamilknę i nie będę mu odpisywać, odbierać itd. albo napiszę mu, ze wlasnie kogos mam i nie bedziemy sie wiecej spotykac. Zastanowie sie do jutra co byloby lepsze. Na pewno nie odzywanie sie wymagałoby ode mnie wiekszej siły woli bo obawiam się, ze on za jakis czas odezwie sie znowu i ciezko mi bedzie w tym po prostu wytrwać, ale to tez nie jest głupi pomysl żeby zamilknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.48- dokladnie. Wcale nie jest zalosne, skoro da autorce to jakas satysfakcje. Przynajmniej lepiej sie poczuje jak to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źałosne zachowanie to by było jakbym mu odpisała, albo zadzwoniła, ze tak, chce sie z nim spotkac i tesknie za nim... Albo nie wiem, np. płakanie mu do telefonu dlaczego tak zrobił i jakbym ogolnie mu pokazała teraz jak za nim tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jak mu zależy- kontaktuje się nawet codziennie. Ja od roku piszę z facetem i piszemy do siebie codziennie a na rozmowy w sieci umawiamy się w weekendy. Jak komuś z nas coś wypadnie- zawsze na komunikatorze uprzedzamy się wzajemnie, żeby druga strona nadaremno nie czekała. Ludzie powinni wzajemnie szanować siebie i swój czas. Pozdrawiam Autorkę. Nie trać nadziei- trafisz na "swojego":).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:16- tak, ja wiem, jak sie zachowuje facet jak mu bardzo zalezy i traktuje partnerke poważnie bo już byłam w takich związkach. W tej relacji też tak bywało że on się kontaktował codziennie ( jeszcze niedawno tak było) i że zachowywał sie jakby mu zależało, ale niestety od niedawna coś się zapsuło, gdzies przed świetami, nie mam pojecia co sie stalo, ale jego wybor. Było juz dobrze i nagle sie to popsulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - pewnie sobie kogoś znalazł. Tylko taki powód widzę, że "odpuścił".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie odpisuj to debil który tylko się bawi jak odpiszesz to on znów napisze i tak prubuje wciągnąć cie w jego gierkę niech spada ignorują go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.20 tak się zachowuje facet jeśli kobieta to dla niego tylko zapchaj dziura, jeśli kocha nie pozwoli na urwanie kontaktu dlaczego wy takie naiwne jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pewnie poznał ładniejszą, mądrzejszą itd. wiec ja byłam "zapchajdziurą" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Autorko, faceci są bardziej zmienni, niż kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Autorko, faceci są bardziej zmienni, niż kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×