Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przyjaciolka mojego chlopaka

Polecane posty

Gość gość

moj facet ma przyjaciolke. ona kompletnie ignoruje moje istnienie. chcialam sie z nia zakolegowac, nie mowie o przyjazni, bo to zostawiam dla nich, ale chcialam w jakis sposob byc obecna w tej relacji. wszystko na nic. ona kompletnie ignoruje moje istnienie, wypisuje do niego o pomoc w najdrobniejszych kwestiach typu napraw mi kran, podwiez do domu, chodz na zakupy. mnie w tym wszystkim nie ma. on twierdzi, ze ona po prostu taka jest i ma duzo kolegow. dlaczego zatem nie moze z tym p*****lami dzwonic do innych kolegow, singli? do tego wyrazila sie o mnie zle. potrafi wpadac do niego na kawke bez zapowiedzi, a ja dostaje szalu. organizuje imprezy, zaprasza go beze mnie. jakbym nie istniala. chlopak twierdzi ze przesadzam. czy rzeczywiscie przesadzam? dodam, ze ma on duzo kolezanek, ale z innymi normalnie sie zadaje, wychodzimy czasem razem, czasem on z nimi sam, nie mam z tym problemu. ale tutaj ewidentnie cos jest nie tak, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaciółka? bardziej chyba była żona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tutaj" jest tak, że ona cię po prostu nie lubi. mam znajomego, którego znam długo, a jego konkubinę kilka lat. nie lubię ich odwiedzać bo urządziła mu kiedyś awanturę przy mnie, o to, że jemu więcej na koleżankach zależy, niż na niej, a ona go "kocha". sama nie rozmawiała dotąd w ogóle w moim towarzystwie.kaszana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Twój chłopak nie ma własnego zdania? Przyjaciółka zaprasza go bez Ciebie i on idzie? Nie potrafi powiedziec, że bez Ciebei nie przyjdzie? Nie może na któryś jej telefon, powiedzieć nie, jestem z dziewczyną. Sorry, ale nie wierzę w takie przyjaźnie, mój były zdradził mnei z swoją przyjaciółką, teraz są zaręczeni. Jak słyszę, że koleś z którym się umówiłam ma przyjaciółkę, to zwiewam, trójkącikom mówię NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niefajny układ. Dziwię się, że na to pozwalasz. Potem może być podwójny kac moralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedzi! :) na szczescie na te imprezy nie chodzi, ani nie lata do niej kiedy ona zadzwoni. moze na poczatku to robil, bo nie widzial problemu, teraz juz jest troche lepiej, uderzylo go to, jak mu wytlumaczylam, ze moi znajomi go zapraszaja wszedzie i nikt nie ma z tym problemu, bo on jest wazna czescia mojego zycia i oni tez, a to oznacza, ze trzeba to wszystko jakos pogodzic. ale ona dalej robi to samo, dalej wydzwania i wypisuje, to jest bardzo meczace, nie wiem co robic. mowi, ze przesadzam ale jednak troche sie zdystansowal, to dobrze. ostatnio jednak zadzwonila, ze jest u niego pod domem i wpada na kawke, to jej nie odmowil. problem jest taki, ze ja nie chce wyjsc na wariatke, ktora kaze mu wybierac albo zabraniac zadawac sie z kim chce, ale juz nie wiem co robic, ataki tej wariatki nie slabna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze w tak bliska przyjazn damsko-meska, ten facet tez jest dziwny razem ze swoja kolezanka, jak ja poznalam swojego to jego bliskie przyjacioleczki nagle przestaly dla niego istniec a one same stopniowo się wycofywaly bo wiedzialy że musza zmienic swoje zachowanie (np. juz nie przybiegaly z kazda p*****la)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×