Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostała kuratora bo nie lubi obiadów że szkoły

Polecane posty

Gość gość
Kto nie miał na lekarza?i skąd wiecie że ktiś pobiera 500+.?A tak swoją drogą ludzie zbierajcie rachunki bo niektorym z tej zazdrosci odp*****la.Mam znajomą w opiece to wiem do czego zawisc prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też taka jedna dostała kuratora. Piła, i nie dzieci nie chodziły do szkoły, więć szkoła zgłosila. Oczywiście była policja u sąsiadów, i chyba 500+jej zabrali tzna nie moze sama decydować, OPS robi zakupy. Najważniejsze że kurator w krótkim czasie wyleczył dzieci:-) i zaczeły chodzić do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie szkoła,wystarczy jedna p***a,w układzie z lekarką i gliniarzem emerytowanym i jego synusiem zachlanym.Znamy to znamy .Ją swedzi ,tymi dwoma die podpiera a lekarka im pomaga.Temat przestudiowany z wielu stron.Probują coś ugrać i tyle,szkoda że kosztem dziecka .Za rozwalanie rodziny powinno sie ich wszystkich pozamykać albo skierować na przymusowe leczenie psychiayryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak nie ma na lekarza, to wiadomo że ma niski dochód i 500+sie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja u sąsiadów ?a dlaczego nie u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się przyznaj za co ten kurator he he. Bo chyba już nikt nie ma wątpliwości że nie za obiady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ta oczywiście, wszyscy winni, szkoła, sąd, policja. lekarze biegli-tylko nie mamusia:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Policja była też u nich, ale nie chciała otworzyć-była pijana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skąd wiesz ze ktoś nie ma na lekarza?,widze ze komuś tu sie chyba nudzi i zakłada z palca wyssane tematy.Fakt niektorzy muszą się dowartosciować kosztem innych ale tu kafeteria nie pomoże,tu psychiatra dię kłania.Ludzie nauczvie się pisać konkrety ,kto ,?co?imię i nazwisko .W tym kraju co druga rodzina pobiera 500%ponieważ mało gdzie dochód przekracza 545 zł na osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.40 człowieku lecz sie ",co ty chcesz po mnie ?Nie znam sprawy .Piszesz jakies anonimy ,chcesz żebysmy komentowali a potem dorabiasz sobie reszte.Chory jesteś?Jak wiesz eiecej to co sie nas pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie pierwszy temat autorki. Prawdopodobnie dostała kuratora, i odreagowywuje w ten sposób. Ten tematy z spóznianiem nauczycieli do szkoły to też chyba jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiedzą ze była w domu albo że była pijana?To samotna matka?Gdzie jest ojciec tego dziecka?Dziecko chodzi do zerowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.49 Autorem jest mężczyzna ,na ktorymś temacie to było.Matka jest normalna tylko go odrzuciła a teraz on sie mści.Rozwala rodzine z pomocą innych jak widać.Korupcja i układy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Było kilkoro dzieci, ojca brak, sąsiedzi i w sklepie wiedzieli wszyscy że kobieta ma problem alkoholowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który to temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sąsiedzi też piją?Jak ma kilkoro to chyba troche dostaje tego 500+na ilu dostaje.Na pierwsze nie liczą ,a jak pierwsze pełnoletnie to drugie traktowane jest jalo pierwsze.Przy 5-6 ma jakieś 2,500-3000 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sasiedzi nie piją, ma 5 dzieci czyli pewnie 2500miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma na imie Anna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Anna, ale zadnych danych nie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korupcja jest nawet pod latarnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gośWczoraj08:02 Pijesz do kelnerskiej afery podsłuchowej. A ja piszę odnośnie faktycznych spraw. A nie gdy ktoś coś tam udaje że go krzywdzą. Nie jestem jasnowidzem. Nie wiem czy autor ściemnia. Moja rada nie zaszkodzi uczciwym którzy nie gnębią, bo nie da się nagrać gnębienia, które nie ma miejsca. A jak miało miejsce to pomoże gnębionemu. Więc restauracja nikomu niepotrzebna. Nagrywający gnębienie nie popełnia przestępstwa gdy nagrywa jak go gnębią. Polecam film: Pif Paf jesteś trup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gośćWczoraj08:02 Co durnych decyzji m.in. sądów które potrafią niszczyć rodziny to polecam wyguglać: Państwo Bajkowscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do reszty spraw w temacie to nie wnikam. Ale na świecie nie jest różowo. A ludzie potrafią być podli, więc nic mnie by nie zdziwiło. Ja ma świat przez różowe okulary nie patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu, co to za bełkot? znowu ktoś wylewa na kafe swoje urojenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pisałem, nie wnikam. Zwłaszcza odnośnie 500+ Bo ja pisałem tylko odnośnie kuratora. Różni bywają. Tak jak sądy. Kiedyś pisali w Nesweeku albo we Wprost albo jeszcze gdzie indziej, że gościu miał zakaz zbliżania do ojca. A ojciec do gazety nawet o urywaniu lub ucinaniu głowy bodaj mówił. Coś w ten teges. A prokuratura nie wie kto winny. Cóż, można udawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×