Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylw111

Maz powiedzial ze mnie nie kocha :(

Polecane posty

Gość Sylw111

Jestesmy razem juz ponad 20 lat mamy 2 dzieci w wieku nastoletnim Duzo razem przezylismy i napewno Nasz zwiazek byl wystawiany nieraz na probe Ostatnio moj maz oznajmil ze mnie nie kocha malo tego nie wie czy kiedykolwiek mnie kochal Twierdzi ze nie wygladam tak jak by chcial (lekka nadwaga) itd Ma 45 lat i mysle ze to byc moze kryzys wieku sredniego Jest oczywiscie na boku tez i pomocna przyjaciolka ktora pomogla mu to sobie uswiadomic Myslicie ze jest jeszcze co ratowac? Dzieci dziecmi i obowiazki z nimi zwiazane to jedno ale czy tak mozna zyc? Ja go nadal mocno kocham ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jakby tak powiedział a wiem że mnie kocha bardzo i z wzajemnością to miałby dwa wyjścia . 1.natychmiastowa wyprowadzka do swojej przjaciólki albo 2.musiałby pomyśleć nad mieszkaniem dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy walczyc o niego czy nie, co on tak naprawdę mysli i czuje i do czego zmierza Wasze małżenstwo napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20lat to dużo lat spędzonych razem. Ale czy warto w tym tkwić i dać się poniżać?! TWÓJ MĄŻ MA KOCHANKĘ lub nawet już jest nową partnerką ,mówi ci ,że cię nie kocha a ty dalej z nim mieszkasz.Dzieci odchowane,tatuś będzie płacił im alimenty, a ty spakuj go i nie poniżaj się! Wiem łatwo tak mówić,ale ja też musiałam taką decyzję podjąć i się z tym pogodzić a nie szukać u niego współczucia i uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jak Rafał powiedział ze mam sobie szukać innego to ryczałam całą noc bo tymsamym przekreslił mi kawał życia.Dzisiaj mu powiedziałam wprost,albo sie wyprowadza albo ma to zakonczyć!Tez mam swoj honor i swoją godnosć.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:10 twój honor Sylwio z górek, widać zwłaszcza jak się wtranżalasz w cudzy temat i go dominujesz swoimi wynurzenia po raz n-ty chociaż już cię tu prosili i błagali że nikogo to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech idzie do kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×