Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PUERHKA

czerwona herbata TEST NA ZYWO

Polecane posty

Gość PUERHKA
hej, dzisiaj zwazylam sie i waga stoi jak zaczarowana od czterech dni . Powiem wam ze troche mnie to dziwi bo wizualnie widze ze jest postęp. Ja jestem tym typem dla ktorego licza sie cyferki więc wkurza mnie jak widze codziennie te same cyferki, moze to przez okres? daje sobie jeszcze dwa trzy dni i mam nadzieje ze ruszy. A moze macie pomysl co zrobic ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 45
Ja jak obiecałam, tak jestem . Wagi nie podam bo... coś mi szwankuje. Chyba trzeba kupić nowe baterie. Ale jak się ostatnio ważyłam to było 67. Jestem po 3 kubkach czerwonej. Puerhka nie martw się to może być przestuj. Albo tak jak piszesz jesteś przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Basiu , dzieki za wsparcie :-*, ja własnie jestem w trakcie okresu wiec zwalam wine na to, mam nadzieje ze ruszy waga w dół lada dzien. Mam zrobiony zapas czerwonej herbaty i nie poddam sie. 3 kubeczki to swietnie jak do tej pory, ja jak sie rozkrece to tez pije i pije. Dzisiaj kupilam sobie nową sukienke juz sie nie moge doczekac kiedy bedzie na mnie idealnie lezała, narazie jest ok.. :-) Wczorajsze menu : -kawa i mafinka domowej roboty -serek waniliowy - makaron z pomodorami z puszki i odrobina kurczaka - dwie kanapki chleba ciemnego z białym serem -sałatka warzywna z białym serem i kromeczka chleba hej Weronika, po ile kubkow/filizanek dziennie pijesz ? pozdrawiam was serdecznie p.s. Basia , koniecznie kup baterie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
to wyzej to ja PUERHKA :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 45
Baterie kupione, herbata zaliczana ( kolejne 4 kubki ) waga pokazala 67,3 tak że myślę że nie pomyliłam się z tą waga. Na czczo byłoby z 67 kg. Moje dzisiejsze menu : 7 kubków herbaty 2 kubki czarnej kawy 2 wieloziarniste bułki Serek wiejski Miska zupy pomidorowej Kawałek pizzy z kurczakiem Garść fistaszkow Nazbierało się. .... Mam nadzieje że jutro będzie lepiej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 45
Z tym jedzeniem może byłoby nawet ok , gdyby nie to ze wieczorem zjadłam zupę, serek i orzechy. Prawie wszystko na raz. Tragedia! Muszę nad tym popracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
Basia pociesze Cie, u mnie tez kiepsko. kawa z mlekiem jajecznica z dwoch jajek i kromeczka chleba banan warzywa na patelnie duze opakowanie+ kilka krewetek dwie cieniutkie kromki chleba ciemnego z bialym serem chudym kakao czerwona herbata i 2 kubki pokrzywy Wydawalo mi sie ze jest ok, ale jak tak patrze na to ....to bylo zdecydowanie za duzo ..waga to pokaze ! juz jestem złaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 45
Kochana nie przesadzaj , nie jest to tak dużo. Za mało lepiej nie bo za chwilę od herbaty będziesz pachnąc. Wiem coś na ten temat, lepiej droga małych kroczkow. A teraz to tak jak pisałam to może być przestój, organizm się broni. Najlepiej przeczekać i będzie git. U mnie dziś waga 65, 3 no całkiem dobrze ze mnie poleciało tej wody , po pierwszym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
Hej Basia, swietny wynik, gratulacje! wiadomo ze na poczatku woda ale i to cieszy prawda ? teraz juz bedzie leciał tłuszczyk :-) :-) ja niestety mialam racje co do mojej wagi, dzisiaj pokazała 59,3! szalenstwo..ale czulam ze tak bedzie, zawsze tak mam jak zjem za duzo warzyw, tak jakby zatrzymywały mi wode w organizmie no i pewnie tez solą:-) Przymierzyłam dzisiaj spodnice ktora jakis czas temu odłozylam do oddania dla kogos bo byla za mała i... dopielam sie ! nie wyglada idealnie ale bardzo mnie te ucieszylo . Mam wrazenie ze wizualnie jest lepiej ale cyferki szaleją... nie wiem o co chodzi do konca ale nie poddaje sie. nadal pije herbate i zamierzam robic brzuszki wieczorem! nie wiem ile, tyle ile dam rade. codziennie bede robic kilka wiecej. A jak waga nie bedzie spadac przez najblizszych kilka dni to dołoze bieganie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERKA
A i jeszcze jedno.... W niedziele nie bede mogla trzymac sie za bardzo diety bo mam wyjazd rodzinny. Niestety nie bede mogla pic herbaty w ciagu dnia, tylko rano przed wyjadem i wieczorem po powrocie A jesli chodzi o jedzenie to wybiore cos "delikatnego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 75 kg
hej nie pisalam od tygodnia bo duzo pracy ale juz jestem niestety sie nie zwaze bo jestem w trakcie @ ale wiem ze chudne po cm czuje sie lzejszaq o conajmniej 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ! Happy day! Waga w dół ! Mam dzisiaj moc ... zobaczymy jak długo :-) hahah wczoraj pisałam ze zaczne biegac jesli waga nie pojdzie w dół ale postanowilam nie czekac , załozyłam trampki ( tak, tak trampki na mroz) i pobiegłam przed siebie :-) nie ma na co czekac . Kiedys uwielbialam biegac, teraz mam male dziecko i ciezko bylo czasowo bo praktycznie ja sie nim zajmuje 24 /7 ale udało sie !! Nie był to moze maraton bo króciutko ale nie chcialam dzisiaj miec zakwasów i sie zniechecic ! Powiem wam ze wrocilam do domu mega zadowolona zmeczona i zmotywowana a tego mi brakowało w ostatnich dniach! Moje wczorajsze menu : - kawa z mlekiem -kromka chleba i jajecznica ( chyba nie pamietam !!!!! :-) ) -jogurt jogobella -serek wiejski z pomidorem, kromką chleba ciemnego i 2 plasterki poledwicy sopockiej - 1 schabowy w panierce ( tak mi smakował, nie moglam sie powstrzymac ) koło 18.00 pozniej juz nic nie jadlam , tylko herbata rozbilam brzuszki i biegałam waga startowa: 60,5 waga po IV : 59,0 waga po XVI dniu : 58,5 :-) :-) :-) hurrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
Hej dziewczyny ! Happy day! Waga w dół ! Mam dzisiaj moc ... zobaczymy jak długo usmiech.gif hahah wczoraj pisałam ze zaczne biegac jesli waga nie pojdzie w dół ale postanowilam nie czekac , załozyłam trampki ( tak, tak trampki na mroz) i pobiegłam przed siebie usmiech.gif nie ma na co czekac . Kiedys uwielbialam biegac, teraz mam male dziecko i ciezko bylo czasowo bo praktycznie ja sie nim zajmuje 24 /7 ale udało sie !! Nie był to moze maraton bo króciutko ale nie chcialam dzisiaj miec zakwasów i sie zniechecic ! Powiem wam ze wrocilam do domu mega zadowolona zmeczona i zmotywowana a tego mi brakowało w ostatnich dniach! Moje wczorajsze menu : - kawa z mlekiem -kromka chleba i jajecznica ( chyba nie pamietam !!!!! usmiech.gif ) -jogurt jogobella -serek wiejski z pomidorem, kromką chleba ciemnego i 2 plasterki poledwicy sopockiej - 1 schabowy w panierce ( tak mi smakował, nie moglam sie powstrzymac ) koło 18.00 pozniej juz nic nie jadlam , tylko herbata rozbilam brzuszki i biegałam waga startowa: 60,5 waga po IV : 59,0 waga po XVI dniu : 58,5 usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif hurrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
Hej dziewczynki, U mnie dzisiaj pobiegane,brzuszki zrobione i w nagrodę lampka wina! Ciekawa jestem jutrzejszego ważenia ale dzisiaj usłyszałam że bardzo schudłam i sama widzę po sobie więc mnie to podbudowalo ! Wydaje mi się że przy piciu herbaty efekty na wadze nie są aż tak widaczne jak te wizualnie! Jestem bardzo zadowolona z wyglądu mojego brzucha a tak na prawdę n Belg dopiero dwa tyg picia herbaty ! Nie mogę się doczekać jak zobaczę 58.00 ! Będę bardzo szczęśliwa !! Trochę boję się jutrzejszego dnia bez herbaty ...Nie chcę nigdzie jechać tylko zostać w domu i Pić Czerwoną Herbatę hehe Miłego wieczorku kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tej herbaty dziennie wypijacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat ma dwie strony rusz zupę i przeczytaj ! WSZYSTKO JEST NAPISANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak inteligentna odpowiedź , a zwłaszcza jeśli ZUPĘ trzeba ruszyć żeby się dowiedzieć !!! Dzisiaj nie ma w moim jadłospisie zupy to się nie dowiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
Hej kochane,ja właśnie w drodze . Waga dzisiaj 58.5 więc jest super! Do dziewczyny powyzej: ja pije od 6 kubków minimum. Dzisiaj zebwzgledu na wyjazd dzień bez czerwonej... Zobaczymy jak będzie jutro ! Dajcie znać co u was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
Hej kochane,ja właśnie w drodze . Waga dzisiaj 58.5 więc jest super! Do dziewczyny powyzej: ja pije od 6 kubków minimum. Dzisiaj zebwzgledu na wyjazd dzień bez czerwonej... Zobaczymy jak będzie jutro ! Dajcie znać co u was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
hejka dziewczyny, przezylam wczorajszy dzien ! cały bez herbaty, był mały detoks ..ale dzisiaj juz lece od rana na herbatce :-) stawiam sobie cel wg mnie mało realny ale niech bedzie, bede miala wiekszą motywacje! 57 kg do 14 lutego ! myslicie ze dam rade ?? wczoraj nie biegalam bo wrócilismy pozno ale dzisiaj leeece !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
Witam, wczoraj pobiegalam a dzis sype snieg wiec chyba sie nie uda ale to nic , porobie brzuszki :-) zaglada ktos tu jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
kolejny dzien przede mna. Nie podaje wagi bo cos szaleje, musze chyba kupic nowe baterie bo w ubraniu waze tyle samo co bez wiec chyba wina starej baterii albo waga sie psuje, dzis wymienie baterie i zobaczymy . u mnie nadal dietka i herbata, wczoraj nie biegalam bo zasypało nas sniegem . Dzis tez nie zapowiada sie abym mogla wyjsc pobiegac , ale zobaczymy . waga po IV : 59,0 waga po XVI dniu :58,5 waga 2.02.2017: ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Onaszczuplejsza
Ja zagladam codziennie z ciekawości ;) jestem "uzalezniona" od czerwonej herbaty :) pije codziennie od prawie 3 miesięcy! Waga 7listopad 2016 74,5 dziś 63.4 nie wiem czy to zasługa herbatki czy odstawienia cukr****leba i ogólnie zmiana nawyków na lepsze,ale efekt jest! Herbatkę pije bo lubię! Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc Onaszczuplejsza, Miło ze tu zaglądasz , a jednak ktos podgląda moja walke z "kilogramami " gratuluje wyniku ! swietnie ci idzie! a powiedz mi prosze jaką herbate pijesz i ile kubków ? ja z lidla z cytryna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
ro wyzej to oczywiscie ja , tylko jak zawsze zapomnialam wpicac moj nick , musze sie zalogowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Onaszczuplejsza
Piję herbare big active z cytryna. 5-6 kubków dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
hej, Onaszczuplejsza- ja tez od dzisiaj pije Big Active i to w dodatku lisciastą bo wysłałam męza na zakupy i taką tylko znalazł :-/musze pózniej przez sitko przelewac ...ech ale do rzeczy ! waga niestety znowu zrobila sobie postój ale ok, moze takimi skokami dojde do celu ! powiem wam ze 59 to jest moja waga sprzed ciazy moze dlatego tak ciezko mi ja zbic, pamietam ze to własnie byla moja magiczna granica z ktorej przekroczeniem byl problem ! od dzisiaj wprowadzam kilka zasad : -kolacja 20.00 - 20.30 ( chodze spac najwczesniej 23.30 ) -jem co 3-4 godz ! -ograniczam sól!!! -robie brzuszki dzis 50 i kazdego kolejnego dnia+ minimum 10 chyba ze dam rade wiecej ! Moim celem jest 57,5 do 14 lutego!! WAGA : 12.01.2017----> 60.5 02.02.2017----->58.7 03.02.2017----->?? 04.02.2017----->?? 05.02.2017----->?? 14.02.2017------?? ( 57.5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Dziękuję Fili! To bardzo miłe! Ja za Ciebie też trzymam kciuki i wierzę że uda się nam ! Uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×