Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PUERHKA

czerwona herbata TEST NA ZYWO

Polecane posty

Gość PHUERKA
PODSUMOWANIE MIESIĄCA Hejka, wczoraj minał miesiąc mojego dietkowania, wynik jak dla mnie super ! waga -3,6, w obwodach nie wiem bo niestety sie nie mierzylam. Przede mną jeszcze dwa kilogramy. jestem takze po tygodniowej diecie grejpfrutowej, która zamierzam kontynuowac bo bardzo lubie grejpfruty, są małokaloryczne i sycące wiec trzymam sie tego. moge powiedziec ze obylo sie bez większych wpadek. Raz zjadlam ciasto, raz ciasteczko i chyba dwa cukierki ale to juz bylo chyba przedwczoraj. Odnosnie cwiczen, to delikatnie i chwilowo nie biegam bo pogoda nie za bardzo sprzyja. A i zapomnialam o czyms. Wczoraj mąz wrócił z pizza po 21...i zjadlam trzy male trojkąciki, przezylam, nie przytylam jest Ok :-) Mój plan na kolejny miesiąc : - kontynuuje czerwoną herbate - grejpfruty - witamina d -magnez -chrom ( dopiero kupie ) - pewien specyfik : ( dopiero gdzies od polowy tyg. ) Zycze sobie i wam powodzenia ! WAGA : 12.01.2017----> 60.5 02.02.2017----->58.7 03.02.2017----->58,6 04.02.2017----->58,5 05.02.2017----->58,4 09.02.2017---->57,4 11.02.2017---->56,9 13.02.2017------56.9 cel I----->56.00 cel II---->55,00 cel III---->utrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Dzien dobry! U mnie znowu -100g... wazne ze do przodu! wczorajsze menu : kawa z mlekiem jajecznica z dwoch jajek grachamka z serkiem smietankowym jgobella salatka warzywna z bialym serem +grej WAGA : 12.01.2017----> 60.5 02.02.2017----->58.7 03.02.2017----->58,6 04.02.2017----->58,5 05.02.2017----->58,4 09.02.2017---->57,4 11.02.2017---->56,9 13.02.2017------56.9 14.02.2017------56.8 cel I----->56.00 cel II---->55,00 cel III---->utrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Dziewczyny, pieklam wlaśnie babeczki z jagodami i postanowilam przetestowac muffinki z chleba tostowego.I powiem wam ze są mega pyszne !! nie robilam wg żadnego przepisu tylko w jednej komorze blaszki na mufinki ,posmarowalam delikatnie masłem, wyłozylam chleb tostowy( scielam krawedzie z niego ) i dalam kurczaka , cebulke ser zółty i pieklam razem z moimi babeczkami 20 minut 200 stopni . Wyszlo super !! zjadlam ją na gorąco z keczupem ! Na wieczór zrobie bogatszą wersje: pieczarki, kurczak, kukurysza, papryka, ser i do tego podam z sosem czosnkowym i ketchupem . uwazam ze to swietna przegryzka i fajne jest to ze mozna tam praktycznie dac do srodka wszystko ser feta, bekon, jajko ,tunczyk,losos .... gotowe babeczki sa chrupiace, mozna przewiązac je szczypiorkiem itd. Musze zapisac ten przepis i na pewno wykorzystam nie raz ! Mam nadzieje ze spróbujecie bo jest szybkiei pyszne ! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Hejka, wczorajsze menu : -kawa z mlekiem -byłka z serkiem smietankowym -3/4 torebki ryzu - jedna mufinka z kurczakiem -jogurt - kilka muffinek z kurczakiem i sosem czosnkowym + lampkawina +grej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz podac nazwe tej herbaty, bo czerwonych jest masa na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PHUERKA:) no piękny Twój jadłospis !!! Ja dziś z aktywności Aqua aerobik cała godzina i pierwszy dzień z 30 wyzwania na ćwiczenia z brzucha a i najważniejsze - NIE podjadałam pomiędzy posiłkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Hej Fili, Jadłospis nie był idealny ale mogło być gorzej:-)od czasu do czasu można :-) Ale powiem ci ze nie wpłynęło to na moją wagę a te babeczki są pyszne więc super! Juz się nie mogę doczekać kiedy przyjdą do mnie moje " specyfiki" i przyniosą efekty:-) A jak Tobie mija dziej na dietce niskoweglowodanowej? Możesz mu podać twój przykładowy jadłospis ? Tak z ciekawości.. Buziaki! Gość- ja pije każdą czerwona herbatę,najczęściej kupuje w lidlu,nie pamiętam jak się nazywa ale jest tam tylko jedna Wczorajsze Menu Kawa z mlekiem Serek wiejski z cebulką Bułka pełnoziarnista z serkiem ,wędlina i papryką Jogurt Sałatka ze świeżych warzyw z serem białym Grejpfruty + herbata Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
P.s. Fili,jeśli chciałabyś wtprubowac moich babeczek to zamiast chleba na dnie foremek możesz położyć szynkę!i będzie zgodnie z dieta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
hejka, jutro rano sie zwaze, dzisiaj nie mialam rano dostepu do wagi bo nocowalam u mamy Wczoraj zrobilam ciasto które sobie obiecalam jak schudne do 58! w koncu zrobilam, bylo pychaaa. Wczorajsze menu : kawa z mlekiem serek wiejski ciasto kawaleczek miesa z sosu banan 3 babeczki z kurczakiem + grej + herbata oczywiscie Nie moge doczekac sie jutrzejrzego poranka , dam znac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PHUERKA a może się przeniesiesz do mnie bo chyba test skończony co ? no do tematu chcę schudnąć - została nas dosłownie garstka do zliczenia na jednej ręce. Decyzja oczywiście należy do Ciebie i każda zostanie uszanowana. U mnie bez szału. Co do nagrody to ja często je sobie robię ale nie ciasto - kiedyś tak robiłam i niepotrzebnie się później męczyłam bo waga podskakiwała i od razu się tęskniło - ja nie mogę jeść białej mąki bo tak mi apetyt rośnie, że szok. Ja w nagrodę kupuję sobie perfumy bo uwielbiam ostatnio w nagrodę na trwanie w diecie kupiłam odżywkę do rzęs. Co do diety to trzymam się dzielnie :) jem mięso, rybę warzywa z niskim indeksem glikiemicznym, jajka, olej z oliwek i próbuję oleju z kokosa a dziś była kawa z olejem kokosowym brokuły gotowane z mięsem gotowana pierś z kurczaka i będę jeść jeszcze sałatkę coś ala grecka tylko bez fety z jajkiem gotowanym i trochę kurczaka, pomidor, ogórek, awokado, rzodkiewki, cebula, oliwki , pestki słonecznika. Staram się trzymać ZERO podjadania między posiłkami i jest ok i pilnuję się aby w kuchni niczego nie kosztować jak dla dzieci gotuję i karmię. Dziś już karmiłam pierogami ruskimi i nie dokończyły jednego to kiedyś bym wzięła tego kęsa bo pierogi pyszne mama moja robiła , później mi dawałam świeżą mięciutka bułkę pszenna ale dałam radę :) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
hejka Fili , Dzieki za zaproszenie! jesli inne dziewczyny nie bedą mialy nic przeciwko to ja bardzo chetnie ! W takim razie dzisiejszy wpis juz na nowej stronie. Jesli jest ktos chętny jeszcze to zapraszamy prawda Fili ?? http://f.kafeteria.pl/temat/f12/chce-schudnac-p_6696046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×