Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy pracuje ktos z was w szkole w UK jako nauczyciel

Polecane posty

Gość gość
Penney's? Pierwsze słyszę. Co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos cos napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.01.21 Przeciez oni w uk maja tylko penneys i louis vutton dla biedotysmiech.gif co innego w pl gdzie sa bazary gdzie jest w ch!uj do wyboru xxx Od razu widac ze troluje ktos kto w UK nigdy nie byl. Zle wygooglowales. Penney's jest w Irlandii. Jak widac angielskiego tez nie znasz bo prostej ninformacji nie rozumiesz. Pozdrowienia dla autora -- na pewno bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby pracowac w Angli jako nauczyciel w szkole publicznej, musisz miec QTS (qualified teacher status). Osoby ktore studiuja w UK musza najpierw miec degree, a pozniej zrobic roczny trening podyplomowy, lub od razu studiowac BEd z QTS (3 lub 4 lata). Nie wiem, czy studia z PL wogole sa brane pod uwage. Wszystkie informacje znajdziesz tu (a jesli konczylas studia w PL to najlepiej do nich zadzwonic i zapytac): https://getintoteaching.education.gov.uk/explore-my-options/teacher-training-routes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci w szkolach sa rozne. Bardzo wiele zalezy od szkoly. W UK nie ma rejonizacji, i rodzice moga sobie szkole wybrac. Efekt jest taki, ze w jednych szkolach dzieci sa ok, grzeczne i zdyscyplinowane, a w innych wiekszosc jest trudna do ogarniecia. Mozna sobie zawsze sprawdzic catchment area danej szkoly, a pozniej sprawdzic statystyki dla wybranych obszarow. Z nich mozesz mniej wiecej ogarnac, z jakich rodzin sa te dzieci. Ofsted rating tez duzo mowi o szkole. Do pracy jako asystent nauczyciela nie potrzebujesz zadnych kwalifikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studia w Polsce sa brane po uwage. Czasami sie slyszy ze polski dyplom tutaj nie jest nic nie wart. Wyslalem papiery do odpowiedniej instytucji i otrzymalem numer QTS. Zarejestrowalem sie w kilku agencjach i generalnie chwalono mnie. Brakuje mi jeszcze kilku rzeczy do skompletowania dokumentacji w agencjach. W jednej agencji nie akceptuja referencji z obecnego miejsca pracy. I mam problem - nie mam skad wziac referencji. Chca takze zaswiadczenie o niekaralnosci z Polski. Zazwyczaj o to w UK nie pytaja. Wyrobilem sobie DBS - trwalo to prawie 2 mce. Wyglada na to ze pracy jest sporo. Mam obawy zwiazane z jezykiem i zachowaniem dzieci. Ale co mam do starcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze temat - moze ktos cos dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skompletowalem juz wszystkie dokumenty: DBC etc Moge zaczac pracowac w szkole, tylko to bylby skok na gleboka wode. Czy ktos z was tak zaczynal? Poza tym nie czuje sie silny w angielskim specjalistycznym, w moim przypadku chodzi o geografie. Ofert nadal jest sporo, Szukaja do pracy od wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielski specjalistyczny to naprawde nie jest taka filozofia. Skoro wszystkie zrodla (w towim przypadku podreczniki do geografii itd beda w tm jezyku to slownictwo ci samo wejdzie do glowy. Pamietam jak wiele lat temu przed rozpoczeciem studiow filologicznych panikowalam, ze jak to, historia, literatura i jezykoznawstwo wykladane po angielsku? Jak to ogarnac? Tymczasem sluchasz pierwszego wykladu i wszystko rozumiesz, bo wszystko jest w kontekscie. I w twoim przypadku bedzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cvv cxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktos jakies doswiadczenia w tym wzgledzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×