Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość23

Zaprosiłem nieznajomego aby w*****ał moją dziewczynę

Polecane posty

Gość gość23
Potrzebujesz ostrego sexu napalonych facetów którzy będą ****** Cie do konca jak szalency aż w końcu zaleją Twoja cipke. Skąd jesteś. Chętnie bym to zrobil żeby tylko Cię zaspokoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez potrzebuje ostrego najlepiej na dwa baty bzykania ach juz mam mokro a on spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowka22
A ja przez seks z dwoma na raz, dziś nie potrafie czerpać przyjemności z normalnego seksu. Choć w zasadzie nie wiem czy to przez to, czy przez że facet z którym wtedy chodziłam bym ogromnym zboczuchem i miał mnóstwo szalonych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Kujaw, nie miałam nigdy dużego penisa w sobie, a chyba tylko taki by mi dogodził. Od wczoraj mam mokrą cipkę, mimo że sobie dogodziłam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymysły marzycieli z fiutkami 10 cm jakich większość w Polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mam więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiterPan
Gosc23 - Kobieta nie musi sie odwdzieczac obciagajac, widzisz sa faceci ktorzy maja czym p******ic i ******ie jest dla nich nagroda. Ale ty widac masz powazne kompleksy. Kiedys fantazjowalem o seksie grupowym ale z wiekiem minelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaolciaolcia
Ja znam pannę co uprawiała seks z 3 naraz i to nie były fantazje tylko to robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkosc
Ja tez szczerze mysle, ze tacy jak autor ma kompleksy zyciowe, moze ma cienkiego? Jak chcesz, zeby pana piszczala to zrob jej minete. Bedziesz mial obciaganie, watpie ze ktos potrzebuje twojej smiesznej paleczki. No ale jak sie ma czym, to nie pisze sie takich rzeczy. No ale... trzeba miec odpowiedni sprzet :). Pozdrawiam wszystkie slodkie c**eczki, uwielbiam was pukac :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×