Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

związałam się z factem 15 lat starszym rodzina sie ode mnie odwróciła

Polecane posty

Gość gość

Mam 27 lat od kilku miesięcy jestem z mężczyzną 15 lat starszym, który od 7 lat jest rozwiedziony, dzieci nie ma. Moi rodzice ze mną nie rozmawiają, siostra tak samo, uważają że marnuje przy nim życie i swoje najlepsze lata i przynoszę wstyd rodzinie. Ja go kocham i nie potrafię zrezygnować z tej miłości. Dlaczego oni nie potrafią tego zrozumieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również miałam ochotę na dużo starszego. Będąc z chłopakiem zezwolił na trójkąt z jego udziałem. Był prawie trzydzieści lat starszy. Seks cudowny ale co do stałego związku to nie. Teraz jesteśmy z chłopakiem malżeństwam. Mąż chciał by powtórzyć taki trójkąt z dużo starszym ale ja nie chcę pomimo że są lepsi dużo starsi w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalas jakis czas temu ten sam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście uważam, że nieważne, czy facet jest starszy czy młodszy - najważniejsze jest łączące ludzi uczucie. a rodzinie po prostu powiedz, że jest ci przykro, że nie akceptują twoich wyborów - a tym samym ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze w 19 wieku małżeństwa z różnicą powyżej 20 lat nie robiły na nikim wrażenia.Teraz w dobie gender wszystko oprócz normalności jest cool!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dziadek był też o 15 lat starszy od babci i wytrzymali z sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×