Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarządać podwyżki

Każdy polak powinien iść jutro do pracy i zarządać podwyżki

Polecane posty

Gość gość
nie wiem jak o wygląda z waszej perspektywy ale wy kooorfa nic nie zarabiacie debile. najwiekszy dochód jaki możcie osiągnąć to zwolnienie w uczestnictwie tachania kamiennych bloków na budowe piramidy tak wam sie tylko wydaje ze to jest jakiś dochód. a wydaje sie wam tak bo nie macie wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyście mieli mózgi i umieli liczyć to by wam wyszło że jedyne co osiągneliście to wzrost wydajności globalnego przekrętu. co żescie tkiego zarobili? milion dolarów? i co z nim zrobicie? powisicie se go scianie oprawionego ramke zeby pokazyać go wnukom? to jest waszym zdaniem wykazywanie zysków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albobedziecie sie chwalili że nie musieliście zapiertalać z innymi brudasami jako fizol?to jest kooorfa zysk? że pozwolili wam siedzieć dooopami na jajach i obracać zdesperowane emigrantki? ZYSK? biznesmeni? jaja se robita kooorfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze macie głowe do interesów żd wpiertalacie kase gooofno warte towary luksusowe, że wam sie na banie rzucił darwwinizm społęczny? gdzie tu jest jakiś obiektywny zysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja tu widze same straty zarówno dla was jak dla reszty. nawet jeżeli macie tak wąskie horyzonty ze przeliczacie wszystko na c***ja warta kase to jak dobrze policzycie to wam wyjdzie że najdalej w trzecim pokoleniu wsze "przedsięwzięcie" zbankrutuje. wpiertoli was inflacja recesja, podatki a w najgorszym przypadku głodni pracownicy zrobią se z was grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rczej z waszych przytępawych bachorów któym sie bedzie wydawało że królowa brytyjska to przyjaciel rodziny od 300 pokoleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zakończenie przypomne że zwolnienie z wuefu nie jest równoznaczne z wcieleniem do włądz szkoły ani nie uprawnia do marszczenia gruchy w dziwewczęcej szatni pod zuyte tampony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracodawcy kooorfa. ja piertole dobrze że was mamy bo bymy sie zanudzili na śmierć z tego dobrobytu i nudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy końćzyliście jakies uczelnie albo kursy? nie powiedzieli wam, ze gdyby ten system był tak skuteczny jak wmawiaja ludziom to juz dawno nikt nie musiałby nic robić? a wam sie wydaje że im wiecej inni robią w stosunku do was to jest to zysk. ja nie wiem kooorfa po cichu liczyłem, że wśród prywatnych przedsiebiorców znajde jakąs bratnią dusze ale widze że kooora kołek na kołku kołkiem etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście tacy tępi że wam sie nygustwo piertoli z zyskiem. nie tędy droga. mam nadzieje że jak mi wreszzcie przejdzie nygus to będe na swojej drodze spotykał samych takich partaczy jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanio sie was kupi dolutuje sie jakąś diode sprzeda trzy razy drozej. nie powinno być problemów w negocjacjach bedzieta hulali z radości w góre jak adam małysz pod wiatr na mamuciej skoczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam propozycje: ww trakcie wyskakiania bez spadochronu z samolotu na wysokości 5 km kopnijta tego przed wami w dooope. jak bedzie spadał szybciej od was tzn, że macie zysk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwestia kopania go w trakcie lotu jest już bardziej skomplikowana matematycznie. koleś może zacząć machać łapami zwiększyć opór albo po prostu miec duze dziurki w nosie. wtedy wasze zyski paradoksalnie spadną:D co prawda możecie mu wymownym gestem pokazać kierunek dominującej siły ekonomicznej w tym układzie a nawe próbować go kopnąć w dooope ale może sie to skończyc w nieprzewidywalny sposób:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie łamcie sie jak złapiecie jakis prąd wstępujący to przez pare minut bedziecie prawdziwymi orłami przestworzy. koleś bedzie jepał roowno w dół a bilans wykaże ogromne zyski. powodzenia bracia biznesmeni i pracodawcy. oby wam wiatr sprzyjał a bociany nie wybijały was z obranego kursu na sukces;)...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najdalej za dwie dekady was zwiną co do jednego przy spadajacym euro. albo może zrobią to jakoś inaczej. tak czy siak jak nie jesteście w tej właściwej kompani braci to radziłbym wam powoli zwijac interesy zanim zrobią to za was. to przegrana sprawa. nie ratujcie tego bo i tak wam to zabiorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecej wam radził nie będę. w kolejce dłużników są jeszcze państwa użyją ich żeby was wyjepać bez mydła. zczyna sie nowa era. najpier rzeba zebrać plony, później nawieść zaorać albo odwrotnie już nie pamiętam. a każdy jeden cwaniak na górze będzie miał w głebokim poważaniu wasz status społeczny pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czego szczrzycie zęby? ze wam emigrantównaganiają? uważacie ze te róznice to jakiś zdrowy naturalny mechanizm ekonomiczny? weta kooorfa sie za co innego bo wam móie że bedziecie ciężko płakac. zajmijcie sie rękodziełem albo kopaniem rowów wtedy nie będzie tak bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myślicie że ktoś was tak lubi że wam na włąsny koszt sprowadza polaczków i ciapatych? tzn nie na własny tylko na wasz ale z ich punktu widzenia to jest wydatek czyli inwestycja. i z pewnością nie chodzi im o to żeby za wami kooorfa ganiac z urzedem skarbowym po całych wyspach jełopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta niedługo sie wam to ujepie i bedzieta wpław zapiertalać byle bliżej bidy. czy takie pojęcia jak analizowanie skutków decyzji tzw politycznych w kontekście waszej przyszłości ekonomicznej albo coś w ten deseń sa wam znane? nie? kameroon to kreny świetego mikołaja tyle ze odrotnie bo lubi dostawać prezenty? sciepneliśta sie? wy kooorfa idioci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn tera chyba urzeduje jakiś inny krewny świetego mikołaja. nie śledze tego zbyt regularnie. a i tak wiem 10 razy więcej od was poczynając od prawidłowej definicji pojęcia zysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie imiona wszystkich renifeerów?:D jedno znacie napewno macie je w dowodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasze dzieci wiedzą że jesteście reniferami?:) a mówiliście im już że te kttóre złamią nogę ida na mięso? w dodatku cała resza musi je dotachac do masarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zareagowały? ucieszyły sie że sie tak poświęcacie dla utrzymania bozonarodzeniowej atmosery w społeczeństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie? a w ogóle potrafią sie jeszcze z czegokolwiek cieszyć mając takich buraków za ojców? rozpieszczacie ich czy trzymacie krótko? etos zwycięzcy czy cięzkiej pracy na sukces? nie otpiertoliło im jeszcze? pewnie nie to wychodzi masowo po paru pokoleniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy tyle czasu nie macie czyli jest nadzieja dla waszych pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piertole co za zoo. spiertalam stad do lunaparku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 2 godziny "madrosci" ktorych nikt nie przeczyta hehe lepszy przyglup od bingola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha może pan z góry powie nam jakiego ma dilera? Nie czytałam wszystkiego ale powiem tak : my w nocy śpimy, uprawiamy seks lub imprezujemy. Ty natomiast piszesz wypracowania na kafe. Kto tu jest prawdziwym nieudacznikiem heh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wiemy wsyacy dobrze, że nikt Ciebie nie chcę, jesteś samiutki i dlatego piszesz, że jak ktoś ma męża to mu d**y daje bo inaczej nie jest w stanie sam sie utrzymać." lepiej byc "samiutkim" niz sie uzerac z taka glupia, gruba i brzydka swinia jak ty, widac twoj posrany charakterek po tych gownach co tu wypisujesz :D pasujecie do siebie z bingolem idealne. Para polaczkowych polglowkow BUAHAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy tam powyzej imprezowocze hehe, rvchajta sie jak najwiecej i zrobcie jak najwiecej "pociech" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×