Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 5raz

nie wystapilam o 500plus ale chyba jednak złoże podanie...

Polecane posty

Gość gość
a kuźwa osoby mające jedno dziecko i dochód 801 zł już nie dostają 500+, bo dla pisowców są za bogate, chyba te pisowce tworząc tą ustawę myślały dolną częścią ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.38 jak gdzie? W pierwszym.poscie. Jakby autorka miała ponad 30000 na miesiąc to rozumiem ze moze uwazac się za powiedzmy bogaczke ale ma polowe mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie autorka się chwali ze jest bogaczka? napisała ze dobrze się jej powodzi. ja z mężem zarabiamy łącznie ok 7-8 tys, mamy 2 dzieci i też nie biorę tej daniny. nie glosowalam na PiS, nie podoba mi się to co robią i nie potrzebuje ich kiełbasy wyborczej. mamy swój dom, dwa auta, trochę gotówki na koncie. nie narzekam i nie martwię się co będzie jeśli stracę prace. na życie idzie nam ok 3000 na jedzenie i ok 1500 na opłaty. resztę odkładamy. bogactwo to nie jest ale życie na odpowiednim poziomie już tak. a i nauczcie się czytać TO GOSC JEJ DOKUCZYL A NIE KTOŚ Z OBSŁUGI :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie widze aby autorka się przechwalała. Pisze, że dobrze jej się powodzi - tak uważa i tak pisze. Akurat wierzę, ze nie pobiera tego świadczenia. Ja też, chociaż mogę na 2 dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to strach zachodzić w ciąże,niedługo ciężarne będą palone na stosie. Ludzka zawiść, nie przejmuj się autorko,dużo zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jwst prowo, nikt zdrowy na umyśle nie robi w tych czasach 5 dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli to bezlitośnie obnazylo ogromną zawiść tego narodu, jak zwykle zresztą. Kogoś kto sam dobrze zarabia wpisy autorki o jej zarobkach w ogóle nie ruszają, a miernota oczywiście się pulta "czego się chwalisz, to wcale nie tak dużo na tyle osób" Tak się pocieszajcie, 15 koła to jest dużo, wy takiej kasy nigdy na oczy nie zobaczycie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a jak piszecie ze maz zarabia 2 tys, kobita z dzieckiem siedzi i nie pracuje ((jakies 80% babek na kafe) to taaakie zaradne, ale 15 tys na 7 osob to juz be. Wezcie sie pier... w leb. My z facetem mamy 7 tys na 3 osoby i dobrze nam sie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dochód 150 tys miesięcznie? Jakim cudem jak siedzisz przy czworgu dziaciach i piąte w drodze? Chyba że się swoimi dziećmi nie zajmujesz tylko gonisz za kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się starała wogule tym nie przejmować a po drugie te pieniądze ci się należą. Przecież program 500+ miał na celu rownież to aby było więcej Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę autorce. Mam 3 dzieci i jestem w ciąży. Nigdy nigdzie nie usłyszałam żadnego negatywnego tekstu na temat wielkości mojej rodziny, jeśli już to tylko pozytywnie, mam bardzo ładne i sympatyczne dzieci, wywołują uśmiech nawet u obcych ludzi. Dla mnie też wszyscy są mili, bardzo często przypuszczają w kolejkach itp. Nie mam pojęcia gdzie kafeterianki spotykają na każdym kroku takich bezczelnie osoby, ale to musi być ich chora, neurotyczna i paranoiczna wyobraźnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dochód 150 tys miesięcznie? Jakim cudem jak siedzisz przy czworgu dziaciach i piąte w drodze? Chyba że się swoimi dziećmi nie zajmujesz tylko gonisz za kasą. X Jeżeli laska jest grafikiem a mąż programista to i tak b.malo zarabiają jak na ta branże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj To jwst prowo, nikt zdrowy na umyśle nie robi w tych czasach 5 dziecka x dlaczego nie? stać ich to robią! są ludzie którzy marzą o gromadce dzieci. tuta nie widzę w tym nić złego...pracują, zarabiają, utrzymują a nie tak jak ta patologia co na zasiłkach siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie wierzę autorce. Mam 3 dzieci i jestem w ciąży. Nigdy nigdzie nie usłyszałam żadnego negatywnego tekstu na temat wielkości mojej rodziny, jeśli już to tylko pozytywnie, mam bardzo ładne i sympatyczne dzieci, wywołują uśmiech nawet u obcych ludzi. Dla mnie też wszyscy są mili, bardzo często przypuszczają w kolejkach itp. Nie mam pojęcia gdzie kafeterianki spotykają na każdym kroku takich bezczelnie osoby, ale to musi być ich chora, neurotyczna i paranoiczna wyobraźnia usmiech.gif" Zgadzam się z tobą. Właśnie z tego względu uważam że to prowo wyssane z palca. Ludzie hejtują na 500 +, ale tylko w necie. W prawdziwym życiu ani razu sie z czymś takim nie spotkałam, a już w restauracji coś usłyszałaś, gdzie jest wszystko sztywne jak mankiet ? Fantazja cie poniosła autorko. A już te 500 zł zostawione za niby żarcie dla całej rodziny to już poświadczyło w pełni o tym że wydumana historyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam dzieci i w sumie jedynym komentarzem na samym początku jaki mnie wprawił w osłupienie był ten , ze mąż powinien zrezygnować z pracy ahahhahaha bo mamy 500 Boże nie skomentowałam poprosiłam o przewrócenie kartki , bądź kolejny zestaw pytań :-D Ale tak żeby mi ktoś coś powiedział NIE ludzie sie nie zachowują tak prostacko i ordynarnie na ulicy jak na kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Zawiść ludzka nie zna granic.Dlaczego Pani nie wystąpiła o 500+ ludzie bardzo zamożni biorą bo takie jest prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja!!! Kto zdrowy na umysle w tych cAsach zavhodzi w 5 ciaze i nie zapewnia dzieciom przyszlosci? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie raz byłam świadkiem tego typu sytuacji, że np. idzie kobieta w ciąży z trójką dzieci, a ktoś do kogoś mówi "o zobacz 1 500 zł idzie i 500 w drodze". Albo "o zobacz 500+" itd itp. Nikt tego nie mówił do tych kobiet, ale ludzie mówili to między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama łapię się na tym, że przeliczam sobie dzieci na pieniądze jak widzę większą rodzinę. Gdybym zobaczyła Waszą rodzinę w tej restauracji to bym oszacowała, że macie darmowe 1 500 zł miesięcznie (a może i 2 000 zł) , a za chwilę kolejne 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To straszne jak 500+ podzielilo Polaków! Mam dobre koleżanki mające więcej dzieci niz średnia i ostatnio coraz częście narzekają ze spotykają się z komentarzami! To okropne! Bo dzięki takim rodzinom kiedyś ktoś będzie pracował na masę emerytów! I żadne 500+ nie miał o wpływu na decyzje moich znajomych! Autorko - przykro mi że i u Ciebie spotykają takie komentarze. Ps. Autorko złóż wniosek- W końcu to jest kasa która wcześniej rząd Ci zabrał! Im więcej zarabiasz tym bardziej dokładasz sie do tego chorego zasiłku! Należy sie i Tobie i dzieciom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja też słyszałam taki komentarz dwóch panów na przystanku pili wino marki wino i jeden zobaczył kobitkę w ciąży z dwójką dzieci BEŁKOCZĄC na głos rysiek ta to dopiero pincetek naliczy :-D no faktycznie już się bym przejęła autorytetem a jej głupiej sie przykro zrobiło :-D :-D Jedno wiem na pewno że tu siedzą inteligenci jak czytam tekst wow że ktoś przelicz dzieci rany naprawdę 1 =500 2=1000 3=1500 itd. chwalą się że liczyć potrafią naprawdę wyczyn na miarę stuleci . A liczą tylko te biedne i umysłowo i kasowo bo bogaty i mądry co ma etat ma w d***e bo to 500 go po prostu nie urządza Taki Rychu na wina przeliczy a trąba zamiast mu coś powiedzieć to łeb podkula i ucieka jak zbity pies :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma 2 tys na osobę..niektóre rodziny (7 osob) mają dwa tys na wszystkich... Właśnie z 500 plus a nie z zarobków... Ciężko mi uwierzyć, że to nie prowokacja no ale jesli prawda, to szanuje takich ludzi. 500 plus moglibyście brać chociażby żeby przeznaczyc na cel charytatywny, bo tak to na co one ida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 3 dzieci i to było 2 lata temu, syn poszedł do 1 klasy liceum,pierwsze zebranie cos o dzieciach mało było mam i luzna rozmowa i powiedziałam ze mam jeszcze 11 letnie blizniaczki to ta wychowawczyni boże to ile pani tych ma dzieci, ona ma jednego dorosłego syna, -tak że w tych czasach gdzie przewazaja jedynaki niektórzy ludzie dziwia sie nawet na 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno wiem na pewno że tu siedzą inteligenci jak czytam tekst wow że ktoś przelicz dzieci rany naprawdę 1 =500 2=1000 3=1500 itd. chwalą się że liczyć potrafią naprawdę wyczyn na miarę stuleci . xxx o zbyt bystra to i ty nie jesteś, skoro nie skumałaś o co chodzi. Widzę 3 dzieci: myślę sobie 1500, widzę dwoje myślę 1000zł. A przed 500+ widziałam dwoje dzieci i myslałam dwoje dzieci, widziałam troje myślałam troje. Nie kojarzyłam ich z pieniędzmi. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 3 dzieci i to było 2 lata temu, syn poszedł do 1 klasy liceum,pierwsze zebranie cos o dzieciach mało było mam i luzna rozmowa i powiedziałam ze mam jeszcze 11 letnie blizniaczki to ta wychowawczyni boże to ile pani tych ma dzieci, ona ma jednego dorosłego syna, -tak że w tych czasach gdzie przewazaja jedynaki niektórzy ludzie dziwia sie nawet na 3 dzieci ------ to jeszcze raz ja ,biore pieniądze tylko na 1 dziecko, gdyz starszy syn skińczył 18 lat w maju, przekraczam magiczne 800zł. o kilka zł. dosłownie na pierwsze dziecko tak że mam tylko 500zł. --i przepraszam to było 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" A przed 500+ widziałam dwoje dzieci i myslałam dwoje dzieci, widziałam troje myślałam troje. Nie kojarzyłam ich z pieniędzmi. Rozumiesz?" Rozumiemy. Dałaś PISOwi wyprać sobie mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie rozumiem jakim cudem kiedyś widziałaś dzieci a dziś k***a widzisz chodzące pięćsetki no ja p*****le :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha czyli dziecko dziś to już nie jest dziecko tylko PIĘĆSETKA Boże Ty widzisz i nie grzmisz :-o Myślisz że tyle warte jest dziecko i każda matka teraz będzie tylko dlatego rodzić i zachodzić w ciąże Ja się zastanawiam nad tym czy niektóre tu osoby posiadają rozum ?? baaa bądź MÓZG Liczcie dalej te piencetki powodzenia :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w pierwszej ciąży i raz usłyszałam : "500 plus działa"... Nosz k******. Nawet na 500 plus się nie łapiemy. Aż strach planować drugie jeśli program długo się utrzyma. Dalsza ciotka mojego męża powiedziała: "jeszcze 500 plus wpadnie to będziecie mieć fajnie ". A my mówimy, że się nie zalapiemy, a ona : "to aż tak dużo zarabiacie?" :o czy więcej niż 800 na osobę z dwóch wypłat to takie wielkie zarobki? Jakbysmy mieli poniżej 800 to poczekalibysmy z dzieckiem a nie liczyli na 500, a jak zabiora to zęby w tynk... Ludzie chyba nas mierzą swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym nie wiem czy z dwóch wyplat da się miec mniej niz 2400 na 3 osoby, wystarczą już dwie najniższe krajowe i się przekroczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×