Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 5raz

nie wystapilam o 500plus ale chyba jednak złoże podanie...

Polecane posty

Gość gość
No ja na 2 tysie muszę pracować pół miesiąca, a niektórzy mają to za rozmnażanie. Nie jest to wkurzające? Jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.15 ja na dwa tysie muszę pracować miesiąc... I co mam powiedzieć? Inni dwa miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślałam że jak się zachodzi w ciąże to trzeba mieć stosunek Penis +pochwa z wytryskiem do środka i wtedy ewentualnie się udaje i to działa a nie 500 plus Nie słyszałam żeby 500 plus zapłodniło :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No ja na 2 tysie muszę pracować pół miesiąca, a niektórzy mają to za rozmnażanie. Nie jest to wkurzające? Jest! Wiesz co mnie wkurzają takie osoby jak Ty które mają taki marginalny dochód , trzeba się było uczyć i dążyć do tego żeby zarabiać tyle co autorka , ona daje radę plus wychowuje gromadę dzieci więc kto według Ciebie ma większy wkład w społeczeństwo A poza tym mądralo jak uważasz , że nie powinno sie pomagać kobietom i matką to wyprowadź się na pustynie tam będziesz sama sobie panem i władcą A i dodam , ze ja z mężem mamy firmę cateringowa obydwoje jesteśmy po technikum gastronomicznym mamy czworo dzieci i zarabiamy oraz płacimy spore podatki WIĘC JAK JA DLA CIEBIE JESTEM PATOLOGIĄ KTÓRA BIERZE KAZE ZA ROZMNARZANIE TO CHWAŁA CI ZA TO AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo was przepraszam za błędy , ale mnie czasem porusza to co czytam w necie i dzięki Bogu bo już myślałam , że jestem pustakiem bez uczuć żyjąc w obecnym świecie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tys zł na pół miesiąca to 4 tys zł na miesiąc do ręki. To jest jakieś 5,6 tys brutto. Średnia krajowa to obecnie jakieś 4,1 tys. Czy to oznacza, że większość osób w Polsce ma marginalne dochody według ciebie? Wiesz, moim zdaniem trudno powiedzieć kto ma większy wkład w społeczeństwo - ja czy matka 4 dzieci zarabiająca te 3 tys zł więcej. Tak. Matka 4 dzieci płaci większe podatki. Ale również więcej z tego budżetu wyciąga: odpis na dzieci z PIT, 500+, żłobki, przedszkola, szkoły, opieka zdrowotna, urlop macierzyński itp. A tak na 100% wkład tej matki w społeczeństwo, będzie można ocenić gdy te dzieci dorosną i zaczną pracować. Może się okazać, że będą bezrobotne, na rencie, wyjadą do innego kraju lub wręcz staną się przestępcami. Wtedy matka 4 dzieci będzie miała bardzo ujemny wkład w to społeczeństwo. Jesli chodzi o mnie, to nie uważam, że trzeba nadmiernie ludziom pomagać w wychowywaniu ich dzieci, bo każdy powinien mieć dokładnie tyle dzieci na ile go stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc jak ja dla ciebie jestem patologią która bierze kaze za rozmnarzanie to chwała ci za to amen xxx a o patologii nic nie mówiłam. nie dopowiadaj sobie. amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie , ale co to jest za pojebane forum w dosłownym tego słowa znaczeniu , to co mamy teraz dzieci powybijać bo 500 Ludzie ja urodziłam i wychowywałam bez 500 tyle czasu i nikt mi nic nie dał kopa w dupę za darmo . a i jeszcze się nasłuchałam , że sobie firmę z żarciem otworzyli to dzieci do pracy rosną biedne co to za życie , że syn 16 i córka 18 lat czasem nam pomagają Olaboga biedne dzieci TO JA JUŻ NIE WIEM JAKĄ TRZEBA BYĆ RODZINOM ŻEBY BYŁO DOBRZE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Spokojnie, nie gorączkuj się tak. Każdy by chciał coś dostawać ot tak po prostu, a nie wszyscy dostają. Wobec tego wiele osób czuje, że to nie jest sprawiedliwe, że rozdawane są państwowe pieniądze praktycznie za nic. Teraz jak człowiek widzi rodzinę z czwórką dzieci to myśli sobie, że ci ludzie mają co miesiąc co najmniej 1 500 zł za free. I co ci to robi, że ludzie tak myślą? Nic. Co złego w takim myśleniu, skoro tak właśnie jest? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khorinis
jasne, złóż. Jak dają to się bierze. Ja mam 3 szkrabów, 1500 zł co miesiąc leci na konta oszczędnościowe (specjalnie założyłam w getinbanku moje konto na 500 + :) ) i zobaczymy co za sumka się tam uzbiera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.44 masz troje dzieci i na wszystkie dostajesz? na 1 podobno się dostaje jeśli dochód nie przekroczy...a ty skoro pieniądze ida na konto oszczednosciowe to musicie dobrze zarabiać...chyba mijasz się z prada, no chyba ze praca na czarno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×