Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćp

Czy 40 latek może się zakochać w nastolatce ?!

Polecane posty

Gość gośćp

Witam ! Jako że to mój pierwszy post to postaram się napisać zwięźle i na temat :) Więc mam 17 lat i rok temu byłam na weselu gdzie wpadł mi w oko 39 letni facet ( wiem że zaraz będzie hejt , ale to nie moja wina że jestem w głupim wieku i łatwo się jest zakochać ) . Tak się składa że ja chyba też mu wpadłam w oko , bo kiedy chodziłam albo tanczylam to nie spuszczał że mnie wzroku . Cały czas wlepial we mnie spojrzenie, wtedy było mi to tak obojętne . Jak mnie pierwszy raz zobaczył to źrenice mu się rozszerzyły, haha fajnie to wyglądało. Jak szedł do łazienki to widziałam że specjalnie napiął mięśnie na plecach żeby wydawał się silniejszy . Nawet pytał się mojej ciotki o mnie tańcząc z nią i patrząc się na mnie . On jest po rozwodzie , podobno. No ale to możliwe żeby taka nastolatka jak ja zawróciła w głowie czy tylko spodobało się mu to i owo . Raz nawet przy okazji pytał się o mnie moich rodziców, do której klasy chodzę , ile mam lat itp.. No to odpowiedzieli że taki profil ..... a on że dobry kierunek wybrałam . Jak mama mi powiedziała że też pytał się o mnie to byłam zdziwiona . No ale nic z tym nie zrobię . Wiem na pewno że podobam się mu , na imprezie cały czas patrzył na mnie ... I teraz to nwm co to wszystko znaczy/znaczyło . Czy taki facet się zakochał ? Jestem dziewczyną i czuje takie rzeczy , chyba nawet sama się zauroczyłam :( A może zależy tylko mu by popatrzyc na takie - bo młode to fajne . Ale gdzieś w głębi serca czuje że myśli o mnie . A ja chyba sama się zatracilam i nwm co dalej. W czerwcu kolejne wesele , na którym też będzie . Mam nadzieję że pomożecie , oczywiście nie jestem na tyle głupia by wiązać się ze starszym mężczyzną, ale to nie daje mi spokoju. Co o tym myślicie ? Czy 40 letni facet mógłby się zakochać ? Liczę na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz spróbować przełożyć sznurek przez pętelkę, tak żeby kokardka wyszła. Mam nadzieję, że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku niektórzy faceci zaczynają już przeżywać kryzys wieku średniego więc wnoszę, że zakochać się w nastolatce na której du.pie pisze prokurator to raczej się nie, ale wykorzystać ją żeby podbudować sobie męskie ego to owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze moze sie zakochac. Najwazniejsze, ze ludzie sa ze soba szczesliwi. Poza tym mezczyzna musi byc starszy by sprostac potrzebom kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie odpowiedziałaś, że na Ciebie patrzył. Tak więc nie zakochał się, ale ma ochotę na Twoje ciało. Może lubi sypiać z młodszymi. Wiesz, czy ma dzieci w Twoim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do gość
Tak ma . Ale jest po rozwodzie i mi się wydaje że przez kolejne wesele też będzie się na mnie patrzył. Może go czymś zaintrygowałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochać? Dobre sobie, co najwyżej może zafascynować się młodym ciałkiem, bo co innego może dać dorosłemu mężczyźnie takie 17 letnie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co az 2 tematy z tym tytulem zakladasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×