Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię dla siostry Michaliny

Polecane posty

Gość gość
mi się Sabina bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JVLIA
Laura, zdecydowanie. Uważam, że nie powinno się patrzeć na popularność imion, ponieważ każde dziecko w otoczeniu będzie miało inne nazwisko :P To samo tyczy się wszystkich innych, popularnych imion jak np. Julia (moje imię), Zuzanna, Maja, Zofia, Alicja, Wiktoria, Oliwia. Bez sensu jest się też doszukiwać domysłów w imionach typu Amelia czy Maura. Amelia wcale nie powinna kojarzyć się z chorobą! Znam naprawdę urocze dziewczynki/nastolatki/kobiety o tym imieniu. Amelie są prawdomównymi i pięknymi osobami :) Z kolei kiedyś usłyszałam w kawiarni, jak ciężarna rozmawiała z koleżanką/przyjaciółką na temat imienia dla córeczki, a gdy powiedziała, że i jej i mężowi podoba się Maura (podobna do imienia Laura, bardzo oryginalne imię wg. mnie), to towarzyszka od razu odrzekła "Oszalałaś Klaudia! Chcesz, żeby dzieciaki przezywały małą Maurę "Maura-Umarła"?! Zastanów się jeszcze dobrze!". Gdy usłyszałam tamtą kobietę, naprawdę niewiele brakowało, a wybuchnęłabym salwą śmiechu :D Przyszłe mamusie, proszę... błagam was! Nie patrzcie na imiona z tej strony! Podoba wam się jakieś imię z partnerem? Dajcie tak waszemu małemu szczęściu. A nie, że po latach najdzie was myśl "Kurde, czy my dobrze wybraliśmy? Może zamiast Zuzy powinna być Madzia..?". No kur*a! Ja mam dwójkę starszych dzieci, na imię mają Sebastian i Natalia i jedną młodszą córkę, właściwie niemowlę, Arletę. Nie żałuję, że mają takie, a nie inne imiona. Sebastian miał być Arturem, Natalia - Patrycją, a Arleta - Żanetą. Cieszę się, że jest tak, a nie inaczej !!! !!! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Które pasuje do Michaliny?" Czy ja wiem... Do Misi to mi pasuje PYSIA. Ogólnie nie rozumiem czemu ma pasować? Przecież każde dziecko jest indywidualną jednostką, zresztą to nie są jakieś bliźniaki syjamskie żeby je nazywać identycznie... Jak chcesz pasujące to nazwij Michalina numer 2 i po problemie. Mi sie podoba Laura nie wiem czy pasuje do Michaliny jakie to ma znaczenie? Jest po prostu ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.28 ze też ci się chce na każdym topiku o imionach pisać jedno a to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie rozumiem tej ostatniej tendencji do nadawania " pasujących " imion. WTF? Wojciech i Andrzej poprostu imiona dla synów. Czy pasują do siebie? Nie i nie muszą. Poprostu takie rodzice wybrali i tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×