Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość walewtynki

WALENTYNKI prezent dla chłopaka

Polecane posty

Gość walewtynki

Wiem, wiem dużo jest tego na forach, ale niestety nigdzie nie znalazłam odpowiedzi, wciąż nie mogę niczego znaleźć, a walentynki zbliżają się wielkimi krokami . Więc postanowiłam poszukać pomocy indywidualnie. Co myślicie o portfelu dla chłopaka? Banał? Może srebrna bransoletka? Ramka ze zdjęciem czy poduszka od razu mówię, że odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lodzik z zaskoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walewtynki
Kurde udam, że się potknę i wyyebie na jego k****a, bardzo pomysłowe dzięki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post z 20:11 mnie rozśmieszył. :D Co twój chłopak lubi? Co go interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walewtynki
Ogólnie mówi, ze wszystko lubi, nie ma specjalnego upodobania ;) Także ciężko z tym wyborem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko bosko. :O Zafunduj mu popołudnie w strzelnicy albo gokarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walewtynki
Tak wiem:) A gokarty, powiem szczerze podoba mi się, dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie pomyśl o czymś praktycznym - chłopy lubią balans między praktycznymi sprzętami (smartwatch albo inne gadżety), a czymś sentymentalnym, co odwołuje się do ich zainteresowań lub dzieciństwa. Gokarty, strzelnica, konie, wyścigi, mecze piłki nożnej - sposoby na wspólne spędzanie czasu, na którym nie będzie się nudził. W ramach rewanżu on zabiera na kolację. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walewtynki
Podoba mi się pomysł z gokartami i chyba przy nim pozostanę, co nie zmienia faktu że i tak pozostałe opcje nie są dobre, są wręcz bardzo dobre :) A z drugiej strony wygląda to tak, że chłopak robi mi "niespodziankę " ja sprytna się o tym dowiedziałam i udaję, że nic nie wiem :D Zabiera mnie do kina na seans na który od dawna jestem, że tak powiem napalona, a jest to bowiem Ciemniejsza strona Greya :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto w pierwszej kolejności pomyśleć o czymś od serca, np romantyczna kolacja, a potem ewentualnie mały upominek by o nas zawsze pamiętał :) My ze swojej strony jeżeli chodzi o upominki to polecamy coś do ubrania. Fajna casualowa koszula w kratę, albo coś gładkiego, nieco bardziej eleganckiego... Propozycji można tu wybrać wiele, ważny by taki upominek dopasować do konkretnego mężczyzny i jego potrzeb. I poszukiwaczki podobnych upominków zapraszamy do nas --> www.Ombre.pl Zawsze służymy radą i pomocą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elypia
A może warto pomyśleć np. o jakiejś seksownej bieliźnie. To będzie jednocześnie prezent dla Was obojga:)) Do tego ja zamówiłam sobie żel Libidizer potęgujący doznania, też oboje będziemy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igunn
Znając życie mój chłopak pewnie by wyśmiał cały film i tyle z oglądania:D jednak wolę iść z siostrami:P a na prezent w tym roku już mu zamówiłam w sferisie opaskę sportową, a to akurat mu się przyda bo robi kilka treningów w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynki to walentynki, fajne są takie atrakcje jak gokarty czy jakieś super prezenty ale jak dla mnie to bardziej na urodziny, kiedy to jest tylko jego święto, a na walentynki raczej patrz na was jako związek ;d Nienawidze misiów i ramek na zdjęcia ale chciałam coś co nie będzie kiczowate, a jednak walentynkowe i zamówiłam brelok dla nas dwoje z naszymi ksywkami i data, to zaczepimy do kluczy i będą sobie wesoło dyndać. No i do tego obowiązkowo wyjść gdzieś razem albo chociaż kupić i napić się razem winka, cokolwiek czego nie robicie za każdym razem jak się widzicie ;D no ale breloczek jest dla mnie romantyczny a jeszcze nie kiczowaty https://unikalnyprezent.pl/okazje/na-walentynki/brelok-samolot-brelok-grawerowany-prezent-dla-pilota-prezent-dla-podroznika-9-5-cm-830.html tam są jeszcze jakieś inne serduszka ale to jest spoko bo przy okazji robisz prezent też sobie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zwolenniczką praktycznych prezentów, dlatego mój chłopak dostanie w tym roku zegarek. Zamówiłam mu G-Shocka na https://www.demus-zegarki.pl/. Nie mogłam się sama zdecydować którgo, mają taki duży wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego chłopakowi w walentynki urządzam kolacyjkę przy świecach i kupiłam mu zegarek. Dokupię jeszcze tabsy na zwiększenie dozna z tego sklepu http://wzaufaniu.pl/pl/p/LONG-MEN-na-potencje-3-opakowania/9418. Kiedyś je testowaliśmy znaczy mój chłopak i było super. Teraz na pewno się ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siren964
ja kupiłam mojemu lubemu nowe słuchawki w teletorium, kupiłam takie bardziej wypasione więc może będą mu dłużej służyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie sie wydaje, ze faceci to lubia gadzety jakies przydatne, np. taki pendrive http://www.tech-media.pl/search/t37894,pendrive_z_nadrukiem z dedykacja nie jest drogi, a chlopak bedzie mial przy sobie i bedzie z niego jeszcze korzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×