Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robię źle?

Polecane posty

Gość gość

Pomimo tego, że bliżej mi już do 30 niż 20 nie mam za sobą żadnego związku. Z jednej strony nie jestem kochliwa, rzadko spotykam kogoś kto robi na mnie wrażenie. Z drugiej strony... kiedy już go spotkam nie mogę zapomnieć. Byłam zakochana może ze 2 razy. Oczywiście nieszczęśliwe. Oczywiście trzymało mnie przez długi czas. Chciałam być blisko więc godziłam się na przyjaźń z nadzieją na coś więcej w przyszłości. Traciłam tylko czas i sprawiałam sobie ból. Niby jestem atrakcyjną dziewczyną. Wszyscy są przekonani, że mam facetów na skinięcie palcem,a prawda jest bardzo smutna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są kobiety, które pasują na ru/chan/ko, ale do związku się nie nadają. I mężczyźni jak spotkają taką to chętnie za/ru/chają a później uciekają ile sił w nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci boją się ładnych dziewczyn taka prawda. Zawsze jest obawa, że znajdzie kogoś lepszego itd Dlatego paradoksalnie ładne i fajne dziewczyny są same. Większość facetów myśli o takiej jak o kolejnej do zaliczenia niestety. Takie życie, że ładnym trudniej o związek niż jakiemuś kaszalotowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy faceci boją się ładnych dziewczyn? Nie powiedziałabym. Przecież każdy o takiej marzy. Może byłoby łatwiej gdybym się tak beznadziejnie mocno nie zakochiwała, gdybym umiała odpuścić i szukać gdzieś indziej, a nie czekać bardzo długo na coś, co nigdy się nie wydarzy. Dawać się podpuszczać i wykorzystywać. Czasami jestem w szoku kiedy słyszę co mówią o mnie ludzie. Podobno sprawiam wrażenie osoby pewnej siebie, wiedzącej czego chce. Więc dlaczego w niektórych sprawach tak łatwo daję sobą manipulować? W nadziei na szczęście zupełnie tracę instynkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×